Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 17:40, 05 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Gosia, donica wyszła przez przypadek. Nawiezienie ziemi na całość kosztowałoby majątek, a tak teren wypoziomowany i przy okazji coś fajnego powstało.
Agi ogród znam, od początku jej kibiucuję i się zachwycam, na pewno te podwyższone rabaty nasunęły mi pewne rozwiązania.

Bloczki betonowe mi utrudniają robienie różnych ujęć, ale w tym tyg zaczynam przygotowania do budowy murku, więc niedługo znikną .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
bleebla 21:57, 05 maj 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Jagodaa napisał(a)
Akcja przeprowadzona . Nie wiem, czy prawidłowo, ale gdy widzę problem w postaci szkodników lub grzyba, nie potrafię siedzieć bezczynnie.

Zważyłam płaską łyżeczkę do herbaty normalnej wielkości proszku i wyszło 2g, niestety waga nie łapała mi 1g, więc podzieliłam zawartość na pół i rozpuściłam w 5l wody.


Oprysk zrobiony, mam nadzieję, że podziała, bo tak ślicznie mi się te bukszpaniki zagęściły....




Miałam wczoraj podobny problem tylko rozpuszczałam mospilan w 1 litrze
____________________
Aga - Mała eLeczka
Jagodaa 21:59, 05 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Nie do wiary! Ja dziś nie byłam w ogrodzie . Przyjechałam późno z pracy i niedawno się obudziłam .

Niby dość pogodnie dziś było, ale znów zimno, pod kołdrą jakoś milej . No i nie wiem, czy mszyce dalej żyją .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
tusiawka 22:52, 05 maj 2014


Dołączył: 02 sty 2014
Posty: 1934
Miałam ci zrobić zdjęcia obwódek ale widzę, że wykombinowałaś dokładnie tak jak u mnie było robione. Buksiki były sadzone po dwa obok siebie.
____________________
Marta Ogród pod trzema dębami
agam 08:19, 06 maj 2014


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa napisał(a)
Nie do wiary! Ja dziś nie byłam w ogrodzie . Przyjechałam późno z pracy i niedawno się obudziłam .

Niby dość pogodnie dziś było, ale znów zimno, pod kołdrą jakoś milej . No i nie wiem, czy mszyce dalej żyją .


Ja spędziłam cały dzień pod kocem, nawet mi się przysnęło W ogrodzie też nie byłam, ziąb niesamowity. A dzisiaj rano szron na trawce leżał, kwiaty rh oklapły, ale nie wyglądają źle, reszta żyje
____________________
Aga i Ogródek Agam
ewa004 09:08, 06 maj 2014


Dołączył: 29 maj 2012
Posty: 15264
U mnie też zimno i mszyc od cholerki .
Oprysk już zrobiłam dwa dni temu ,ale widzę że jeszcze są ,muszę powtórzyć .
____________________
Ewa - Co z tym ogródeczkiem począć
Jagodaa 09:20, 06 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Aga, Ewa A u mnie dzień zaczyna się pięknym słońcem i 11 stopniami. Szronu nie było. Mszyce skontroluję popołudniu.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 09:21, 06 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
bleebla napisał(a)



Miałam wczoraj podobny problem tylko rozpuszczałam mospilan w 1 litrze


ja zrobiłąm 5 litrów - przyda się, mam nadzieję, że można rozpuszczony przechowywać i nie zmieni swoich właściwości.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 09:22, 06 maj 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
tusiawka napisał(a)
Miałam ci zrobić zdjęcia obwódek ale widzę, że wykombinowałaś dokładnie tak jak u mnie było robione. Buksiki były sadzone po dwa obok siebie.


Marta, ale ja i tak chętnie zobaczę!
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Hogata 14:33, 06 maj 2014


Dołączył: 03 sie 2012
Posty: 1985
Agania napisał(a)



Możesz mi napisac na pw, gdzie kupowałaś traweczki?



Witaj.
Ja też poproszę o namiary na amazon, może jeszcze coś zostało
____________________
Agata Zielona odskocznia , Projekt
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies