Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Pokaż wątki Pokaż posty

Kolorowy ogród do kapitalnego remontu

Sebek 20:13, 20 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Cudne zdjęcia
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
AgataP 14:40, 22 wrz 2016


Dołączył: 20 cze 2014
Posty: 7769
Gosiu jak zwykle zdjęcia przepiękne Jeżówki super, ja wciąż tylko podstawowy gatunek mam różowych, ale w tym roku dokupiłam białe Alba
Na posadzenie czekam na większe ilości deszczu bo z tym bieda. A przechowalnik z roślinkami pęka w szwach Warzywnik wstawię pewnie w przyszłym tygodniu jak ogarnę wypełnianie skrzyń Buźka. Pięknie wyglądasz
____________________
Z Pszenicznej...
lojalna_ 11:43, 23 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Gośka ale Ty masz cuda nie potrafie oczu oderwać, jezowki dalia a roze ......jakie piekne wszystko ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
dorciabe 12:13, 23 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gocha napisał(a)


Gosia jak ma na imię ta jeżówka?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
dorciabe 12:14, 23 wrz 2016


Dołączył: 08 sie 2013
Posty: 2966
Gocha napisał(a)


Kosmita to dalia?
____________________
Dorota - Mój nowy stary ogród
Gocha 13:02, 23 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)


Gosia jak ma na imię ta jeżówka?


Dorotko to podobno jeżówka Green Eyes. Buziaczki Kolorkiem to by pasowała do Ciebie tzn. do Twojego ogrodu. Ale jest wysoka dosyć
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:05, 23 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
dorciabe napisał(a)


Kosmita to dalia?


Tak to dalia ale nazwę musiałabym poszukać gdzieś w zamówieniach jakbyś chciała. Bo pisałam etykiety ale markerem niezmywalnym ale na słońcu wszystko wyblakło. Ale chyba Ty nie sadzisz dalii u siebie- czy źle myślę. Już sobie przypomniałam - Dahlia Verrone's Obsidian
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:06, 23 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
lojalna_ napisał(a)
Gośka ale Ty masz cuda nie potrafie oczu oderwać, jezowki dalia a roze ......jakie piekne wszystko ))))


Jolu może i ja mam cuda ale Ty masz cudnie
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:07, 23 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
Sebek napisał(a)
Cudne zdjęcia


Dzięki Sebek. Cieszę się że się komuś podobają.
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Gocha 13:13, 23 wrz 2016


Dołączył: 28 mar 2014
Posty: 5372
AgataP napisał(a)
Gosiu jak zwykle zdjęcia przepiękne Jeżówki super, ja wciąż tylko podstawowy gatunek mam różowych, ale w tym roku dokupiłam białe Alba
Na posadzenie czekam na większe ilości deszczu bo z tym bieda. A przechowalnik z roślinkami pęka w szwach Warzywnik wstawię pewnie w przyszłym tygodniu jak ogarnę wypełnianie skrzyń Buźka. Pięknie wyglądasz


Agatko sprawdź u siebie czy będą Ci te odmianowe dobrze zimowały a jak tak to koniecznie kupuj bo wg mnie jeżówki są cudne i teraz jest tak dużo odmian.
Ja też z posadzeniem czekam na deszcz bo u nas sucho strasznie i ziemia jak kamień. Ale nie wiem czy się doczekam. Wczoraj część doniczek wysadzaliśmy z M. i sadziłam dużo gałązek rozchodników ale woda z węża w dużych ilościach leciała. Czekam na fotki warzywnika. Ja nie wiem czy kiedykolwiek uda mi się mój ogarnąć. Avatarek zmieniłam na ten ze Święta Traw w Daglezji. i faktycznie na zdjęciu jako tako wyglądam w realu niestety nie jest już tak dobrze. Buziaczki
____________________
Małgosia - Kolorowy ogród do kapitalnegto remontu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies