Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Majeny:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Majeny:)

Majena 09:57, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Gabrysia_ napisał(a)



O to nie tak daleko,mój M pracuje w Gliwicach
Trzymam kciuki za słuszne i dobre decyzje
I czekam na pierwsze sadzenie,a później przesadzanie,bo to jak wiesz jest wpisane w nasz fijołł


O widzisz to pewnie pięknego słonecznego dnia napijemy się kawki umnie na Tarasie Ja mam żelki wiec nieuniknione ze je sciagneale mogłam nosiłam ale zdecydowanie wybieram grzebanie w ziemi uspokoaja mnie to więc dziennie manicure japoński będę sobie robic hihihi i tez będzie git..
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 09:58, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Cleo napisał(a)
O tym samym pomyslałam, że paznokietki mogą nie przetrwać grzebania w ziemi.No, ale czego się nie zrobi dla odrobiny przyjemnosci przy tej brudnej robocie.
Pozdrawiam przy kawce.


Ja także pozdrawiam,,Chociaz lubie tą brudna robote
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 10:00, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
ewakatowice napisał(a)


a mnie się sypią pazurki bo jak jak małpa dyndam na drzewie


Ewcia Padłam...wyobraziłam sobie jak dyndasz....agentko:*
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
danuta_szwajcer 10:32, 06 mar 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Witaj Majena Fajnie miec marzenia i je realizowac, tworzenie i praca w ogrodzie to sama przyjemnosc, zobaczysz jak szybko bedziesz miała piekny ogród Pozdrawiam
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Majena 12:35, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
danuta_szwajcer napisał(a)
Witaj Majena Fajnie miec marzenia i je realizowac, tworzenie i praca w ogrodzie to sama przyjemnosc, zobaczysz jak szybko bedziesz miała piekny ogród Pozdrawiam


Tak marzeń mam mnóstwo ale fajnie jak można je realizować..wiec myśle ze szcesciara jestemMam nadzieje ze jak już rusze to mocno mnie tu będziecie wspierać
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Kindzia 17:34, 06 mar 2014


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
I ja Cię witam

Ja mam długie pazurki od zawsze i zupełnie mi to w niczym nie przeszkadza I zawsze śmiać mi się chce jak słyszę, że : pani to pewnie nic ciężkiego nie robi, bo takie paznokcie

Ja też zaczynałam od pustego pola, nierównego wszędzie i ze śmieciami po budowie. Już po dwóch latach mogę powiedzieć, że ten kawałek mojej ziemi można ogrodem nazwać
Zrobisz u siebie cacuszko, tylko trochę pracy i cierpliwości trzeba...kasy też, niestety.
Dasz radę, będzie pięknie
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
Sebek 18:39, 06 mar 2014


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Witaj Mam to szczęście, że tipsy, żele i inne manikjury hybrydowe mnie nie dotyczą Więc przechodzę do tematu ogródkowego

Poczytaj na początku tą serię artykułów - dużo Ci się wyjaśni Dwa pierwsze etapy masz już chyba za sobą,więc zacznij od trzeciego
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/69-poradnik-jak-zaprojektowac-i-zalozyc-ogrod-cz-3-projektowanie
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Gabrysia_ 18:43, 06 mar 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Kindzia napisał(a)


Ja mam długie pazurki od zawsze i zupełnie mi to w niczym nie przeszkadza I zawsze śmiać mi się chce jak słyszę, że : pani to pewnie nic ciężkiego nie robi, bo takie paznokcie



Kasiu...ja też to słyszałam,może trafiłyśmy na te same osoby
____________________
bleebla 20:28, 06 mar 2014


Dołączył: 13 sty 2013
Posty: 4757
Witaj Majenko

Męża masz zdolnego. Takie zadaszenie, że mucha nie siada Taras na pewno będzie piękny.

Napisałam już w moim wątku co nieco ale widzę, że nie musisz się martwić zbytnio o zimę bo taras będzie zadaszony. Rzadziej też będzie trzeba konserwować
Pozdrawiam
____________________
Aga - Mała eLeczka
Majena 20:31, 06 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Kindzia napisał(a)
I ja Cię witam

Ja mam długie pazurki od zawsze i zupełnie mi to w niczym nie przeszkadza I zawsze śmiać mi się chce jak słyszę, że : pani to pewnie nic ciężkiego nie robi, bo takie paznokcie

Ja też zaczynałam od pustego pola, nierównego wszędzie i ze śmieciami po budowie. Już po dwóch latach mogę powiedzieć, że ten kawałek mojej ziemi można ogrodem nazwać
Zrobisz u siebie cacuszko, tylko trochę pracy i cierpliwości trzeba...kasy też, niestety.
Dasz radę, będzie pięknie


Witaj Kasiu no tak tez słyszałam ze jak mam zadbane paznokcie to nic nierobie robie wszystko ale w rękawiczkach ale te pazury zimowe wiec są zadługie
Pocieszyłas mnie ze zaczełas prawie tak jak ja musze leciec araz do ciebie poogladac bo nieogarniam
No właśnie do pracy jestem chetna cierpliwość gorzeja kasa różnie ale małymi kroczkami..Dziekuje za wsparcie

Pozdrawiam wieczornie
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies