Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Dorota123 13:53, 31 maj 2016


Dołączył: 07 gru 2012
Posty: 12208
Dobrze, że grad nie narobił szkód. Rh biały z ciemnym oczkiem śliczny, szkoda, że nie mam już miejsca, bo z pewnością sprawiłabym sobie takiego.
____________________
W moim małym ogródeczku*Wizytówka
gobasia 14:15, 31 maj 2016


Dołączył: 05 lip 2015
Posty: 8354
Biały bardzo ładny .a ja sobie takiego poszukam
do mnie dopiero dzisiaj deszcz dotarł,i na szczęście trochę ochłody.
____________________
Gożdzikowa wiejski ogród***Marzenia nie odchodzą na emeryturę
Nallar 18:36, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Hej Ewunia, cajnie, ze jestes. Jutro Ci pokaze jak prowadze derenia od Ciebie, bo musialabys sie cofac milion stron do tylu. I melduje, ze po raz pierwszy zakwitla krzewuszka od Ciebie

Wpadnę wieczorkiem popatrzeć na zdjęcia.
Krzewuszka "mama" też zakwitła i ku mojemu zdziwieniu kwiatuszki ma dużo jaśniejsze niż w latach poprzednich.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:38, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
roma2 napisał(a)
Wysyłam buziaki. Zdjęć nowych nie mam, bo dzieci robiły, ale nie mają czasu (!?) podesłać. Cóż, festiwal w Opolu się szykuje i córka i zięć w kołowrotku ganiają, jak chomiki, nie przymierzając. Zięć od oświetlenia, córka w lokalnych mediach. A mamusia z przyszłym ogrodem, muszą poczekać, aż festiwal się przetoczy . Jak jakieś zdjęcia skapną, dam znać. Buziam

Powinnaś się cieszyć że dzieci maja robotę.
Czekam wiec na zdjęcia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:44, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
zszywka napisał(a)
O kurczaki, szkoda ich Moj Calsap rósł przez około 10 lat w żółtym piachu, i kolor liści miał baaaardzo wyblakły Przesadziłam jesienią - w połowie września. Namieszałam ziemi, w lutym już go podlałam żeby nie doznał suszy fizjologicznej i od przesadzenia zmienił tak kolor, że sama jestem w szoku. Wiosną dostał papu i dużo wody i ładnie rośnie Oby tak dalej. Różowego nie ruszam, bo już jest dość duży i do wykopania go potrzebowałabym 3 chłopa. Na razie rośnie i chyba mu się tam podoba


Wiadomość odczytałam Dziękuję bardzo

Właśnie zastanawiałam się nad tym co to będzie jak rodek osiągnie już taki rozmiar że nie będzie można go przesadzić a podłoże przestanie mu odpowiadać.
Idę zobaczyć Twojego różowego.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:52, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Dorota123 napisał(a)
Dobrze, że grad nie narobił szkód. Rh biały z ciemnym oczkiem śliczny, szkoda, że nie mam już miejsca, bo z pewnością sprawiłabym sobie takiego.

Calsap zawsze mi się podobał.
Szkoda że rodki mnie nie lubią, z pewnością miałabym ich więcej, a tak mam tylko dwa.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 18:58, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
gobasia napisał(a)
Biały bardzo ładny .a ja sobie takiego poszukam
do mnie dopiero dzisiaj deszcz dotarł,i na szczęście trochę ochłody.

U mnie pada z małymi przerwami od soboty, mam już ogródek podlany na maxa, ja i moje roślinki potrzebujemy słoneczka.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:06, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 19:36, 31 maj 2016


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
ryska 19:41, 31 maj 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11623
Super iryski a ja do mojej kałuży kupiłam sobie luizjańskiego w ciemnym kolorze.
Ten od Ciebie trawolistny jeszcze nie kwitnie ale zmężniał przez ten czas jak jest u mnie
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies