Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Ewik 19:30, 31 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
mirkaka napisał(a)
Ja w tym roku już nie zamówiłam żadnej róży, moje 51 szt mi starczy teraz uzupełniam ogród w hortensje


Ha, ja tez nie miałam nic zamawiac, cały czas sie dzielnie trzymałam , ale w koncu kliknęłam
Z hortek domawiam Strong Anabell i jak trafię to Diamantino
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
olga80 20:46, 31 sty 2016


Dołączył: 11 sie 2015
Posty: 5523
Ewik napisał(a)


Ha, ja tez nie miałam nic zamawiac, cały czas sie dzielnie trzymałam , ale w koncu kliknęłam
Z hortek domawiam Strong Anabell i jak trafię to Diamantino


a róży żadnej nie zamówisz, nie wierzę
____________________
Teresa Moje małe królestwo
chelll 21:05, 31 sty 2016


Dołączył: 27 lut 2015
Posty: 930
Ewik, powiedz, proszę, jaką odmianę szałwii omszonej masz u siebie pomiędzy różami. Kupowałaś sadzonki czy wysiewałaś? Komponuję takie zestawy różano - szałwiowo - trawowe jak u Ciebie
____________________
Handmade by Elka
bacowa 21:11, 31 sty 2016


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
Ewa, jak ty tniesz róże, masz jakiś system ?, bo jak przeczytałam u Marzeny o cięciu to trochę zwątpiłam czy dam radę.
Ewik 21:20, 31 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
olga80 napisał(a)


a róży żadnej nie zamówisz, nie wierzę


no napisałąm, ze sie złamałam i kliknęłam, czyli zamówienie popełniłam a patrze jeszcze w innej szkółce, ale te to chyba pozniej
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:21, 31 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
chelll napisał(a)
Ewik, powiedz, proszę, jaką odmianę szałwii omszonej masz u siebie pomiędzy różami. Kupowałaś sadzonki czy wysiewałaś? Komponuję takie zestawy różano - szałwiowo - trawowe jak u Ciebie


Większość kupowałam bez nazwy , teraz chciałabym Caradonne jeszcze .
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:24, 31 sty 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
bacowa napisał(a)
Ewa, jak ty tniesz róże, masz jakiś system ?, bo jak przeczytałam u Marzeny o cięciu to trochę zwątpiłam czy dam radę.


Wrzuć sobie w wyszukiwarkę cięcie róż i wyskakuje masa informacji , równiez swietne artykuły są na naszym ogrodowisku . Jest dokładnie napisane i pokazane jaką róże ile ciąć, musisz tylko wiedzieć jakie masz róże.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
laurowisnia 15:18, 02 lut 2016


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Cięcie róż, no tak, zaraz się zacznie.
Gdzieś mignęła mi dość długa lista, masz ich sporo.
Nahema, masz ją długo? Chętnie bym ją nabyła ale pnących mam już dość, na razie zrezygnowałam.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Anda 15:22, 02 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Ewus, Caradonne mus miec. Bardzo ladna, wyprostowana i dosc wysoka
Ciecia roz juz sie nie moge doczekac.

Mam tyle roz, ktore chcialabym posadzic, ale miejsca brak. Fajnie masz, ze mozesz sobie cos pozamawiac
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Kindzia 18:33, 02 lut 2016


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Cięcie róż... ja jednak nie nadążam za Wami, gdzie tam kwiecień... najpierw jeszcze kopczyki trzeba będzie rozkopać, na to też jeszcze czas...
Pozdrówka☺
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies