Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kwiaty z ogródka Marty :)

Pokaż wątki Pokaż posty

Kwiaty z ogródka Marty :)

marta_d 09:31, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Jag_58 napisał(a)
Marta nie kuś tymi grzybami ,bo u nas nawet trujaków nie ma


w zeszłym tygodniu u nas też nawet marnego muchomora nie można było doświadczyć, a wczoraj siedziałam pół dnia w zakładzie i weszłam do naszego lasku i parę sztuk znalazłam - oby na tym się nie skończyło
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 09:34, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
gusiarz napisał(a)
Sąsiad wczoraj mi powiedział że "śmierdzi jesienią"... a ja kocham jesień, bo nareszcie nie ma upałów i znów można roślinki sadzić


ja Ci powiem, że też lubię jesień, szczególnie jak jest pogodnie. Tegoroczne upały, to było jakieś przegięcie i tak jak generalnie jestem ciepłolubna, to miałam już tego dosyć będzie pełno pracy, przesadzanko, wykopywanko, dzielenie roślin.. lubię to
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
asiach 10:48, 20 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
gusiarz napisał(a)
Sąsiad wczoraj mi powiedział że "śmierdzi jesienią"... a ja kocham jesień, bo nareszcie nie ma upałów i znów można roślinki sadzić


przyłączam się
asiach 10:51, 20 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
marta_d napisał(a)
grzybami jesień się zaczyna...



śliczny widok aż serce się raduje
asiach 10:52, 20 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
marta_d napisał(a)
miałam obfocić rabatkę po otynkowaniu murków, ale nie mogłam się powstrzymać bukszpany miały zostać posadzone na kształt trójkąta, ale niestety nie dało rady. Okaz który kupiłam okazał się zbyt duży i taki wciśnięty nie wyglądał dobrze. Jeszcze tylko trawek brakuje, choć nie wiem czy nie lepiej byłoby je posadzić wiosną, boję się, że posadzone późno nie przetrwają zimy.
A może poczekam na wiosną i może się okazać, że żurawki ładnie się rozrosną i zagłuszą trawy ? hmmm... mam dylemacik


zdjęcie kiepskie, bo telefonowe


Martuś , możesz dać coś za bukszpanami troszkę wyższe i zwiewne
ale to jak uważasz
asiach 10:54, 20 sie 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Pisałam do Ciebie i internet się zawiesił
Hortensję siostry widziałam - cudna
Hosty zostawiłabym na tej cienistej rabacie w końcu się weźmie jak hibiskus i będzie ładnie się rozrastać
Miłego dnia
marta_d 11:22, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
asiach napisał(a)


Martuś , możesz dać coś za bukszpanami troszkę wyższe i zwiewne
ale to jak uważasz


jak zwiewne to trawki ciągle chodzą mi po głowie
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
marta_d 11:24, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
asiach napisał(a)
Pisałam do Ciebie i internet się zawiesił
Hortensję siostry widziałam - cudna
Hosty zostawiłabym na tej cienistej rabacie w końcu się weźmie jak hibiskus i będzie ładnie się rozrastać
Miłego dnia


i tak zrobię, zostawię je. Myślę, że i tak w miarę się rozrosły, bo sadzonki były naprawdę maleńkie, a poza tym miejsce jest osłonięte od wiatrów i chyba w miarę im służy Pozdrowionka Asiu
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Karol99 11:33, 20 sie 2014


Dołączył: 01 mar 2014
Posty: 11801
Kule bukszpanowe sliczne sa !
____________________
Karol- Ogród tworzony z pasją *** Wizytówka
marta_d 11:43, 20 sie 2014


Dołączył: 07 lut 2014
Posty: 2195
Karol99 napisał(a)
Kule bukszpanowe sliczne sa !


dziękuję bardzo te dwie małe kupiłam nie jako kulki, bardziej przypominały sadzonki na obwódkę, ale od posadzenia mocno je przycięłam i próbuję formować powoli się zagęszczają lecą w kulki
____________________
marta_d - Kwiaty z ogródka Marty
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies