Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Nowe Życie ;-)

Pokaż wątki Pokaż posty

Nowe Życie ;-)

Nati 19:05, 29 mar 2014


Dołączył: 16 maj 2012
Posty: 1208
wpadam z rewizytą, pięknie się zapowiada jest kawałek do zagospodarowania, do dzieła!!

kibicuję, bedzie pięknie
____________________
Natalia - Radość dla oczu, pokarm dla duszy ~ Wizytówka ~
madeline28 20:53, 29 mar 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Nati napisał(a)
wpadam z rewizytą, pięknie się zapowiada jest kawałek do zagospodarowania, do dzieła!!

kibicuję, bedzie pięknie


Mam właśnie taki zamiar- stworzyć fajny kawałeczek zieleni, który będzie sprawiał mi radość. Wiem, że będzie mnie czekało to sporo pracy i (nie oszukujmy się) pieniędzy, ale myślę, że warto zainwestować. Zwłaszcza kiedy patrzę na zdjęcia waszych cudnych ogrodów to wiem, że warto. Mój największy problem polega na tym, że nie potrafię projektować tak jak moje "pomocnice", ale po to tu jestem- bo potrzebuję pomocy. Najtrudniejszy pierwszy krok jak mawiają...
pozdrawiam
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
asiach 22:32, 30 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Witam! Już powróciłam z wojaży i mogę odpowiadać na pytania.
Na wstępie przykro mi z powodu choroby syna nie ma nic gorszego niż problem zdrowotne dzieci. A jak jego zdrowie czy jest lepiej?
Cieszę się, że podoba się Tobie rabata.
Teraz powrócę do tematu rabaty. Z uwagi na dzielącą nas odległość dla lepszego zobrazowania obszaru, którym się zajmujemy nakreśliłam siatkę 15x6m. Każdy kwadrat na rysunku to 1x1m. Mniej więcej kołem zaznaczyłam wielkość danej rośliny w skali. Dzięki tej siatce będziesz miała ułatwienie przy jej realizacji. Na ziemi sama możesz nanieść taką siatkę patykiem i będziesz wiedziała w jakim kwadracie posadzić. W razie wątpliwości pisz i pytaj/ Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla syna. A ile ma lat?
Luckaa 12:17, 01 kwi 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
Widze że Asia Ci pomaga tworzyć rabate, przynajmniej masz jakieś pomysły i za chwile zacznie zapełniać sie ten twój przedogródek. Pozdrawiam
____________________
Lucyna
madeline28 19:24, 02 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Luckaa napisał(a)
Widze że Asia Ci pomaga tworzyć rabate, przynajmniej masz jakieś pomysły i za chwile zacznie zapełniać sie ten twój przedogródek. Pozdrawiam


Tak, Asia jest po prostu czarodziejką, sama bym nie wymyśliła piękniejszej rabaty
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
madeline28 19:32, 02 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
asiach napisał(a)
Witam! Już powróciłam z wojaży i mogę odpowiadać na pytania.
Na wstępie przykro mi z powodu choroby syna nie ma nic gorszego niż problem zdrowotne dzieci. A jak jego zdrowie czy jest lepiej?
Cieszę się, że podoba się Tobie rabata.
Teraz powrócę do tematu rabaty. Z uwagi na dzielącą nas odległość dla lepszego zobrazowania obszaru, którym się zajmujemy nakreśliłam siatkę 15x6m. Każdy kwadrat na rysunku to 1x1m. Mniej więcej kołem zaznaczyłam wielkość danej rośliny w skali. Dzięki tej siatce będziesz miała ułatwienie przy jej realizacji. Na ziemi sama możesz nanieść taką siatkę patykiem i będziesz wiedziała w jakim kwadracie posadzić. W razie wątpliwości pisz i pytaj/ Pozdrawiam i życzę dużo zdrówka dla syna. A ile ma lat?


Asiu, mój synek ma na imię Dawid i niedługo (11kwietnia) skończy sześć lat. Od września idzie do pierwszej klasy. Jest bardzo mądry, bystry i przy tym kochany... Zresztą co Matka może powiedzieć o swoim Dziecku ...
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
asiach 08:50, 03 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
Z przyjemnością to czytałam. Ja podpisuje się pod tym co napisałaś. Też mam syna tylko troche większego (skończył 24lata i jest na V roku mechatroniki we Wrocławiu czyli dość daleko od domu ale sercem blisko nas) Pozdrawiam
madeline28 19:00, 03 kwi 2014


Dołączył: 19 mar 2014
Posty: 252
Asiu, w takim razie jestem tylko o cztery lata starsza od Twojego syna i w zasadzie powinnam zwracać się do Ciebie Pani Asiu

Dziś wykonałam zamierzony cel- wysiałam warzywa. Warzywnik w tym roku będzie przybierał formę szachownicy, podzieliłam mój kawałeczek ziemi na osiem kwadratów, a między nimi zrobiłam wąskie ścieżki aby łatwo było sięgnąć po potrzebne warzywo. Pokażę zdjęcia, ale dopiero jak coś wzejdzie, bo teraz jest gołe pole, tymczasem dodaje zdjęcia mojego Synka w swoim żywiole
____________________
Magda http://www.ogrodowisko.pl/watek/4266-nowe-zycie
Luckaa 21:41, 03 kwi 2014


Dołączył: 21 lip 2013
Posty: 811
O Magda to my w podobnym wieku jestesmy, ja mam 26 lat, i tez mam cudnego synka, mój synek ma 4 latka, i mam tez cudna córe, i też ma 4 lata
____________________
Lucyna
asiach 21:54, 03 kwi 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
a ja w tym roku kończę 50 lat - świetnie to brzmi a dla Was jestem starszą panią tylko bez przesady nie czuję się na te lata. Nie wstydzę się swojego wieku, nie mam na to wpływu, nie mam zamiaru robić z siebie podlotka bo nim nie jestem A do mnie nie mówcie pani - mała przesada
Pozdrawiam
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies