Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 08:43, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, ja Danicę wybrałam z dwóch powodów - kulki bukszpanowe są trudniejsze w uprawie i bardziej czasochłonne, a poza tym w mojej donicy słońce praży cały dzień i nie byłam pewna, jak zniesie to bukszpan.

Miłego weekendu!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 08:52, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Z prac drobniejszych rozchodniki, a przedwczoraj pędzelki - Amazon





Teraz śniadanie i wycieczka po ziemię... Kupię sobie choć jakieś lody, żeby mieć "majówkę". Słońce pięknie na razie świeci, więc z kawą w sam raz .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 10:54, 02 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38848
Fajna ta szkółka od Amazon! I tania
Dzięki raz jeszcze za namiary!

Miłego dnia!
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
aga_szsz 11:16, 02 maj 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
Jagodaa napisał(a)
Aga, ja Danicę wybrałam z dwóch powodów - kulki bukszpanowe są trudniejsze w uprawie i bardziej czasochłonne, a poza tym w mojej donicy słońce praży cały dzień i nie byłam pewna, jak zniesie to bukszpan.

Miłego weekendu!


Polecam też zamiast danicy tuję hoserii. U mnie szybciej rośnie niż danica i nie choruje. To ta w rzędzie, pod oknami w łezce.
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Jagodaa 13:25, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia_G napisał(a)
Fajna ta szkółka od Amazon! I tania
Dzięki raz jeszcze za namiary!

Miłego dnia!


Proszę bardzo Pewnie wiedzą, że to po moich zakupach taki nalot, bo napisałam Panu, że polecam wielu osobom .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 13:27, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)


Polecam też zamiast danicy tuję hoserii. U mnie szybciej rośnie niż danica i nie choruje. To ta w rzędzie, pod oknami w łezce.


Mam też Hosseri w innym miejscu, ona rośnie bardziej w kuleczkę niż Danica, ma też inny odcień zieleni. Fakt, też jest ładna .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 13:29, 02 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38848
Jagodaa napisał(a)


Proszę bardzo Pewnie wiedzą, że to po moich zakupach taki nalot, bo napisałam Panu, że polecam wielu osobom .


hehehe

Ja chwilowo się wstrzymuję z mniejszymi zakupami, bo namawiam Żona na dwa drzewka
Ale namiar mam zapisany. Na bank się przyda, bo i krwawnik i pysznogłówki i jeżówki i trawki...nawet limelightki mają I wszystko takie tanie
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
Jagodaa 14:46, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Uffffff....

Dosadziłam kulki na końcu donicy, dodałam do nich po kawałku Bronzity, poćwiartowałam biedaczkę nożem, bo miałam jej za mało.

Wyznaczyłam żywopłot bukszpanowy, jednak szeroki na 40cm, i teraz mam zamiar wybrać ziemię z tych eLek i wymieszać z dobrą z worka. Kiedy paczka przyjdzie, ja będę już gotowa do sadzenia .

Piękną mam dziś pogodę, ale wieje mocno. Rodzinny meteorolog przepowiada niestety na popołudniu burzę... z resztą już gdzieś w oddali słychać pomruki...

Kawka i do szpadla .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Juzia 15:23, 02 maj 2014


Dołączył: 09 gru 2011
Posty: 38848
To udanej pracy...bez deszczu
____________________
W Kruklandii :) +++ Zielone drzwi w Kruklandii
gusiarz 15:32, 02 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 4725
Jagoo - piękne zmiany. Trafki przyszły do ciebie bardzo ładne ... się uśmiecham o namiar

U nas prace ogrodowe w pełni... szklarnia obsadzona, warzywnik wyplewiony i obsiany, robi się nowa rabatka przy serbach... ale nie mam fotek, bo ganiam. Może jutro się uda.
Buziaczki Jagoda... miłego weekendu
____________________
Agnieszka Ogród do kwadratu *** Pieniński zakątek "Nigdy nie mów źle o sobie... Inni zrobią to znacznie lepiej"
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies