Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród, który ciągle zmieniam

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród, który ciągle zmieniam

Jag_58 17:12, 16 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Katkak napisał(a)


Witaj Fajnie, że masz wokół tyle pięknej przestrzeni, a to zdjęcie ogromnie mi się podoba. Uwielbiam takie zakątki Paprocie tworzą bajkowy klimat Wszak były przecież "Opowieści z mchu i paproci"

Witaj Kasiu miło ,że mnie odwiedziłaś i zakątek stylizowany na niby lasek z paprociami się Tobie podoba ,a co do"Opowieści z mchu i paproci to mech też się dobrze u mnie ma ,zrobię zdjęcia ale raczej po świętach .A teraz lecę z rewizyta
____________________
Jagoda
Katkak 22:14, 16 kwi 2014


Dołączył: 13 lip 2013
Posty: 28254
Jag_58 napisał(a)

Witaj Kasiu miło ,że mnie odwiedziłaś i zakątek stylizowany na niby lasek z paprociami się Tobie podoba ,a co do"Opowieści z mchu i paproci to mech też się dobrze u mnie ma ,zrobię zdjęcia ale raczej po świętach .A teraz lecę z rewizyta


Kochana, u mnie mech ma się nawet zdecydowanie lepiej niż paprocie
____________________
Kaśka - Moja bajka *** Wizytówka
Mathildis 00:43, 17 kwi 2014


Dołączył: 23 maj 2013
Posty: 4315
Mala_Mi napisał(a)
Jagoda.... Matylda to też Ania Jest nas jak ... dlatego ja jestem Mała Mi

Tylko nie przedobrz z poprawianiem ogrodu, niech ma swój styl... a nie spaugowane nasadzenia.. nie obrażam nikogo.. ale masz ogród inny, klimatyczny.. i to mi sie bardzo podoba.


Mała Mi, dokładnie to samo napisałam Jagodzie w rozmowie na PW...

Dla gospodyni uśmiechy zostawiam i podziękowanie za zdjęcia brunnery..
____________________
Anka Leśne Wzgórze; "Everything we hear is an opinion, not a fact. Everything we see is a perspective, not the truth." Marcus Aurelius
Jag_58 17:06, 17 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Ale dzisiaj przymroziło ,dobrze że magnolia kończyła kwitnienie bo kwiaty zrobiły się brązowe tulipany przy ziemi ,ale się podniosły

____________________
Jagoda
akanta 20:22, 17 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jagódko i na moim wsch.też było zero ale w mieście w ogrodzie nic takiego nie dostrzegłam,chyba rośliny grzały swoją energią ...nie dały się !
Magnolia...no i dlatego sadziłam te kwitnące bliżej maja.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 20:24, 17 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jag_58 napisał(a)
Witaj Aniu,kolejna Aniusia ja was chyba ponumeruję sobie ,w moim ogrodzie ,cieszę się z Twoich odwiedzin a Twoje słowa o ręce mistrza pokażę M niech wie z kim ma do czynienia
Aniu u nas tez fatalnie ,nawet burzę zaliczyliśmy,to może widoczek na poprawę humoru oczywiście poprzedni rok

lecę z rewizytą


Piękny busz ,trudno nasycić oko !
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
akanta 20:32, 17 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jag_58 napisał(a)

Witaj Agnieszko w moim ogródeczku ,cieszę się z Twoich odwiedzin i miłych słów ,"troszkę" pracy wymaga ,ale nie wiem co bym bez niego robiła hahaha chociaż chwilami mam dość
Zaraz gnam z rewizytą
dla ciebie zdjątko z poprzedniego sezonu


Stawik -b o s k i ,jak miło ze nam swoje skarby pokazujesz no i jeszcze coś zmieniać chcesz.No to nie wiem co ty wymyślisz aby było jeszcze piękniej.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Jag_58 22:13, 17 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
akanta napisał(a)
Jagódko i na moim wsch.też było zero ale w mieście w ogrodzie nic takiego nie dostrzegłam,chyba rośliny grzały swoją energią ...nie dały się !
Magnolia...no i dlatego sadziłam te kwitnące bliżej maja.

To fajnie ,ze u Ciebie nie ma szkód z powodu przymrozku ,ja juz magnolię przebolałam w zasadzie była już po kwitnieniu ale jeszcze miała paczki w rozkwicie................trudno .
Co do zmian to wiesz sama że O działa na wszystkich,ale na pewno nie będą to jakieś radykalne zmiany
____________________
Jagoda
Jag_58 17:29, 19 kwi 2014


Dołączył: 17 lut 2014
Posty: 2599
Życzę wszystkim zdrowych i spokojnych
ŚWIAT WIELKIEJ NOCY
radości,nadziei i wiary ,
spędzenia czasu w gronie rodzinnym i wspaniałych inspiracji w ogródkach.

____________________
Jagoda
akanta 18:05, 19 kwi 2014


Dołączył: 15 gru 2010
Posty: 2361
Jagódko życzeń tu ci nie wklejam.Jest do tego celu specjalny wątek aby nie zaśmiecać/zgodnie z zaleceniem szefowej/.
____________________
Anna - Ogród dla Agusi - zgodnie z naturą
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies