Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Majeny:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Majeny:)

Majena 20:32, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Sebek napisał(a)
Witaj Mam to szczęście, że tipsy, żele i inne manikjury hybrydowe mnie nie dotyczą Więc przechodzę do tematu ogródkowego

Poczytaj na początku tą serię artykułów - dużo Ci się wyjaśni Dwa pierwsze etapy masz już chyba za sobą,więc zacznij od trzeciego
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/69-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-3-projektowanie


Seba Dziekuje ja ogarne watki biore się zaczytanie
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 20:35, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
bleebla napisał(a)
Witaj Majenko

Męża masz zdolnego. Takie zadaszenie, że mucha nie siada Taras na pewno będzie piękny.

Napisałam już w moim wątku co nieco ale widzę, że nie musisz się martwić zbytnio o zimę bo taras będzie zadaszony. Rzadziej też będzie trzeba konserwować
Pozdrawiam


Aga tak męża mam cudnegoTaras będzie z desek ale nie wiem czy wtym roku no ale..
Dzieki za wsparcie mam nadzieje ze będzie cudnie z wasza pomocą ja nieodrózniam krzaków kwiatów itd. no może róże od tulipanaPozdrawiam
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 20:35, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
bleebla napisał(a)
Witaj Majenko

Męża masz zdolnego. Takie zadaszenie, że mucha nie siada Taras na pewno będzie piękny.

Napisałam już w moim wątku co nieco ale widzę, że nie musisz się martwić zbytnio o zimę bo taras będzie zadaszony. Rzadziej też będzie trzeba konserwować
Pozdrawiam


Aga tak męża mam cudnegoTaras będzie z desek ale nie wiem czy wtym roku no ale..
Dzieki za wsparcie mam nadzieje ze będzie cudnie z wasza pomocą ja nieodrózniam krzaków kwiatów itd. no może róże od tulipanaPozdrawiam
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
bleebla 20:51, 06 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Zapomniałam jeszcze dopytać gdzie taką doniczkę kupiłaś ?
____________________
Aga - Mała eLeczka
noemi 20:57, 06 mar 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 5938
Witaj

fajnie,że do nas dołączyłaś ... teraz bedziemy Cię moblizować do działania
____________________
ogród magdalenka
Majena 20:59, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
bleebla napisał(a)
Zapomniałam jeszcze dopytać gdzie taką doniczkę kupiłaś ?


W bricomarche zakupiłam mam fioła na punkcie doniczek
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 21:00, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
noemi napisał(a)
Witaj

fajnie,że do nas dołączyłaś ... teraz bedziemy Cię moblizować do działania


noemi dziękuje i licze na pomoc a jak już będzie taki wymarzony i wymuskany zapraszam na otwarcie do siebie
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Kasiek 21:43, 06 mar 2014


Dołączył: 03 mar 2012
Posty: 14762
Nie od razu Rzym..... Bedzie pieknie, zobaczysz, krok po kroczku i bedziesz miala swoj wymarzony ,,kawalek zielonego swiata ´´ Pozdrawiam cieplutko i ...zapraszam na...kawke
____________________
Bawarka
Madzenka 23:35, 06 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Moja mama też zawsze mówiła (wariant dolnośląsko- kurpiowski) "nie od razu Warszawę zbudowano "
Majana bedzie pieknie, nasze marzenia się spełniają a dzieki forum mamy tyle inspiracji, ze glowa pęka. Ja już nie ogarniam czy mam do Ikea leciec po kulki, co rzucili w lidlu, tylko kupować, sadzic, podziwiać. To facynujące , ze dzieki forum tak pieknieja ogrody. Śledzę wiele wątkuów i czasami aż dech zapiera jak sie robi pieknie, chyba za kilka lat Polska bedzie miala najpiekniejsze ogrody przygomowe
Marzenia się spelniają, a dzieki forum będziesz mobilizowana, popychana do przodu, chwlona, pocieszana i rozśmieszana
witaj w naszym ogrodowym wariatkowie widzialam u Ewy, że już sie tu nieżle zadomowiłaś
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Majena 07:37, 07 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Kasiek napisał(a)
Nie od razu Rzym..... Bedzie pieknie, zobaczysz, krok po kroczku i bedziesz miala swoj wymarzony ,,kawalek zielonego swiata ´´ Pozdrawiam cieplutko i ...zapraszam na...kawke


Kasiu dziekuje bardzo..ciesze się ze wierzysz ze kroczkami dojde do celu Pozdrawiam gorąco
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies