Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Moja "przyziemna" :) pasja

Pokaż wątki Pokaż posty

Moja "przyziemna" :) pasja

agam 10:33, 15 lip 2015


Dołączył: 21 cze 2011
Posty: 2252
Jagodaa kupowałaś białe czy różowe zawilce? Nie pamiętam. Jak białe to gdzie? Dalej masz przed nimi hosty czy coś kombinowałaś?
____________________
Aga i Ogródek Agam
malkul 10:37, 15 lip 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
odkochaj sie choc na chwilkę i daj nam coś na oko

ps. melduję że znów mnie wkurza kłosownica, nie dałam jej zawkitnąć bo ściełam szybko jak tylko kłosy się zaczeły pojawiac aby się nei wysiala. i ta małpa teraz jak odrasta to znów ma kłosy do kwitnięcia. tak mnie wnerwia że hej.
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Joaska 15:37, 15 lip 2015


Dołączył: 11 lip 2011
Posty: 5104
No nie... że ja tyle lat po ogrodowisku człapię i do Ciebie się dopiero teraz dostałam to szok ....
Ogród cudny ... w moim stylu ale ta rabatkę



to ja na bezczelnego i bez najmniejszych skrupułów będę kopiować .... no idealna jest ...... i nawet nie pytam o pozwolenie bo ja ją po prostu "must have" oczywiście pozwalasz ???
____________________
Joaśki ogród z wyobraźni-REALIZACJA 2015 "Niebo samo nie spadnie, trzeba je osiągnąć./Adam Mickiewicz/"
olaw 19:54, 15 lip 2015


Dołączył: 30 gru 2011
Posty: 1013
Zaglądam
____________________
Ola Nieforemny ogród na przodzie
Jagodaa 21:09, 15 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
Zielona napisał(a)

Moje jeżówki na razie też okazują się być wyłącznie różowymi. I lubię je wszystkie

FC - dzięki za ośmielenie mnie Może się odważę... Miałabym sporo darmowych roślin. Tylko, że te kępy mają prawie metr średnicy! Zobaczę, jak przeżyją zimę i wiosną podejmę decyzję


Moje jeżówki mnie zaskoczyły, uwielbiam je, choć to ta najprostsza odmiana, w sumie u mnie pasują właśnie takie .

Dziś postanowiłam przesadzać i dzielić Amazony, więc będziemy w kontakcie .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:10, 15 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
tusiawka napisał(a)
Jeżówki świetnie się będą prezentowały. Ogólnie wszystko bardzo nabrał masy u Ciebie.

U mnie w tym roku nazbierałam 5 szt. siewek własnych, które zakwitną. Za rok będzie ich znacznie więcej, za dwa będę pewnie wyrywała je jak werbeny, które mam wszędzie.
Kupiłam przez neta białe i też będą kwitły.


Białe jeżówki są piękne .

Ciekawe czy u mnie będą się rozsiewać, jeśli tak, to będę rozdawać . Werbeny też mam mnóstwo, liczę że zdąży zakwitnąć...
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
leon60 21:15, 15 lip 2015


Dołączył: 04 maj 2013
Posty: 20181
Jagodaa napisał(a)


Białe jeżówki są piękne .

Ciekawe czy u mnie będą się rozsiewać, jeśli tak, to będę rozdawać . Werbeny też mam mnóstwo, liczę że zdąży zakwitnąć...

biała Alba sieje się bez problemu tak jak purpurowe
____________________
Ola - Moja codzienność *** Wizytówka
Mathildis 21:45, 15 lip 2015


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Joaska napisał(a)
No nie... że ja tyle lat po ogrodowisku człapię i do Ciebie się dopiero teraz dostałam to szok ....
Ogród cudny ... w moim stylu ale ta rabatkę



to ja na bezczelnego i bez najmniejszych skrupułów będę kopiować .... no idealna jest ...... i nawet nie pytam o pozwolenie bo ja ją po prostu "must have" oczywiście pozwalasz ???


Ja to po prostu pecha mam nieziemskiego... chciałam skopiować i nie mam gdzie takiej rabatki zrobić... ale może i lepiej bo się okazuje, że w co drugim wątku na ogrodowisku będą mogła ją oglądać w przyszłym roku
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Jagodaa 21:54, 15 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
polinka napisał(a)
Jagoo jak tam Twoja walka z opuchlakami? Działasz wrotyczem?


Nie
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Jagodaa 21:55, 15 lip 2015


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 9943
amelia_b napisał(a)
Wpadłam na chwilę i przepadam Dziewczyny mnie do Ciebie podesłałay bo szukam berberysu na wąski pasek, i miały racje że erekta cudna, a masz może tą kompozycje jesienią uchwyconą? Ogród masz wspaniały


Widziałam w Twoim wątku, że Dziewczyny już podesłały jesienny link .
____________________
Jagoda - Moja „przyziemna” pasja
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies