Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 12:57, 28 sty 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Kiedy patyczki sobie rosły, moje rączki zajęte były "tworzeniem"
Hafcik jeszcze nie prany i nie prasowany.
W przyszłym tygodniu zacznę kolejny według wzoru jaki przysłała mi Iza

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 15:22, 28 sty 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Witaj Ewuś w Nowym Roku. Dobrze, że z łapką już lepiej - sówka najlepszym przykładem, bo śliczna wyszła Za patyczki trzymam kciuki, by ładnie się ukorzeniły wyglądają bardzo zdrowo. A jakie to hortki?
Czytałam o rodzinnym spotkaniu i radości ze śniegu Ja już jednak marzę o wiośnie i z tej racji przesyłam gorący buziak
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Nallar 16:24, 28 sty 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)
Witaj Ewuś w Nowym Roku. Dobrze, że z łapką już lepiej - sówka najlepszym przykładem, bo śliczna wyszła Za patyczki trzymam kciuki, by ładnie się ukorzeniły wyglądają bardzo zdrowo. A jakie to hortki?
Czytałam o rodzinnym spotkaniu i radości ze śniegu Ja już jednak marzę o wiośnie i z tej racji przesyłam gorący buziak

Też Cię witam Aguś. Wczoraj byłam u Ciebie nacieszyć oczęta.
Zimy też mi już wystarczy, tęsknię za wiosną i pracą w ogródku tym bardziej że pozbyłam się chyba na dobre bólu łapek.

Pokoik w sówki to zachcianka mojej wnusi, wyjścia nie było.

Agnieszko, hortki to wielka zagadka. Cięte były już w stanie bezlistnym, etykiet też nie miały, a gatunków sporo.
Jeśli je "nic nie zezre" to trafią na rabatkę testową i dopiero jak podrosną i zakwitną będziemy identyfikować.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 19:02, 28 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ale bombowa ta sówka hortki wyglądają obiecująco bardzonawet chyba paczki kwiatów dojrzałam .
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Nallar 23:59, 28 sty 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ale bombowa ta sówka hortki wyglądają obiecująco bardzonawet chyba paczki kwiatów dojrzałam .

Masz rację Kasiu, są zawiązki kwiatów które z pewnością się nie rozwiną.
Bardzo jestem ciekawa czy coś z tych patoli będzie. Dobrze by było bo mam kilka miejsc do obsadzenia.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Katkak 08:59, 29 sty 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Nallar napisał(a)

Masz rację Kasiu, są zawiązki kwiatów które z pewnością się nie rozwiną.
Bardzo jestem ciekawa czy coś z tych patoli będzie. Dobrze by było bo mam kilka miejsc do obsadzenia.

Tak po 3 tygodniach, miesiacu pociagnijje delimatnje do góry. Jak będą mocno siedzialy znaczy, ze są korzonki.
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
ryska 14:20, 29 sty 2017


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11651
Nallar napisał(a)

A tekstu nie czytałaś? Było napisane serca.
wydaje mi się że to drewienko.

Teraz przeczytałam ze zrozumieniem Jednak najbardziej rozwinięty mam zmysł wzroku, ostatnio ogrodowisko oglądam tylko po fotkach. Uwielbiam piękne zdjęcia, pojawiły się nowe wątki z cudnymi zdjęciami, nowe wizytówki w ulubionych wątkach z pięknymi fotkami. Jest co podziwiać.
Sówka zachwyca i jest symbolem, że łapka sprawnie działa. SUPER
Miłej niedzieli
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Nallar 01:39, 30 sty 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
ryska napisał(a)

Teraz przeczytałam ze zrozumieniem Jednak najbardziej rozwinięty mam zmysł wzroku, ostatnio ogrodowisko oglądam tylko po fotkach. Uwielbiam piękne zdjęcia, pojawiły się nowe wątki z cudnymi zdjęciami, nowe wizytówki w ulubionych wątkach z pięknymi fotkami. Jest co podziwiać.
Sówka zachwyca i jest symbolem, że łapka sprawnie działa. SUPER
Miłej niedzieli

U mnie było tak samo, dopiero po poście Mirelli wróciłam aby doczytać
Reniu, do nowych wątków nawet nie zaglądam, ba, nawet do tych które odwiedzałam regularnie
Nadrabiam zaległości w pracach ręcznych, dziś zaczęłam wyszywać kolejne sówki W kolejce czeka ozdobna deska kuchenna i kilka puszek na drobiazgi. Mam tyle planów że do wiosny będę miała co robić.
Pozdrawiam cieplutko i uciekam do wyrka, zahaczę jeszcze o lodówkę bo Twoje oscypki obudziły mój żołądek.

____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Napia 20:10, 01 lut 2017


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 9065
Nallar napisał(a)

Też Cię witam Aguś. Wczoraj byłam u Ciebie nacieszyć oczęta.
Zimy też mi już wystarczy, tęsknię za wiosną i pracą w ogródku tym bardziej że pozbyłam się chyba na dobre bólu łapek.

Pokoik w sówki to zachcianka mojej wnusi, wyjścia nie było.

Agnieszko, hortki to wielka zagadka. Cięte były już w stanie bezlistnym, etykiet też nie miały, a gatunków sporo.
Jeśli je "nic nie zezre" to trafią na rabatkę testową i dopiero jak podrosną i zakwitną będziemy identyfikować.


Będziemy więc czekać na rozwiązanie zagadki
____________________
Agnieszka Ogród prawie romantyczny / Wizytówka-Ogród prawie romantyczny
Katkak 20:21, 01 lut 2017


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Ewciu to świetna wiadomość, że z łapkami już ok
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies