Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogrodowa przygoda Majeny:)

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogrodowa przygoda Majeny:)

Kondzio 21:24, 19 mar 2014


Dołączył: 02 lip 2012
Posty: 18070
Majena napisał(a)
Moniko bardzo dziękujeZmykam pod prysznic i zaraz wracam zalukać do ciebie:*

Umnie na razie trochę zakupowo..ale w działaniach na razie stoimy pogoda i finanse niepozwlaja robic wszystkiego od razu ale pochwale się po kolei a wiec mój zdolny mąż robił sąsiadowi budki caly tydzień ja wierna żona mu pomagałam i malowałam wszystkie deski uff miałam dość...a wiec niemiałam sił na ogrdowisko..i jeszcze gości na 5 dni się zjechało



ale dzisiaj troszkę sobie pokupiłam i humor od razu jak najbardziej ogrodowy..





A no właśnie i co najważniejsze zaczynamy nasze prace od zrobienia ogrodzenia i zamówiliśmy material musimy czekac 2 tyg az do nas dotrze a mianowicie wybraliśmy taki...


A wiec teraz czekam na troszkę cieplejsze dni i biore się za kopanie w głowie mam plan zobaczymy jak nam wyjdzie...trzymajcie kciuki
fajnie to wyszło gratulacje ja próbuje szukać stolarza do zrobienia kurnika i tu nie ma nigdzie ale co tam moze jeszcze znajdę
____________________
kondziowy ogród cz I, Kondziowy ogród cz II
Majena 21:31, 19 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Kondzio dziekuje no właśnie sąsiad tez szukał szukał i w końcu mąż z kolega się zecydowali mu zrobić a dodam ze perwszy raz stawiali takie dwie szopki i to w tydzień wyszło super sąsiad oczywiście mega zadowolonyTrzymam kciukasy żeby wkońcu kurni powstał
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 08:13, 23 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Pracowita Sobota za nami Zaczynamy!!




Miłej Niedzieli
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
ewakatowice 10:06, 23 mar 2014


Dołączył: 17 sty 2014
Posty: 8936
niedzielna kawka u Ciebie
ogrom prac już za Tobą Majenko.

Musisz zapytać Twojego M., czy dla mnie też zrobi taką cudną szopę z drewutnią

Pracowity duet z WAS
____________________
Ewa - miejsko&sielsko
Madzenka 21:05, 23 mar 2014


Dołączył: 22 sty 2012
Posty: 57998
Oj dzieje się , dzieje u Ciebie. Świetnie ten zwirek wyglada! Ja się zakręciłam żwirkowo i nic innego już nie widzę....
____________________
Madżenka ~~~~~ Madżenie ogrodnika sezon 2017 ~~~~~ Fotorelacje ~~~~~ Wizytówka
Majena 16:58, 24 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Ewcia Mysle ze dałoby się cos zrobić
Madżęnko o tak ja tez zakochana w kamieniach jestem teraz przynajmniej widze co i jak mam podosadzac
Ale ogrom pracy przedemna ale się ciesze...tak by było nudno gdyby wszystko już było
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Gabrysia_ 17:38, 24 mar 2014


Dołączył: 01 sty 2013
Posty: 4788
Ale sie dzieje u ciebie,fajne zakupy i donice już obsadzone,szybko działasz,super!
Buziaki zostawiam
____________________
Marga 18:58, 24 mar 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Witaj Majenko,
Zapowiada się bardzo ciekawie Będę podglądać, tym bardziej, że jestem na podobnym etapie tworzenia ogrodu. Tak szczerze mówiąc,to u Ciebie już naprawdę dużo widać. Jesteś bardzo zdolną i pracowitą ogrodniczką. Twój M. również, piękna drewutnia!
Pozdrawiam ciepło z Lubelskiego.
____________________
Ogród dla moich synków
Majena 21:19, 24 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Marga napisał(a)
Witaj Majenko,
Zapowiada się bardzo ciekawie Będę podglądać, tym bardziej, że jestem na podobnym etapie tworzenia ogrodu. Tak szczerze mówiąc,to u Ciebie już naprawdę dużo widać. Jesteś bardzo zdolną i pracowitą ogrodniczką. Twój M. również, piękna drewutnia!
Pozdrawiam ciepło z Lubelskiego.


Marga dziekuje za miłe słowa
Zaczynam dopiero upiekszac ale podoba mi się to wiec pewnie daleka droga przedemna
Ja niewidze twojego watku a chętnie zajrzePozdrawiam
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Majena 21:20, 24 mar 2014


Dołączył: 04 mar 2014
Posty: 484
Gabrysiu ciagnie mnie do przodu Do lata cos w tym ogrodzie będzie zachwycać
____________________
Majena - wiejsko czardziejsko
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies