Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 13:37, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
baraga1904 napisał(a)


...nie tej nie czytałam...to poszukam na wakacje


Jak nie znajdziesz , to będzie okazja by sie spotkać
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 13:40, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Enya73 napisał(a)
Ten winobluszcz pstry rośnie u mnie na ścianie garażu, trzeba było wołać, że Ci się podoba. Zrobię Ci szczepkę i przywiozę razem z jajcami


Ja chyba jestem ślepa ... Noo ale przy tych moich oczach , to rzecz całkiem możliwa tym razem robiłam obchód u Ciebie dwa razy i nie zauważyłam .. Aaaa.....

Tylko błagam , nie przywoź ... Bo ja już z placem na serio nie wyrabiam , ale na jajka zawszem chętna o ile " jajcownia " kjuż wróciła do normy

Ściskam

I jeszcze raz dzięki za wszytsko
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Agania 16:45, 22 cze 2014


Dołączył: 06 wrz 2013
Posty: 26055
Drujecznika gratuluję......potrzebuję tojeść wiesz.....jaką tą angielską

ale miałam dzisiaj jajca na ogrodzie, myślałam, że to jadowita gadzina, a to tylko piękniś w żóltych okularach ....miał sesję
____________________
Agata - Ogrodowe radości i rozterki - ogród Agani | Wizytówka Radości Agani | Dolomity Super Ski
GosiaJoanna 16:45, 22 cze 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
Enya73 napisał(a)
MCS dostaniesz w e-clematis


o to super trzeba sprawdzić
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
danuta_szwajcer 18:29, 22 cze 2014


Dołączył: 07 sty 2012
Posty: 7632
Piekne zdjecie różanki Teraz masz gorący czas w pracy ale perspektywa chociaż długich wakacji Pozdrawiam serdecznie no i oczywiście, ze skakałam na trampolinie
____________________
Liliowo i kolorowo:)
Bea 19:42, 22 cze 2014


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 3580
Za chwilę wakacje to będziesz pewnie nadrabiać wszystko.

Niech tylko pogoda dopisuje.

Pozdrawiam

____________________
Beata W miniformacie
Kasya 20:08, 22 cze 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42817
gierczusia napisał(a)
W środowe popołudnie przyjechała do mnie Ozz z Krakowa.. Bardzo chciała grujecznika heronswood globe i nakryła go w Świerklańcu w ogrodzie śląskim .. I wiecie jak to jest.. Dwóm dzikim Ogrodomaniaczkom dużo nie trzeba i ekspedycja została zorganizowana



Noo i cypryśnik błotny peve minaret.. Gdyby mnie Ozz nie powstrzymała słowy : to jest naprawdę duuuuże drzewo , to już pewnie by wylądował w moim koszyku



Wyrósł mi też na tarasie słonecznik ... Ale to słonecznik odmiany " prezent "






ja bym sie nie dala powstyrzymac...ten cyprysik to bardzo piekne drzewo

slonecznik uroczy

grujecznik tez chyba do malych nie nalezy ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
Agnieszka_B 20:21, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 1637
Czytam o kolejnym udanym spotkaniu
Cudną różankę pokazujesz Elunia.Chciałoby się tych róż więcej i więcej...
Gratuluję nowego nabytku
____________________
zapach-ziemi
gierczusia 20:24, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agania napisał(a)
Drujecznika gratuluję......potrzebuję tojeść wiesz.....jaką tą angielską

ale miałam dzisiaj jajca na ogrodzie, myślałam, że to jadowita gadzina, a to tylko piękniś w żóltych okularach ....miał sesję


Yojeść chyba teraz towar deficytowy jak całe Ogrodowisko siem rzuciło to ledwo dla kogo starczyło może moja sie rozrośnie to wyślę ....ale szybko to raczej to nie bedzie , bo z tym moim tempem ,to dopiero dziś ją posadziłam

Gadzina wieeelka , w pierwszej chwili myślałam ,że to żmija zygzakowata .. A to zaskroniec w stroju karnawałowym
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:31, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
GosiaJoanna napisał(a)


o to super trzeba sprawdzić

To ten sam dostawca od którego ja kupowałam ... Stan rośliny przyzwoity , tylko że ja kupowałam na stoisku a nie wysyłkowo..

I piękna jest , co tu dużo mówić ... Mnie część kwiatów zeżarły łyse pały .. Teraz odsunęłam roślinę od ścianki i mam nadzieję ,że będzie lepiej i jeszcze się kwiatami zdążę nacieszyć
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies