Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

JulkAd 12:01, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)

Bożeszzzz ,żeby być niezadowoloną mamą przy takiej średniej ????... Toź to skandaliczny skandal ajjj Ewcia tu się trza radować

Ja tez ostatnio synka musztrowałam że przyniósł tylko czwórkę, a moja koleżanka , która jechała z nami w aucie następnego dnia mnie obsztorcowała : przecież 4 to ocena " dobra " więc co marudzisz babo

Ściskam


Oj to czas weryfikuje....

...u mojej w podstawówce było piątka?, a na szóstkę co trzeba było?...

... w gimnzjum tyko cztery?, no mogłabyś sie postarać o pięć...

...w liceum ja ją pocieszam i mówię, że cztery to rewelacyjna ocena...

...pozdrówka
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
gierczusia 12:03, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)
Ela, nie uciekaj tak do końca. Odstresuj się na forum...od papierzysków się oderwij......u mnie też młyn, oprócz papierów doszły egzaminy zawodowe....w poniedziałek rada o 9 ( bo młodzież ma wolne u nas)...o 12 egzaminy zawodowe - teoria, a od wtorku do czwartku komisje na praktycznych siedzą...bagatela- albo od 9 do 13, albo od 14 do 18 ( ze zrzutami prac na płyty i częścią wstępną a początku trzeba doliczyć do tego jakieś minimum pół godziny )...jak wolisz?...
...wracaj szybko...


I w takich momentach cieszę się ,że pracuję w gimnazjumie .. Akcję egzamin gimnazjalny mam już za sobą teraz świdectwa , arkusze i te setki raportów . Ale dam radę a potem hulaj dusza piekła ni ma

Ściskam i masy pałera życzę byś to wszytsko wytrzymała
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:07, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Oj to czas weryfikuje....

...u mojej w podstawówce było piątka?, a na szóstkę co trzeba było?...

... w gimnzjum tyko cztery?, no mogłabyś sie postarać o pięć...

...w liceum ja ją pocieszam i mówię, że cztery to rewelacyjna ocena...

...pozdrówka


Pięknieś to podsumowała Julciu .. Tak sobie myślę ,że potem na studiach to bele zaliczyć

Achhh , człek to zawsze chciałby więcej .. Ale jak patrze na mojego i to czego ten bidok musi sie w tym gimnazjum uczyć , to mu szczerze współczuję , choć staram się ze wszytskich sił tego nie okazywać

Fajny ten nowy awatarek

Ścsiskam
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:09, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Mathildis napisał(a)
też już tęsknię

Achhh Aniu .. Troszku oddechu Wam dałam , cobyście ode mnie troszku odpoczęli

Za tydzień wrócę do swiata żywych , obiecuję

Ściskam

Ps. I dziękuję za miłe słowa , aż mi się serducho raduje
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:16, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
dorciabe napisał(a)


Dzięki Ciekawe jak duże sadzonki? bo cena nawet nawet do przyjęcia


Ja kupiłam moją Marię na targach w Paku Śląskim za 25 zł , roślina jest spora , wysokości po naszemu " ogrodowiskowemu " do cycków ( choć ja raczej niska jestem ... Patrzę teraz na metkę i widzę że to firma clematis marczyński czyli taśma , którą sprzedaje wysyłkowy sklep e - clematis o którym pisze Enya

Tak więc mogę śmiało polecić .. Bo warto
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:18, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Niezbyt duże, większe były na Gardenii za 60 zł, ale w ostatniej chwili nam je ktoś wykupił.

To łobuz ....

Jak ja tę Marię zobaczyłam , to tylko policzyłam na oko ile tych roślin jest ,żeby po całych targach jej nie wlec z sobą w tym upale .. Przed opuszczeniem targów sie wróciłam na to stoisko i kupiłam ......ale podobno w niedzielę już nie było nic
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:20, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
baraga1904 napisał(a)
...mam w planach Marię również... świetna z niej była babka ( naukowiec w kiecce w tamtych czasach toż to wynaturzenie!!!) i powojnika tez ma świetnego


Mam o niej książkę .. Blanche i Marie .. Czytałaś ???? ..
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 12:34, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
W środowe popołudnie przyjechała do mnie Ozz z Krakowa.. Bardzo chciała grujecznika heronswood globe i nakryła go w Świerklańcu w ogrodzie śląskim .. I wiecie jak to jest.. Dwóm dzikim Ogrodomaniaczkom dużo nie trzeba i ekspedycja została zorganizowana

Najpierw były przyjemności , czyli spacer po ogrodach pokazowych


Różanka



Przetacznik


To mi się bardzo podobało ... Parthenocissus star showers...


Noo i cypryśnik błotny peve minaret.. Gdyby mnie Ozz nie powstrzymała słowy : to jest naprawdę duuuuże drzewo , to już pewnie by wylądował w moim koszyku

Potem zapakowałyśmy grujecznika do mojego autka i same jakoś się wcisnęłyśmy i o dziwo mój syn wcale nie musiał jechać w bagażniku



Drujecznik chwilowo rośnie na moim tarasie.. Zobaczcie jaki on ma sliczne listeczki .. I podobno jak opadają pachną jak karmel .. Mniam... Już go lubię .. Choć nie mam się co przyzwyczajać , bo dziś grujecznik odbędzie kolejną cześć podróży do swego domku



Wyrósł mi też na tarasie słonecznik ... Ale to słonecznik odmiany " prezent "



I to tak w skrócie co u mnie






____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
baraga1904 12:53, 22 cze 2014


Dołączył: 22 lip 2010
Posty: 6854
gierczusia napisał(a)


Mam o niej książkę .. Blanche i Marie .. Czytałaś ???? ..


...nie tej nie czytałam...to poszukam na wakacje
Enya73 12:53, 22 cze 2014


Dołączył: 06 lip 2012
Posty: 9021
Ten winobluszcz pstry rośnie u mnie na ścianie garażu, trzeba było wołać, że Ci się podoba. Zrobię Ci szczepkę i przywiozę razem z jajcami
____________________
Anita - Zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska WIZYTÓWKA- wizytówka- zielono mi-czyli zielone płuca czarnego Śląska oraz zapraszam do odwiedzenia Pod-sloncem-toskanii
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies