Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 18:52, 03 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
dominika_rew napisał(a)
Super to wszystko wygląda! tak przejrzyście i elegancko czy będziesz ściółkować czymś donicę? pozdrowienia


Dzięki Dominika , rabata będzie wysypana korą, może już niedługo, bo skończyłam nasadzenia .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Madzenka 07:52, 04 maj 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Ogrod wygląda znakomicie. Las żurawkowy pod trzemilną jest boski!
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
agam 10:11, 04 maj 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Trochę się nasadziłaś, ilość roślin imponująca. Jak to wszystko buchnie to będzie cudo, zresztą już jest Miłej niedzieli

Nie mogę się doczekać widoczku 400 bukszpanikow.
____________________
Aga i Ogródek Agam
Jagodaa 15:14, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Marzena2007 napisał(a)
Ogrod wygląda znakomicie. Las żurawkowy pod trzemilną jest boski!


Dzięki Marzenko, muszę podziałać znów z nawozami, bo ostatnio tylko kopię i sadzę .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 15:15, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
agam napisał(a)
Trochę się nasadziłaś, ilość roślin imponująca. Jak to wszystko buchnie to będzie cudo, zresztą już jest Miłej niedzieli

Nie mogę się doczekać widoczku 400 bukszpanikow.


Dzięki i wzajemnie!

Jeszcze kilka dni i będą fotki, ale nie spodziewam się, przy takiej wielkości sadzonek, aby był to specjalnie spektakularny widok .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 15:19, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Muszę spryskać mój żywopłocik bukszpanowy Mospilanem, bo niestety dziś zauważyłam miodówkę.

Czy jeśli rozcieńczę 0,5 łyżeczki w 5l wody będzie w porządku?


Jak powinnam ten proszek "zmierzyć", żeby dawka była prawidłowa? Czy są jakieś wskazówki co do temperatury w czasie stosowania, na opakowaniu znalazłam raczej zdawkowe informacje... Przeszukałam Forum, ale głównie podawana jest informacja co stosować, a nie dokładnie jak....

edit: czy taki roztwór mogę przechować do następnego razu?
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 16:08, 04 maj 2014


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Podpinam się pod pytanie o Mospilan
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Jagodaa 19:04, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Akcja przeprowadzona . Nie wiem, czy prawidłowo, ale gdy widzę problem w postaci szkodników lub grzyba, nie potrafię siedzieć bezczynnie.

Zważyłam płaską łyżeczkę do herbaty normalnej wielkości proszku i wyszło 2g, niestety waga nie łapała mi 1g, więc podzieliłam zawartość na pół i rozpuściłam w 5l wody.



Oprysk zrobiony, mam nadzieję, że podziała, bo tak ślicznie mi się te bukszpaniki zagęściły....

____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
nieszka 19:58, 04 maj 2014


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 2676
Codziennie po cichu wpadam podejrzeć jak działasz. A działasz niesamowicie! Takiego porządku w sadzeniu nie ma chyba nikt na całym Ogrodowisku
A sama donica robi już wrażenie a jak się rozrośnie wszytko to jej zdjęcia będą w folderze "inspiracje" niejednego ogrodomaniaka
____________________
jeszcze hobby czy juz uzaleznienie
Jagodaa 21:37, 04 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Hahaha, Aga bardzo to miłe, ale jednocześnie "lekko" przesadzone ja znów taka porządnicka nie jestem...

Zobaczymy, jak się te wszystkie rośliny sprawdzą . Tzn. rośliny pewnie się sprawdza, ale zestawienia i poziom zatłoczenia donicy.... Będę na pewno bieżąco relacjonować .

I bardzo proszę, o zachowanie częstotliwości odwiedzin .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies