Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 20:20, 17 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ewa777 napisał(a)
Ewuniu, gratulacje z okazji narodzin wnusi

Śliczny ten pingwinek Skąd macie żarówki? U mnie już dawno wszystkie energooszczędne

Aguś, Ewciu dzięki za gratki

Kiedy wymieniałam zarówki na energooszczędne, stare trafiły do kartonu z napisem "PRZYDASIE" Takich kartonów Ci u mnie pod dostatkiem.
Powstaną pewnie kolejne zabawki na choinkę.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 21:24, 17 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewunia ta żarówkowa myszka skradła moje serce do reszty . Masz złote ręce kobieto . A z czego ma zrobione włosy? Czyżbyś jakąś lalkę ogoliła?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
grazyna 21:27, 17 gru 2014


Dołączył: 20 gru 2012
Posty: 2281
To "przydasie" jest kolejnym imieniem mojego męża Nic nie pozwala wyrzucić bo się przyda Aż zapytam go o stare żarówki, bo pomysł rewelacja a wykonanie to arcydzieło
____________________
Grażyna Tu odpoczywam
Nallar 21:43, 17 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewunia ta żarówkowa myszka skradła moje serce do reszty . Masz złote ręce kobieto . A z czego ma zrobione włosy? Czyżbyś jakąś lalkę ogoliła?

Kasiu nie goliłam lalki Włoski przywiozła mi "dobra ciocia" w różnych kolorach, pakowane są w paczuszki, a w paczce jest tyle metrów że dałabym radę zrobić perukę dla siebie Gdzieś widziałam stronkę sklepu który prowadzi sprzedaż takich kłaczków, jak znajdę to Ci podeślę.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Bogdzia 21:50, 17 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Najpierw gratuluje wnusi , piękny prezent na świeta i wielka radośc. Co do robótek i postaci z żarówek sie nie wypowiem bo nie wyobrazam sobie skąd mozna miec tak wiele cierpliwości do malutkich robótek i pomysłów na nie.Pozdrawiam serdecznie.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 21:56, 17 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
grazyna napisał(a)
To "przydasie" jest kolejnym imieniem mojego męża Nic nie pozwala wyrzucić bo się przyda Aż zapytam go o stare żarówki, bo pomysł rewelacja a wykonanie to arcydzieło

Nie chcę Cię straszyć ale to magazynowanie "przydasiów" nasila się z wiekiem
Sklepy jeszcze prowadzą sprzedaż takich żarówek i są stosunkowo tanie, więc zawsze jest wyjście.
Cieszę się że się podoba.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 23:09, 17 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Kasiu nie goliłam lalki Włoski przywiozła mi "dobra ciocia" w różnych kolorach, pakowane są w paczuszki, a w paczce jest tyle metrów że dałabym radę zrobić perukę dla siebie Gdzieś widziałam stronkę sklepu który prowadzi sprzedaż takich kłaczków, jak znajdę to Ci podeślę.

ale numer, nie wiedziałam, że nawet takie loki można kupić . Ewa, czym Ty mnie jeszcze zaskoczysz? Albo nie mów, uwielbiam Twoje piękne niespodzianki A za linka dziękuję, fajny . Buźka.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 23:26, 17 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

ale numer, nie wiedziałam, że nawet takie loki można kupić . Ewa, czym Ty mnie jeszcze zaskoczysz? Albo nie mów, uwielbiam Twoje piękne niespodzianki A za linka dziękuję, fajny . Buźka.

Może jutro uda mi się zrobić dobre zdjęcie żarówki po liftingu.

Zastanawiam się czy to odpowiednie forum na pokazywanie rzeczy które z ogrodem nie mają nic wspólnego.
A sklepik ma wiele ciekawych rzeczy.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 13:09, 18 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Żarówa po liftingu, bardziej ogrodowiskowa bo z "kfiotkiem"
Muszę poszukać sposobu jak pozbyć się tego paskudnego napisu oznaczającego moc żarówki.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Gardener27 18:07, 19 gru 2014


Dołączył: 20 sty 2014
Posty: 13487
Witaj Ewo

Ależ mi się zrobiły zaległości
Na samym początku przyłączam się do gratulacji Wnusia na pewno będzie wspaniałą ogrodniczką
Masz ogromny talent do robienia ozdób Szydełkowe maskotki wyglądają mega profesjonalnie a nowe wcielenia żarówek ... czapki z głów
Teraz będę bardzo rzadkim gościem na forum przez pracę i potrwa to najprawdopodobniej aż do samej wiosny

Pozdrawiam serdecznie
____________________
Przemek- Życie w wiejskim ogrodzie *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies