Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Agania 18:24, 26 gru 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26053
Śliczną śnieżynkę przyniósł ci mikołaj na święta....zima i u ciebie....mnie wielkie odśnieżanie czeka.....dosypało i dalej sypie
buziak
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
Mirella 21:20, 27 gru 2014


Dołączył: 24 sty 2014
Posty: 4088
Wnusia jest słodziutka
Smoczyca widać lubi zimowe klimaty
wreszcie biało się zrobiło
zima w mieście to koszmar, ale w górach musi być i z tego się cieszę.
____________________
Co się stało kwiatom...czemu zwiędły dziś... Storczyki
Katkak 21:48, 27 gru 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Małgosiu bardzo chciałabym ją ucałować od Ciebie i wszystkich którzy przesyłali całuski ale na chwilę obecną jest to niemożliwe, moje gwiazdeczki nie mieszkają w Polsce. Zobaczę je dopiero po nowym roku, ale gratulacje za które dziękuję przekażę jutro telefonicznie.
Słyszałam że w grudniu rodzą się bezproblemowe i inteligentne dzieciaki
Pomysł na żarówki to coś co podpatrzyłam zupełnie niedawno, dopiero się rozkręcam

Tu moja wnusia sześć godzin po porodzie wraca szczęśliwie do domeczku.


Ewcia co do bezproblemowych i inteligentnych grudniowych dzieci to sama prawda, ja jestem z 3-go . Żarcik taki . Buziaki ślę .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 22:35, 27 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Agania napisał(a)
Śliczną śnieżynkę przyniósł ci mikołaj na święta....zima i u ciebie....mnie wielkie odśnieżanie czeka.....dosypało i dalej sypie
buziak

Masz rację, śnieżynka, to najwspanialszy prezent pod choinkę jaki mogłam sobie wymarzyć.
U nas śniegu jak na lekarstwo.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:50, 27 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Mirella napisał(a)
Wnusia jest słodziutka
Smoczyca widać lubi zimowe klimaty
wreszcie biało się zrobiło
zima w mieście to koszmar, ale w górach musi być i z tego się cieszę.

Masz rację że zima ma swój urok właśnie w górach. Kiedy dzieciaki były jeszcze w domu, ferie zimowe spędzaliśmy w Nowym Targu tam zima jest inna, ładniejsza i mimo dużego mrozu jakby cieplejsza. Tu gdzie mieszkam ja, zima to utrapienie, tak naprawdę z jej nadejścia cieszy się chyba tylko smoczyca.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 23:02, 27 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)

Ewcia co do bezproblemowych i inteligentnych grudniowych dzieci to sama prawda, ja jestem z 3-go . Żarcik taki . Buziaki ślę .

No proszę.....czyli jest szansa że będzie jeszcze kreatywna.
To ja gapa, całuski urodzinowe wysłałam do Ciebie chyba zbyt późno.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Bogdzia 15:19, 28 gru 2014


Dołączył: 16 paź 2011
Posty: 58526
Nallar napisał(a)

Bożenko zdolnej córci szczerze Ci gratuluję, mam nadzieję że moja wnusia też wyrośnie na mądrą i zaradną dziewczynkę. Moja córka (wrześniowa) też od dwunastu lat za granicą i chęci powrotu do Polski zero. Dwa lata temu spędzałyśmy święta razem ale w tym i poprzednim roku już osobno
Dobrze że mam jeszcze syna który choć też wrześniowy wyjeżdżać nie ma zamiaru i wraz ze swoją rodziną przychodzą do mnie bo inaczej święta spędzałabym tylko ze swoim mężem.
Bożenko bardzo dziękuję za imieninowe życzenia.
Zdjęcie wnusi z dzisiejszego dnia.


Ewo to mamy podobnie, mój syn tez w kraju i nie planuje wyjazdu z czego się cieszę bo ten sam los by nas czekał.Myślałam że tylko moja taka ze nie chce wracac ale i Twoja również . Prawde mówiąc to jedyne osoby o których wiem że nie chcą wracac bo wszyscy których znam chętnie by wrócili gdyby było do czego w sensie pracy i mieszkania.
Wnusia sama słodycz.
____________________
Rododondrenowy ogród II. Rododendronowy ogród. Wizytówka-rododendronowy ogród
Nallar 16:48, 28 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Bogdzia napisał(a)


Ewo to mamy podobnie, mój syn tez w kraju i nie planuje wyjazdu z czego się cieszę bo ten sam los by nas czekał.Myślałam że tylko moja taka ze nie chce wracac ale i Twoja również . Prawde mówiąc to jedyne osoby o których wiem że nie chcą wracac bo wszyscy których znam chętnie by wrócili gdyby było do czego w sensie pracy i mieszkania.
Wnusia sama słodycz.

Choć to bardzo trudne pozostaje nam się pogodzić z wyborami naszych dzieci. Pocieszać się możemy tym że tam gdzie są, są szczęśliwe.

U nas przez trzy lata było gniazdko rudzików, zrobiły je na belce pod dachem (brakowało jeszcze podbitki)Parka nie musiała się zbytnio angażować w zdobywanie pożywienia, muszek wygrzewających się na żółtej ścianie domu miały pod dostatkiem. Pomogły nam nawet pozbyć się os które zrobiły sobie gniazdo nad werandą. Przyzwyczaiły się do naszej obecności na tyle że nie przeszkadzało im nawet to że siedzimy tuż pod ich gniazdkiem. Obserwowałam je godzinami, kiedy siedziały na jajkach, kiedy donsiły pożywienie już dla piskląt i pierwsze niezgrabne loty młodych. Podnosiły alarm kiedy w pobliżu pojawiał się pies czy kot sąsiada, weszło mi w nawyk wychodzenie i sprawdzanie co się dzieje.
Przyszedł czas na zrobienie podbitki i gniazdko musiało być usunięte. Nie wiem czy to ta sama parka ale w tym roku miały gniazdko w żywotniku, ciekawe czy wrócą wiosną.
A że na ptaszkach się nie znam to do końca nie wiem czy to rudzik czy pleszka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 16:54, 28 gru 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Malutka taka rozkoszna, aż miło popatrzeć.
Widać, że smoczycy śnieg nie przeszkadza, a ja nie lubię zimy i chciałabym, żeby już nadeszła wiosna
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 17:05, 28 gru 2014


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Malutka taka rozkoszna, aż miło popatrzeć.
Widać, że smoczycy śnieg nie przeszkadza, a ja nie lubię zimy i chciałabym, żeby już nadeszła wiosna

Dzięki Aguś.
Też mogłabym przespać zimę, u mnie dziś -11 brrr.
Wiosno przychodź szybko.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies