Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek z futrzakami i kamieniami

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek z futrzakami i kamieniami

Madzenka 19:20, 02 lut 2016


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Kindzia do ciecia to jednka mamy troche czasu
Ewo nie wierze ze tylko kilka zamówiłas i pamietaj o Austince
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Ewik 13:44, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
laurowisnia napisał(a)
Cięcie róż, no tak, zaraz się zacznie.
Gdzieś mignęła mi dość długa lista, masz ich sporo.
Nahema, masz ją długo? Chętnie bym ją nabyła ale pnących mam już dość, na razie zrezygnowałam.


Naheme mam od zeszłego roku ,rozrosła się, pięknie pachnie,zobaczymy jak po ziemię.obabuliłam ją starannie i narazie wygląda ok
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:47, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)
Ewus, Caradonne mus miec. Bardzo ladna, wyprostowana i dosc wysoka
Ciecia roz juz sie nie moge doczekac.

Mam tyle roz, ktore chcialabym posadzic, ale miejsca brak. Fajnie masz, ze mozesz sobie cos pozamawiac
@

Mam nadzieję że ją upoluje, co do miejscowek to się kurczą ale kilka wejdzie na nową rabate

Jakie kolczatki upatrzylas ?
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:49, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Kindzia napisał(a)
Cięcie róż... ja jednak nie nadążam za Wami, gdzie tam kwiecień... najpierw jeszcze kopczyki trzeba będzie rozkopać, na to też jeszcze czas...
Pozdrówka☺


Moje grzecznie siedzą i czekają ,U nas zimno jest.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 13:51, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Madzenka napisał(a)
Kindzia do ciecia to jednka mamy troche czasu
Ewo nie wierze ze tylko kilka zamówiłas i pamietaj o Austince


Tak kilka ....narazie nowe chyba na jesień dopiero lub może coś w donicach.lista zdecydowanie większa niż ilość miejsc angielki mnie wciągają
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Anda 14:41, 03 lut 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33375
Ewik napisał(a)
@

Mam nadzieję że ją upoluje, co do miejscowek to się kurczą ale kilka wejdzie na nową rabate

Jakie kolczatki upatrzylas ?


Gdybym mogła, to posadzilabym jeszcze trochę Angielek,a mam miejsce tylko na jedną. Bardzo lubię historyczne, np. Sidonie i President de Seze, ale miejsca brak. No a przy warzywniku chciałabym upchnąć jakieś niepełne kolczatki. Podobają mi się Dainty Bess, Sweet Pretty i Jaqueline du Pre. Będę musiała się zdecydować na jedną.
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Edenka 16:53, 03 lut 2016


Dołączył: 05 mar 2012
Posty: 35
Witam serdecznie

Zajrzałam do Ciebie i się zakochałam w pięknych zestawieniach
Róże moje ukochane,do tego lawenda również,dalej hortensje,jeżówki,liliowce...werbena i trawy...poległam...
Pieski do wygłaskania,ja mam panią yorkową co to ze mną uwielbia jeździć na działeczkę
Ewcia wyczytałam,że na początku zamówiłaś 2 Lavender Ice z różnych źródeł?
Możesz mi napisać skąd one na priv?

Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać
____________________
Przydomowe różyce i inne byliny - to co kocham
Ewik 21:18, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Anda napisał(a)


Gdybym mogła, to posadzilabym jeszcze trochę Angielek,a mam miejsce tylko na jedną. Bardzo lubię historyczne, np. Sidonie i President de Seze, ale miejsca brak. No a przy warzywniku chciałabym upchnąć jakieś niepełne kolczatki. Podobają mi się Dainty Bess, Sweet Pretty i Jaqueline du Pre. Będę musiała się zdecydować na jedną.


Pustaczki tez mi sie podobają , nawet ostatnio im sie przyglądałam
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Ewik 21:19, 03 lut 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Edenka napisał(a)
Witam serdecznie

Zajrzałam do Ciebie i się zakochałam w pięknych zestawieniach
Róże moje ukochane,do tego lawenda również,dalej hortensje,jeżówki,liliowce...werbena i trawy...poległam...
Pieski do wygłaskania,ja mam panią yorkową co to ze mną uwielbia jeździć na działeczkę
Ewcia wyczytałam,że na początku zamówiłaś 2 Lavender Ice z różnych źródeł?
Możesz mi napisać skąd one na priv?

Pozdrawiam i na pewno będę zaglądać


Dziekuje i miło, że sie podoba, zapraszam częściej , obiecałam sobie, ze wiecej fotek bedę robić
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
Napia 23:13, 03 lut 2016


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Ewka, może podpowiesz Po obu stronach furtki wejściowej na posesję planuję postawić pergolę i obsadzić z jednej strony jasminą, bo jak może pamiętasz, mam ją w nadmiarze, a z drugiej strony myślałam o lagunie, mógłby być także sport laguny. Ale zastanawiam się, jak obie będą rosły i czy będą do siebie pasować. Taki mały dylemacik
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies