Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 20:36, 01 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gobasia napisał(a)
ILe to ciekawych roślin można poznać na Ogrodowisku...taka np:rutewka bardzo fajna roślinka
kolorowo u Ciebie i stale coś nowego tak lubię ,i chętnie zaglądam

wiesz a u nas sucho ,trochę pokropiło 25 maja i wczoraj znowu trochę ....a burzy takiej z ulewą i piorunami to jeszcze w tym roku nie bylo

Rutewki też wcześniej nie znałam, to bardzo wdzięczna roślinka i bezproblemowa w żadnej szkółce ich nie widziałam. Dostałam ją od Basi.
Kolory w ogródku bardzo lubię podobnie jak Ty
Mnie burz i deszczu zdecydowanie wystarczy, przez ostatnie cztery dni leje i grzmi non stop. Pogoda pokrzyżowała mi plany a tego bardzo nie lubię.
Posyłam więc troszkę deszczu do Ciebie.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Ivvvona 22:45, 01 cze 2016


Dołączył: 27 sty 2014
Posty: 4774
Przyszłam na foty piwonii, są śliczne, nie narzekajTylko dlaczego tak mało zdjęć? U nas też codziennie pada, a dzisiaj to była niezła ulewa, dobrze że wcześniej zrobiłam podpórki piwoniom, bo moja biała też już by leżała na ziemi.
____________________
W ogródku Iwony
Nallar 10:34, 02 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Ivvvona napisał(a)
Przyszłam na foty piwonii, są śliczne, nie narzekajTylko dlaczego tak mało zdjęć? U nas też codziennie pada, a dzisiaj to była niezła ulewa, dobrze że wcześniej zrobiłam podpórki piwoniom, bo moja biała też już by leżała na ziemi.

Moje piwonie mimo podpórek łamią się pod ciężarem kwiatów które są ciężkie od deszczu szkoda że ten deszcz pojawił się akurat teraz.
Peonia którą wsadzałam w ubiegłym roku też okazała się biała. Pozostaje ustalić tylko jaka to....

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:03, 02 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 22:08, 02 cze 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542


____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
barbara_kraj... 23:14, 02 cze 2016


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Niechby już przestało padać! Cała robota wstrzymana!
Ale dzięki tej wodzie zieleń u Ciebie nadzwyczaj soczysta tu i ówdzie zdecydowanym kolorem podbarwiona.
Calsap cudny, piwonie - chociaż w skromnej wg Ciebie ilości - i tak czadu dają.
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
13:51, 06 cze 2016
Nallar napisał(a)

Moje piwonie mimo podpórek łamią się pod ciężarem kwiatów które są ciężkie od deszczu szkoda że ten deszcz pojawił się akurat teraz.
Peonia którą wsadzałam w ubiegłym roku też okazała się biała. Pozostaje ustalić tylko jaka to....



Podobna do Festiva Maxima, na glebie ciężkiej staje się lekko różowawa.
Ewik 14:00, 06 cze 2016


Dołączył: 19 gru 2013
Posty: 5292
Śliczny busz u Ciebie.
____________________
Ewa * Ogródek z futrzakami i kamieniami
agnieszka_m 14:10, 06 cze 2016


Dołączył: 17 lip 2014
Posty: 6017
Ewciu jaka piękna zieleń
____________________
Mój mały ogródeczek :).
malgorzata_s... 14:12, 06 cze 2016


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33765
Ach jakie piękne te peonieMoje też już zakwitłySzkoda tylko że trzeba podpierać.
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies