Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek Ewy

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek Ewy

Nallar 16:40, 02 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Napia napisał(a)


Będziemy więc czekać na rozwiązanie zagadki

Szkoda tylko że na rozwiązanie trzeba tak długo czekać.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 16:47, 02 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Katkak napisał(a)
Ewciu to świetna wiadomość, że z łapkami już ok

Męczyłam się zdecydowanie za długo, wreszcie mogę nadrabiać zaległości w "manualnych tworach"

To kolejne ptaszyska, które kiedyś będą oprawione i zawisną w pokoju mojej wnusi.

Dziękuję Iza za wzór.






____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 18:57, 02 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Super Ci wyszlo wnusi bedzie sie podobac. Teraz jeszcze ladna ramka i gotowe
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Basilikum 19:11, 02 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
Nallar napisał(a)
Kiedy patyczki sobie rosły, moje rączki zajęte były "tworzeniem"
Hafcik jeszcze nie prany i nie prasowany.
W przyszłym tygodniu zacznę kolejny według wzoru jaki przysłała mi Iza


a ta tez znalazlam smiechowata jest
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 20:38, 02 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)
Super Ci wyszlo wnusi bedzie sie podobac. Teraz jeszcze ladna ramka i gotowe

Zastanawiam się nad tym co zrobić, chodzi mi o wykończenie, oprawić w ramkę czy zrobić coś w rodzaju gobelinka tak jak na 3 i 4 zdjęciu od końca na tej stronie.
http://www.nasab.com/nallar/gotowe_metryczki.html
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Nallar 20:40, 02 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Basilikum napisał(a)

a ta tez znalazlam smiechowata jest

Bardzo....
Tą wybrała córka
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Basilikum 20:55, 02 lut 2017


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21735
a jak duze wyszly te hafty?
ja bym dala w dwie takie same ramki, czyli o struktre i material mi chodzi a nie o wielkosc, jesli obrazki nie sa takij samej wielkosci.
Nie wiem jakie kolory ma w pokoju wnusia ale mi by pasowal zielony, jakis taki odcien jaki maja ktorys z listkow.
Ja swoje obrazy oprawialam w zakladzie i ramki mialam na zamowienie i passepartout. --> cos jak tu http://www.ogrodowisko.pl/watek/793-nasze-drugie-hobby-rysunki-obrazki-pastele-oleje-rzezby-roslinne-inspiracje?page=127 w poscie brysi, cytuje tam Rumianowe obrazy. Nie moge tam swoich znalezc

To passepartout dodaje elegancji. Ale bez tez bedzie ladnie
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Nallar 22:32, 02 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
Hafciki nie są tej samej wielkości ale dużo się wielkością nie różnią.
Jeden jest 31/34 a drugi 32/29
Wszystkie obrazki w pokoju wmusi (seria Kubusia Puchatka) oprawiane są w drewniane ramki w naturalnym kolorze.
Jeśli o chodzi o kolor dominujący w pokoju wnusi to trudno określić jedno co mi przychodzi do głowy nazwać go bardzo barwnym.

Pomysł ramek w kolorze któregoś z listków z dodatkiem passepartout przedyskutuję z córką, mnie osobiście się podoba.
Dzięki.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
sylwia_slomc... 22:28, 03 lut 2017


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 81966
Nallar napisał(a)

Zastanawiam się nad tym co zrobić, chodzi mi o wykończenie, oprawić w ramkę czy zrobić coś w rodzaju gobelinka tak jak na 3 i 4 zdjęciu od końca na tej stronie.
http://www.nasab.com/nallar/gotowe_metryczki.html

Jak wyszywałam, bo ten czas też mam za soba to wyszyłam chłopakom poszewki na poduszki, a wcześniej je ręcznie uszyłam z kanwy. Do dzisiaj mam, robiłam też bieżniki i serwetki do pokoju dzieci, nie muszą tylko wisieć na ścianie
Pięknie te sówki Ci wyszły Dzieciaki lubią takie obrazkowe zdobienia

U Katki zostawiłam podpowiedzi, a u mnie są fotyNic nie było wycinane Wydzierałam brzegi tylko potem krawędzie serwetki trzeba dobrze farbą zamaskować
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Nallar 22:49, 04 lut 2017


Dołączył: 09 mar 2014
Posty: 10542
sylwia_slomczewska napisał(a)

Jak wyszywałam, bo ten czas też mam za soba to wyszyłam chłopakom poszewki na poduszki, a wcześniej je ręcznie uszyłam z kanwy. Do dzisiaj mam, robiłam też bieżniki i serwetki do pokoju dzieci, nie muszą tylko wisieć na ścianie
Pięknie te sówki Ci wyszły Dzieciaki lubią takie obrazkowe zdobienia

U Katki zostawiłam podpowiedzi, a u mnie są fotyNic nie było wycinane Wydzierałam brzegi tylko potem krawędzie serwetki trzeba dobrze farbą zamaskować


Byłam u Kasieńki Dobrych rad nigdy za wiele, dzięki.
U nas poduchy odpadają, serwetki, bieżniki przy dwulatce tez nie koniecznie, więc na chwilę obecną zostaje zdobienie ścian.

Twoje prace widziałam, zastanawiam się tylko dlaczego wcześniej ich nie pokazywałaś.
____________________
Pozdrawiam. Ogródek Ewy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies