Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

Jagodaa 22:28, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mathildis napisał(a)


Przepraszam że tak piszę, ale .... pocieszyłyście mnie ... myślałam, że tylko u mnie taki pogrom... wszystko tak nie ładne, że nawet nie ma czego pokazywać... o pięknej złotej jesieni mogę pomarzyć


Nic nie szkodzi , owocówki niestety chyba tak roznoszą te wszystkie grzyby.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:29, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Mathildis napisał(a)


oplułam ekran ... też wymyśliłaś...


hehe
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
aga_szsz 22:29, 11 paź 2014


Dołączył: 11 lis 2013
Posty: 2924
a co to takie brązowe przed trawami, i te niżej zielone listki???

hmmm.....wypadłam z obiegu
____________________
Minimalizm z odrobiną romantyczności
Jagodaa 22:30, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
lojalna_ napisał(a)
Poprawiła sie dziewczyna i sa foty była praca nie cyganisz wiosno !!!


Podobaja mi sie Twoje pomysły


Dzięki Jola! Ciekawa jestem jak to będzie wyglądać wiosną. W sumie mogę sobie wyobrazić, ale obawiam się tylko, że kłosownicy nie spasuje u mnie tak, jak u Gośki .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:34, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)
Ostatnio tylko czytałam, ale... jestem Ekspresowa rabata wyszła pięknie. "Niby takie nędzne kępeczki"... Hmm... kiedy spojrzałam na wspomnienie Twojej rabaty podwyższonej i aktualny wygląd, to... jestem pewna, że "nędzne kępeczki" długo nimi nie zostaną Cudnie, Jagoda. Wszystko do siebie pasuje.

PS Erecty w mojej wsi zaczynają się przebarwiać. Chyba nawet za 20 lat patrząc na nie będę myślała o Tobie


Marta, nie wszystko pasuje, ale przynajmniej zdaję sobie z tego sprawę i mam już w głowie pewne działania . Poczekam z tym do wiosny, bo nie mam już właściwie siły, mam inne wydatki i pewnie za chwilę możemy się spodziewać gorszej pogody.

PS U mnie Erecty jeszcze całkowicie zielone, jedna gałązka jedynie przebarwiła się od dołu na pomarańczowo .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:38, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Juzia_G napisał(a)
I kolejna rabata zrobiona!

Masz jeszcze jakieś plany na ten rok?


Juzia, ja już planów nie mogę mieć . W tym roku już nic nie robię nowego i nie kupuję (ogrodowo ). Myślę przez zimę, bo mam jeden zgryz z rabatą bardzo centralnie usytuowaną.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:40, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)
niedługo, to Ty nie będziesz miała gdzie trawy siać

szalejesz rabatowo

co ile sadziłaś cisy? nie za rzadko???

ja swoje mini mini co 25 cm, gęsto to może szybko będę miała, ale na wysokość, to sobie poczekam....


Baccatę co 25cm??? nieźle!

Ja co 40, taka jest zalecana odległość. Gracki będą wysokie, mogę na cisy czekać.
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 22:42, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
aga_szsz napisał(a)
a co to takie brązowe przed trawami, i te niżej zielone listki???

hmmm.....wypadłam z obiegu


Brązowe? to może Ci chodzi o przebarwione Gracki przed cisami, a przed nimi jeżówki są .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Zielona 22:44, 11 paź 2014


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Jagodaa napisał(a)

Poczekam z tym do wiosny, bo nie mam już właściwie siły, mam inne wydatki i pewnie za chwilę możemy się spodziewać gorszej pogody.



...i jak to wszystko jest dobrze stworzone... Zima może nie zachwyca w ogrodzie, ale daje nam od niego odpocząć, nabrać sił, pozwala czekać na tulipany... Mi pozwoli też nadrobić to, co zaniedbane w domu. W tym sezonie ogród zdecydowanie wygrywał z porządkami, prasowaniem, segregacją piętrzących się przedmiotów...
Jagodaa 22:47, 11 paź 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)



...i jak to wszystko jest dobrze stworzone... Zima może nie zachwyca w ogrodzie, ale daje nam od niego odpocząć, nabrać sił, pozwala czekać na tulipany... Mi pozwoli też nadrobić to, co zaniedbane w domu. W tym sezonie ogród zdecydowanie wygrywał z porządkami, prasowaniem, segregacją piętrzących się przedmiotów...


Doskonale to rozumiem, ja zawsze sobie tłumaczyłam i nadal to robię, bo przecież pogoda piękna, że porządki będę robić, jak będzie padać .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies