Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Katkak 20:42, 17 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewcia jak zdecydujesz się na hortki, to potem będziesz je sobie mogła rozmnażać do woli . I będziesz miała hortek od groma . Buźka
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ana_art 20:45, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Katkak napisał(a)
Ewcia jak zdecydujesz się na hortki, to potem będziesz je sobie mogła rozmnażać do woli . I będziesz miała hortek od groma . Buźka
tak to prawda, ja w tym roku ukorzeniłam kilkanaście sztuk, rosły sobie pięknie za pergolą. Miałam rozesłać wiosną, zobaczymy co z nich będzie bo jak przyszli robić pergole to łobuzy połamali patyczki
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Nallar 20:58, 17 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ana_art napisał(a)
bo ja mam owsiki w czterech literach i na tyłku nie posiedzę, ten typ tak ma
chcesz to dać p prostej czy po łuku? wejdą Ci tam 4 hortensje (co metr), z 8 rozchodników, a najniższe piętro dałabym pewnie plamą po łuku.

Wygląda na to że ja nie muszę juz myśleć Jak ja Ci się odwdzięczę? Poświęcasz mi tyle czasu.

Ale...Gdyby tą żurawkową plamę po łuku przeciągnąć aż pod piwonię?
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:00, 17 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewcia jak zdecydujesz się na hortki, to potem będziesz je sobie mogła rozmnażać do woli . I będziesz miała hortek od groma . Buźka

Kasiu już zacieram łapki, będzie się czym dzielić.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 21:06, 17 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ana_art napisał(a)
tak to prawda, ja w tym roku ukorzeniłam kilkanaście sztuk, rosły sobie pięknie za pergolą. Miałam rozesłać wiosną, zobaczymy co z nich będzie bo jak przyszli robić pergole to łobuzy połamali patyczki

Mnie też udało się ukorzenić kilka ogrodowych, też jestem ciekawa co z nich będzie po zimie. To wspaniała zabawa, u mnie jest dużo roślin które sama ukorzeniłam. Jeśli Twoje patyczki miały już korzonki to może odbiją, nawet jeśli wcześniej były zdeptane.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ana_art 21:13, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nallar napisał(a)

Wygląda na to że ja nie muszę juz myśleć Jak ja Ci się odwdzięczę? Poświęcasz mi tyle czasu.

Ale...Gdyby tą żurawkową plamę po łuku przeciągnąć aż pod piwonię?
a nie będzie ich za dużo? można tam dać coś innego, zeby nie było gigantycznego 'paska'
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
ana_art 21:14, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
Nallar napisał(a)

Mnie też udało się ukorzenić kilka ogrodowych, też jestem ciekawa co z nich będzie po zimie. To wspaniała zabawa, u mnie jest dużo roślin które sama ukorzeniłam. Jeśli Twoje patyczki miały już korzonki to może odbiją, nawet jeśli wcześniej były zdeptane.
korzonki miały i na to liczę bo obiecałam dziewczynom ukorzenione limki...
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Nallar 21:22, 17 sty 2015


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ana_art napisał(a)
a nie będzie ich za dużo? można tam dać coś innego, zeby nie było gigantycznego 'paska'

Chyba jednak masz rację, ale w jakiś sposób muszę połączyć te rabaty.

Jako wzrokowiec muszę to narysować.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ana_art 21:24, 17 sty 2015


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 18824
bardzo szybko nagreźdałam różowe to rozchodnikipo łuku te żółtawe to żurawi to zielone to jakaś trawka tak by była posadzona na tym łuku na 'zakładkę' żeby pasków nie robić a bardziej przenikające plamy.Mogłaby być ice dance albo frosted curls albo rozplenica little boy
ten różowy trochę wlazł mi na rośliny ale to niechcący ręka mi poleciała
____________________
Any ogród mały-czyli wygrana walka z ugorem i Wizytówka
Katkak 21:25, 17 sty 2015


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Chyba jednak masz rację, ale w jakiś sposób muszę połączyć te rabaty.

Jako wzrokowiec muszę to narysować.

To może ze dwa lub 3 kolorki Żurawek, żeby pasek w jednym kolorze nie był zbyt monotonny?
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies