Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Małymi kroczkami do przodu

Pokaż wątki Pokaż posty

Małymi kroczkami do przodu

dorka 11:06, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
Witam Wszystkich! Postanowiłam, że końcu założę swój wątek. Na Ogrodowisko trafiłam w 2011r dzięki znalezionym w inernecie zdjęciom ogrodu Sylwi "Ogród Sylwii od początku" Zafascynował mnie wtedy "Ogód nie tylko bukszpanowy" zaczełam wtedy podglądać wszystkie watki. Później zapał letko ustał ALE NA SZCZĘŚCIE szybko powrócił. Teraz postanowiła zabrać się do roboty. Jak tytuł wątku mówi będą to małe kroczki. Od niecałego roku jestem szćzęśliwą żoną od czterech miesięcy jeszce bardziej szczęśliwszą mamą, dlatego mój czas w ogrodzie bedzie ograniczony ale myślę,że bardzo owocny. Nie bedzie u mnie postępów w pracach jak u Sylwi czy Ana_Art gdzie ogród zmienia się z dnia na dzień - wielkie uznanie dla dziewczyn ogrody zachwycają swą urodą.
Teraz pokarzę ogólny zarys działki .


Literami A B ... oznaczyłam kolejne rabaty
____________________
Małymi kroczkami do przodu
dorka 11:09, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
I pochwalę się pierwszą rabatą z której jestem dumna, nie jest ona może perfekcyjna ale jest MOJA !
Na planie działki jest to rabata A .


____________________
Małymi kroczkami do przodu
Magda_ 11:22, 10 mar 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
Witaj zrób sobie podpis w stopce, żeby łatwiej było Cię znaleźć
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Magda_ 11:23, 10 mar 2014


Dołączył: 25 kwi 2013
Posty: 2833
poprosimy więcej zdjęć
____________________
Mój wymarzony ogród - czyli historia pewnej "ogrodniczki"
Gardenarium 12:23, 10 mar 2014


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Przeniosłam watek do Projektowanie ogrodów, nie wiedzieć czemu był w Regulaminie? hmm.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
dorka 12:30, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
przez przypadek utworzyłam go nie tam gdzie trzeba nie mogę się narazie jeszcze odnależć na forum , co innego go tylko czytać a co innego tworzyć swój ale MAŁYMI KROCZKAMI DO PRZODU
____________________
Małymi kroczkami do przodu
dorka 13:02, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
witaj Magda. "więcej zdjęć " - narazie nie ma zabardzo co pokaywać. poza rabatą którą pokazałam reszta jest dopiero do zaprojektowania. ale pomału i bedą zdjęcia
____________________
Małymi kroczkami do przodu
dorka 13:16, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
jeszcze trzy lata temu rabata A wyglądała tak



pozniej za sprawą Ogrodowiska powstał projekt




____________________
Małymi kroczkami do przodu
dorka 13:23, 10 mar 2014

Dołączył: 28 mar 2011
Posty: 44
i wykonanie


które jednak trochę zmieniłam, ze względu na brak miejsca. wierzby są posadzone blisko siebie ponieważ chciałam nimi zakryć widok za ogrodzeniem. między czasie druga z lewej mi usechła musiałam ją wymienić , dlatego jest mniejsza. bedę ją wyrównywać cięciem
____________________
Małymi kroczkami do przodu
Dorota123 20:15, 10 mar 2014


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Witaj, bardzo ładnie wyszło to połączenie wierzb i tui i funki.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies