Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Majeny:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Majeny:)

ewakatowice 18:55, 12 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Majenko, pokaż zdjecia
co się dzieje w ogrodzie ?


buziaki niedzielne
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Majena 15:11, 13 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Ewuś jasne ze dam kilka fotek ale narazie unas haoosss męża robił sąsiadom drewutnie czy jak kto woli szopki ogrodowe i dopiero teraz bierze sie za nasza szopke i upiekszanie rabat obwódką z kostkiale przynajmniej wywalił mi ten beton na trawie co był teraz zamówic ziemie i zasiac trawke zostałoobiecuje ze wrzuce fotki jak bede miała co focicdziekuje ze do mnie zaglądasz macham poniedziałkowo!!
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
ewakatowice 10:00, 23 kwi 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
oj czekam czekam...
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
malkul 20:10, 30 kwi 2015


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
no to czekamy i kciuki za postępy trzymamy
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
Majena 21:57, 30 kwi 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Gosiu zapraszamcociaz przyznaje dziewczyny ze wole siedziec w waszych ogodach Ewciu juz wklejam przepraszam cie ze czekasz!ale niebardzo mam co pokazac!!unas prace stały bo mąż zajmował się domkami sąsiadów!jeden robił w zeszłym roku: \
ten robił zaraz po swietach:
wkoncu przyszedł czas na naszi jesteśmy w trakcie ...
pozatym troszkę rozkwitło mi się w ogrodziechociaż nie jest jeszcze tak jakbym chciała widze ze musze dużo oprzesadzac ale na dzień dzisiejszy ciesze oko




A to moje gwiazdeczki najcudowniesze
Niestety nie nauczyłam się jeszcze robic pięknych zdiec:/
Pozdrawiam was serdecznie!!
Ps.Własnie zdałam sobie sprawę ze mam więcej fotek moich kwiatków kwiatuszków iż moich dzieciakówmusze się poprawić!!!
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
ewakatowice 20:34, 01 maj 2015


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
piękne masz dzieciaczki!!!

i kopa jedzenia

mniam...

pikne to domki, kiedy eM ma najbliższy wolny termin to zapraszam, u mnie też czeka robota


wiosna u Ciebie a Ty tak niechętnie pokazujesz swój ogród !!!

____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Majena 21:01, 01 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Dziekuje Ewciu za miłe słowaJak tylko skonczy umnie podesle goJak juz dojde do waszego poziomu chetnie bede pokazywac swój ogródnarazie pracuje nad nim!a pogoda ciagle wszystko kąplikuje!Dziekuje zę zajrzałas Pozddrawiam!
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Magda70 10:49, 08 maj 2015


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
E, no zdolniacha z eMa skarb...

Dzieciaczki fajowe - też mam parkę i syn starszy i dobrze, że śniadanie już jadłam

A jak szopka ma się na dzień dzisiejszy????
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
Majena 21:20, 11 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Dziekuje MadziuCięzko idzie konczenie domku ale obiecuje ze jak bedzie koniec wstawie fotkiCiagle pomaga rodzinie,sąsiadom i moje plany ida na bokale taki jest mój mąż!wszystko rozkwitło co nieco przekwitłonuda umnie jak naraziepozdrawiam ciepło
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 21:22, 11 maj 2015


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Dziekuje Madziudzieciaki mam cudne a jaki wiek uciebie?umnie 11 i 6 latCięzko idzie konczenie domku ale obiecuje ze jak bedzie koniec wstawie fotkiCiagle pomaga rodzinie,sąsiadom i moje plany ida na bokale taki jest mój mąż!wszystko rozkwitło co nieco przekwitłonuda umnie jak naraziepozdrawiam ciepło
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies