Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród cichy i przytulny

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród cichy i przytulny

ewsyg 22:10, 24 mar 2014


Dołączył: 17 maj 2013
Posty: 11654
Witaj Asiu. Masz piękny ogród taki, że chce się w nim pozostać na dłużej. Rodzinka jeżyków cudna, zaskroniec też sympatyczny. Pokazuj więcej zdjęć.
Pozdrawiam Ewa
____________________
Ewa Pachnący różami, malowany bylinami, Skąpana w słońcu****
bogumila 22:12, 24 mar 2014


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
Przyszłam się przywitać ...podziwiam urocze zakątki,kurę i zaskrońca.Czekam na więcej zdjęć...lubię pismo obrazkowe.Serdecznie pozdrawiam.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Pola 22:12, 24 mar 2014


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
O rany, Asiu ale fotkę strzeliłaś z tym zaskrońcem.... Naprwdę piękne zdjęcia robisz....chcę więcej takich cudów....
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
asiach 22:47, 24 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
ewsyg napisał(a)
Witaj Asiu. Masz piękny ogród taki, że chce się w nim pozostać na dłużej. Rodzinka jeżyków cudna, zaskroniec też sympatyczny. Pokazuj więcej zdjęć.
Pozdrawiam Ewa

Dziękuję za miłe słowa Pozdrawiam
A oto dalszy ciąg wiosny
asiach 22:53, 24 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
bogumila_bienko napisał(a)
Przyszłam się przywitać ...podziwiam urocze zakątki,kurę i zaskrońca.Czekam na więcej zdjęć...lubię pismo obrazkowe.Serdecznie pozdrawiam.

Dziękuję i pozdrawiam
barbara_kraj... 23:18, 24 mar 2014


Dołączył: 30 sty 2011
Posty: 18912
Wczoraj przebiegłam przez Twój ogród i bardzo mi się spodobał.
A skoro oprócz nasadzeń zwierzęta się w nim dobrze czują, to musi być ekologiczny

Asiu, gdzie są Twoje Chwalęcice?
____________________
Pozdrawiam - Barbara; Mój 4 arowy azyl... i Wizytówka
iwonaal 07:34, 25 mar 2014


Dołączył: 26 paź 2012
Posty: 3905
Asiu, witam. Śliczny ogród, cichy i przytulny. Pozdrawiam
____________________
Zakochana w ogrodach
asiach 08:50, 25 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
barbara_krajewska napisał(a)
Wczoraj przebiegłam przez Twój ogród i bardzo mi się spodobał.
A skoro oprócz nasadzeń zwierzęta się w nim dobrze czują, to musi być ekologiczny

Asiu, gdzie są Twoje Chwalęcice?

Witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa. Też tak myślę, że te zwierzęta czują się dobrze skoro przybywają zwierzęta i dzikie i udomowione od sąsiadów (koty i kura) Pozdrawiam z deszczowych Chwalęcic. Opad potrzebny tylko wówczas mniej ptaki ćwierkają
Zdjęcie zrobiłam wczesnym ranem po przebudzeniu - widok z sypialni na ogród - mój spacerniak

asiach 09:04, 25 mar 2014


Dołączył: 20 mar 2014
Posty: 3468
iwonaal napisał(a)
Asiu, witam. Śliczny ogród, cichy i przytulny. Pozdrawiam

Dziekuję i pozdrawiam
malgorzata_s... 10:43, 25 mar 2014


Dołączył: 24 lip 2013
Posty: 33758
asiach napisał(a)

Witam serdecznie i dziękuję za miłe słowa. Też tak myślę, że te zwierzęta czują się dobrze skoro przybywają zwierzęta i dzikie i udomowione od sąsiadów (koty i kura) Pozdrawiam z deszczowych Chwalęcic. Opad potrzebny tylko wówczas mniej ptaki ćwierkają
Zdjęcie zrobiłam wczesnym ranem po przebudzeniu - widok z sypialni na ogród - mój spacerniak



Witaj Asiu.Jaki widok aż chce się wstawać Taki widok z sypialni to moje marzenie Niestety moja działka mała i między domami więc marzenie się nie spełni Masz cudowny ogród z pięknymi drzewami
Zaskrońce też u mnie bywają a jeden nawet w oczku sobie pływał one dla nas nie są groźne ale rozumiem że nie każdy je lubi Pozdrawiam serdecznie
____________________
ogrod-cioci-cz-3/ Gocha - Ogród cioci czyli ciociogród cz. 2 / Ogród Cioci cz. 1/ Wizytowka ogrod-cioci-Gosi/
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies