Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

Jag_58 19:46, 03 lip 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Martusia piękne dalie ,mnie one przypominają dzieciństwo i wakacje spędzane u dziadków na wsi i tam dziadkowie mieli pełno dali ,pamiętam je do dziś a troche czasu juz minęło ja sama nie mam ani jednej ,to przechowywanie przeraża mnie i dlatego ich nie kupuję chociaż co roku przyciągają mnie w centrach ogrodniczych może kiedyś ???Martek pięknie u Ciebie i rośnie wszystko jak na drożdżach buziolki
____________________
Jagoda
PERKA 22:55, 03 lip 2014


Dołączył: 04 lut 2014
Posty: 256
Piękne masz dalie, lubię je za to, że są naprawdę bardzo wytrzymałe, ale podobnie jak Jagoda kłopot z przechowywaniem przez zimę Już kanny wywożę do koleżanki, z daliami by mnie pewnie pogoniła
____________________
Moje miejsce na ziemi
asiach 01:18, 04 lip 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Wpadłam i pozrowienia zostawiam
Toja 08:52, 04 lip 2014


Dołączył: 17 mar 2014
Posty: 214
Martunia czekam na nowe zdjęcia..... dalie cudne
____________________
Paulina Zakamarek
Napia 17:21, 04 lip 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Miłego weekendu
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
marta_d 18:20, 05 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Magdo, Jagodo, Gosiu - to fakt, jest trochę zachodu z przechowywaniem, co roku jakaś karpa odpadnie, a to zgnije, a to sobie wyschnie.. ale ja dlatego decyduję się na posiadanie tych kwiatów, bo właśnie pamiętam je dobrze z dzieciństwa z babcinego i maminego ogródka ( jakaś sentymentalna na starość się robię ) moja mama co roku je wsadza, tym razem urozmaicają warzywnik poza tym mam dużo miejsca i mogłabym połowie wsi przechowywać karpy wszelakiej maści być może nadejdzie taki czas, że poprostu przestanie mi się chcieć, ale póki co dzielnie wykopuję na jesień i wsadzam ponownie wiosną pozdrawiam was baaaaardzo serdecznie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:28, 05 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
dopiero usiadłam odpocząc, dzień owocny, pracowity, kilka fotek z ogródka przydomowego udało się cyknąć

moje dzisiejsze zakupy - turzyca Evergold

oczywiście od razu została posadzona



na białe szałwie przyjdzie mi jeszcze poczekać ze 2 tygodnie...
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Jag_58 18:36, 05 lip 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
marta_d napisał(a)
dopiero usiadłam odpocząc, dzień owocny, pracowity, kilka fotek z ogródka przydomowego udało się cyknąć

moje dzisiejsze zakupy - turzyca Evergold

oczywiście od razu została posadzona



na białe szałwie przyjdzie mi jeszcze poczekać ze 2 tygodnie...

Marta zakupy świetne nasiona szałwii mam zebrane wyślę do Ciebie w nastepnym tygodniu ,bo teraz jestem trochę nieczasowa
____________________
Jagoda
marta_d 18:38, 05 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
rzut okiem na liliowce, które ubóstwiam
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 18:40, 05 lip 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)

Marta zakupy świetne nasiona szałwii mam zebrane wyślę do Ciebie w nastepnym tygodniu ,bo teraz jestem trochę nieczasowa

\
o Jezu naprawdę?? cieszę się przeogromnie, ja kilka sztuk jeszcze nie obcięłam i też wyślę Tobie moje :*
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies