Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogródek nad jeziorem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogródek nad jeziorem

Hana75 16:42, 20 sie 2015


Dołączył: 25 cze 2015
Posty: 618
Ależ Ci dobrze, już na działeczce. Masz urlop? Ja codziennie zasuwam do pracy
Na działce będę w sobotę. Wczoraj mówili w TV, że od poniedziałku na dwa tygodnie wracają upały. Gdzie deszcz. Rośliny mi umierają. Miałam nadzieję, że we wrześniu zacznę przesadzanie i dosadzanie a tu nici...będzie za gorąco.
Miłego wypoczynku
____________________
Hania - Skrawek raju na ziemi... działka na stepie
Edyta10 16:45, 20 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
mój mąż kolację upolowal
____________________
Ogródek nad jeziorem
rozark 08:38, 21 sie 2015


Dołączył: 27 paź 2014
Posty: 6325
Edyta10 napisał(a)
Udało się, tylko trzy zdjęcia,jestem na moim łonie natury,więc net muli, reszta zdjęć jak wrócę do cywilizacji
Placyk pod ławkę zrobiony, myślałam że braknie otoczaka a jeszcze trochę zostało, daliśmy warstwę 5 cm, jak osiądzie to jeszcze dosypiemy eMuś się napracował, ale ta część ogrodu to akurat dla niego ja wolę mniej formalne czyt.bylinowy bałagan
moja jedyna dalia zakwitła wreszcie, ale już wiem że miejsce ma w tym roku nieodpowiednie, normalnie ma wysokość około 1,3m a teraz około 60 cm, choć cieszę się że pokazała kwiaty



ładniutkie
____________________
pozdrowionka
Edyta10 19:10, 21 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Hana75 napisał(a)
Ależ Ci dobrze, już na działeczce. Masz urlop? Ja codziennie zasuwam do pracy
Na działce będę w sobotę. Wczoraj mówili w TV, że od poniedziałku na dwa tygodnie wracają upały. Gdzie deszcz. Rośliny mi umierają. Miałam nadzieję, że we wrześniu zacznę przesadzanie i dosadzanie a tu nici...będzie za gorąco.
Miłego wypoczynku


Haniu już wróciłam,w pracy jestem, urlopu już nie mam...
ja też czekam na deszcz, leję wodę z węża, wczoraj był pan spisać stan licznika, ciekawe jaki rachunek przyjdzie za wodę..
ja chciałam trawnik zasiać,ale przy takiej pogodzie rezygnuję na razie, może we wrześniu
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 19:11, 21 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
rozark napisał(a)


ładniutkie


____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 19:19, 21 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
Gloria Dei jakaś blada, a The Fairy całkiem biała jest od tego słońca, Kimono przekwita a Nostalgia drugie kwitnienie
____________________
Ogródek nad jeziorem
Edyta10 19:25, 21 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
rajskie jabłuszko żurawki dzielone w tym roku wiosną ładnie się zagęściły, konwalnik i pigwowiec, który ma tylko jeden owoc

____________________
Ogródek nad jeziorem
Sebek 08:17, 22 sie 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Edyta10 napisał(a)
Udało się, tylko trzy zdjęcia,jestem na moim łonie natury,więc net muli, reszta zdjęć jak wrócę do cywilizacji
Placyk pod ławkę zrobiony, myślałam że braknie otoczaka a jeszcze trochę zostało, daliśmy warstwę 5 cm, jak osiądzie to jeszcze dosypiemy eMuś się napracował, ale ta część ogrodu to akurat dla niego ja wolę mniej formalne czyt.bylinowy bałagan
moja jedyna dalia zakwitła wreszcie, ale już wiem że miejsce ma w tym roku nieodpowiednie, normalnie ma wysokość około 1,3m a teraz około 60 cm, choć cieszę się że pokazała kwiaty



Bardzo podobają mi się te skosy Świetny dają efekt

A jak werbena się wysieje to w przyszłym roku żwiru nawet nie będziesz widzieć
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
MirellaB 08:34, 22 sie 2015


Dołączył: 18 sty 2015
Posty: 22152
Ale masz dobrze z sąsiadką Jak ktoś te hortki pod Twoją nieobecności podlej to spoko niech rosną

Ale mi narobiłaś apetytu tymi rybami. Jak ja lubię takie świeże na patelnię

Moja pigwa miała 3 owoce, ale była posadzona jesienią, a teraz ją obcięłam, bo taka brzydka się zrobiła.
A co robisz z jej owocami?

Miłej soboty
____________________
Mirella Ogród Mirelli *** Ogródek Mirelli *** Wizytówka - Ogród Mirelli - Wizje chodźcie do mnie blisko najbliżej ...
Edyta10 12:20, 22 sie 2015


Dołączył: 30 kwi 2013
Posty: 1277
____________________
Ogródek nad jeziorem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies