Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Majeny:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Majeny:)

Enya73 19:54, 28 mar 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Gardenarium napisał(a)
Jak stworzyć ogród marzeń ? Bardzo prosto, trzeba tylko mieć marzenia i stale dążyć do ich realizacji.
I bardzo dużo pracować, bo bez pracy nie da się tego osiągnąć. Samo się nie zrobi, pozostaną tylko marzenia, a ogrodu nie będzie:
.


Podpisuję się pod tymi słowami Danusi obiema rękami. Będę Ci kibicować. Ja też wyszłam wiele lat temu od marzeń, a dziś po wielu latach ciężkiej pracy, mogę się cieszyć pięknym ogrodem.
Tak więc do dzieła, wiosna przed nami. Trzymam kciuki i pozdrawiam serdecznie.
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Majena 20:24, 01 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Anitko dziekuje za wsparcie często wpadam podczytam co uwas wszystkich i uciekam..Wstawie pre fotek..jak nam ida zmiany
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 20:30, 01 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484

____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
ewakatowice 22:02, 03 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Majenka, głowę wykrzywiam by dopatrzeć co to za drzewo i co tam masz ładnego
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Majena 07:46, 05 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Ewus to niby magnolia ale nic niekwitnienic a nic chyba się opsuła..i musze ja wymienić
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
nicol21 18:40, 06 kwi 2014


Dołączył: 15 paź 2013
Posty: 10290
Będziecie mieć super ogrodzenie!! świetnie się komponuje drewno z tą szarościa !!! Ogródek też będzie świetny!
____________________
Mały ogródek, za i przed zabudową szeregową - Nicol21 Wątek równoległy: Okiełznać swoje setki pomysłów - ogród ze spadkiem na północ ************ Pozdrawiam i zapraszam - Ewelina ************ ***Booskop https://goo.gl/photos/jpY3wG37U7c9ALAf9 *** *** De tuinen van Appeltern https://goo.gl/photos/WrF6PWtCn53Gzswp6 *** *** *** formowanie cisów: https://photos.app.goo.gl/y72my2AfOaf4XKNq1 **** ***** Rotary Garden - Belgia - https://photos.app.goo.gl/iErs4Fi1dOEJ6Jls1 ****
Majena 20:56, 07 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Nico; dzięki mam nadzieje ze wszystko będzie pasowało
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 21:36, 08 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
huraaaa magnolia zaczyna kwitnac rozbija ponki ach nieumiem się docekacMam ja od zeszłego roku i nie kwitła do tej pory
a teraz smutno zniknoł nasz kotek kochany od 6 dni niema go!!wsumie jej..dzieci rozpaczają nie wiem czy coś ja zagryzło czy ktoś ja sobie po prostu zabrał,ona taka przytulasna ze kto przechodził na spacer do lasu to szła przy nodze jak pies

Truskawki dla dzieciaków wsadziłami malinke ciekawe czy będą owocować w tym roku??
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
ewakatowice 19:38, 16 kwi 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
Majena napisał(a)
huraaaa magnolia zaczyna kwitnac rozbija ponki ach nieumiem się docekacMam ja od zeszłego roku i nie kwitła do tej pory
a teraz smutno zniknoł nasz kotek kochany od 6 dni niema go!!wsumie jej..dzieci rozpaczają nie wiem czy coś ja zagryzło czy ktoś ja sobie po prostu zabrał,ona taka przytulasna ze kto przechodził na spacer do lasu to szła przy nodze jak pies

Truskawki dla dzieciaków wsadziłami malinke ciekawe czy będą owocować w tym roku??



Cieszę się, że Magnolia "puściłą się"
kotka szkoda, jak chcesz to ja ci załatwię, siostra ma duuużo kociaków

a gdzie zdjecia?
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Majena 19:41, 16 kwi 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Nie nie za kotka już dziękuje u mnie za bardzo się na razie nic nie dziekuje pogoda do Bani!Ja chora w łóżku, a więc foto ewentualnie ozdób świątecznych mykne jutro
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies