Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 08:50, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
polinka napisał(a)
Ja też panikuję na każdą zmianę na roślinie. Elu mamy małe ogródki to możemy każdy kwiatek, listeczek obejrzeć i to chyba jedna z wielu wad mikroskopijnych ogrodów Ja codziennie rano i wieczorem robię obchód ogrodu, zajrzę kuleczkom do środka, hortkom pod listeczki, sprawdzę wrzosy, ocenię siłę wzrostu powojników, powącham lawendę, pogrożę zdobniczce na buku i inspekcja zrobiona
Trzymam kciuki za różę, u mnie w tym roku Chopin kiepsko sobie radzi.

... Haha .. Jakbym siebie widziała ... Wrzuć mi plizzzz zdjęcie Twojej zdobniczki, bo z moim bukiem też coś sie dzieje i może to dlatego ,że jej co rano nie grożę za Twoim przykładem
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Ewa 08:50, 13 cze 2014


Dołączył: 09 kwi 2011
Posty: 6417
Łączę się w bólu pisania sprawozdań itp. z okazji zakończenia roku
____________________
Moja pierwsza hortensja w ogródku
gierczusia 08:51, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


Ale siem cieszem...buziol Elu


Julcia .. Ja mam nadzieję ,że jakoweś ustalenia z Kindzią już są poczynione
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:53, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Ewa napisał(a)
Łączę się w bólu pisania sprawozdań itp. z okazji zakończenia roku


Ewusia .. Dziękuję bardzo tym bardziej ,że doooobrze mnie rozumiesz .. Librus nas troszkę wyręcza , ale i tak jest tego multum

Ściskam i również Tobie życzę wytrwania w tym kotle
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 08:56, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Marzena2007 napisał(a)
Ela a jak się czują cisy?


Madzenko jesteś niesamowita .. Dzięki za troskę i pamięć

Juz melduję
Cisy mają się całkiem , całkiem .. Te brązowe igły w środku rośliny ńiestety zostały , ńie wyrosły póki co nowe, ale za to mlodych przyrostów jest całe mnóstwo i jestem optymistycznie nastawiona na przyszłość

Jeszcze raz wielkie dzięki za pomoc

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
anna_g 10:24, 13 cze 2014


Dołączył: 09 sty 2013
Posty: 6321
gierczusia napisał(a)
Witajcie wybaczcie mi nieobecność , ale mam w robocie mega młyn . Zakończenie roku to zawsze prawdziwe szaleństwo . Mam nadzieję, że po tych magicznych 2 tyg wreszcie uda mi się do Was wszystkich zajrzeć. ...

I tylko na szybciora co u mnie..

Na górze drapieżne





Na dole Włochate







Hebe zakwitło po raz pierwszy









A powojnik Maria Skłodowska tez próbuje pokazać , że za darmo tej nagrody na Chelsea nie dostała







Może i mikro u Ciebie ale jak rozmaicie... Toż to pełna prawie "agroturystyka" - "kury latają", "świnki" biegają, zielone kwitnie... Cudnie A Maria pięknie zaczyna.
Trzymaj się na ten koniec roku i nie daj się A potem... WAKACJE!!! Bożesz ale Ci dobrze...
____________________
Ania Ogrodoterapia - 2013-2015 *** Ogród z czereśnią 2019
Pszczelarnia 12:20, 13 cze 2014


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29258
To ja się cieszę z dużego ogrodu - nie muszę pod listki zaglądać, jestem zwolniona z obowiązku. Ale jak zaczynam zaglądać, to ojajaj!
Ale na niebo i owszem zerknę (nie ma takich ptaków), warchlakom mówimy nie.

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
gierczusia 15:53, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
anna_g napisał(a)


Może i mikro u Ciebie ale jak rozmaicie... Toż to pełna prawie "agroturystyka" - "kury latają", "świnki" biegają, zielone kwitnie... Cudnie A Maria pięknie zaczyna.
Trzymaj się na ten koniec roku i nie daj się A potem... WAKACJE!!! Bożesz ale Ci dobrze...


.... Ekran znów popluty ....a słowo " świnki "..,, eee...na bank by im się spodobało ,że je tak słodko nazywasz .. Skądinąd ńie wiem czy im się takie słodkie nazewnictwo należy , ho zwabili nas do ogrodu ich " mlaskanie ".. Które roznosiło się w całej okolicy

A na wakacje .. hmmm..juz się cieszę .. Napisać Ci zwolnienie do pracy ??
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 16:03, 13 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Pszczelarnia napisał(a)
To ja się cieszę z dużego ogrodu - nie muszę pod listki zaglądać, jestem zwolniona z obowiązku. Ale jak zaczynam zaglądać, to ojajaj!
Ale na niebo i owszem zerknę (nie ma takich ptaków), warchlakom mówimy nie.



Ewka .. Ja tam bym się chętnie zamieniła : mały z oglądaniem na duży bez oglądania ... Bez namysłu

A te zwierzaki , to calutki urok tego miejsca .. Z jednej strony do centrum Katowic 12 minut autem ,a jak wychodzisz na taras , to czujesz się jak na wsi ... I mam nadzieję , że ten stan jeszcze choć chwilkę potrwa , bo jak dom weselny wybudują , to raczej dziki tam gośćmi być nie będą chciały

Ptaki ekstra , co nie ???... Szkoda ,że tak daleko , trudno zidentyfikować ... Ale kura to raczej nie była
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
GosiaJoanna 16:10, 13 cze 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Fajne to Hebe ...świnki też
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies