Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród w skali mikro cz.II

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród w skali mikro cz.II

gierczusia 20:34, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
danuta_szwajcer napisał(a)
Piekne zdjecie różanki Teraz masz gorący czas w pracy ale perspektywa chociaż długich wakacji Pozdrawiam serdecznie no i oczywiście, ze skakałam na trampolinie


Masz rację Danusiu .. Jedynie ta perspektywa wakacji trzyma mnie teraz przy życiu

Niemożliwa jesteś z ta trampoliną , wiesz ???

Buziaki ...

Ps. Też bym chętnie poskakała ... Z tym ,że ta trampolina to chyba gabarytowo jedynie by mi do salonu wlazła
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:39, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Bea napisał(a)
Za chwilę wakacje to będziesz pewnie nadrabiać wszystko.

Niech tylko pogoda dopisuje.

Pozdrawiam



Beatko .. Ja mam nadzieję ,że do mnie na kawkę trafisz

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:42, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)


ja bym sie nie dala powstyrzymac...ten cyprysik to bardzo piekne drzewo

slonecznik uroczy

grujecznik tez chyba do malych nie nalezy ?


Miałam jeszcze jakąś odrobinkę rozsądku ,.... choć przed regałem , gdzie stał cyprysik to mi chyba zeszło jakieś 15 min .. Stałam tam i się gapczyłam a na jednym ramieniu siedział mi aniołek i mówił : opanuj się kochana , opanuj się ...,.a na drugim diobołek i mówił : bierz , potem będziesz sie martwić

Grujecznik nie dla mnie , tylko dla Ozz .. On jest szczepiony i to dość wysoko, więc myślę ,że jakoś go upcha
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 20:46, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Agnieszka_B napisał(a)
Czytam o kolejnym udanym spotkaniu
Cudną różankę pokazujesz Elunia.Chciałoby się tych róż więcej i więcej...
Gratuluję nowego nabytku

Agusia ... Co to za spotkanie , to był istne szaleństwo ... Biegałyśmy po tym ogrodzie pokazowym jak szalone i tak połowy nie zdążyłyśmy obejrzeć .. Miałam taki niedosyt ,że noooo ale musze przyznać ,że różankę tam mają imponującą ...

Tak się kiedyś zastanawiałam , czy nie montować dla Ogrodomaniaków jakiegoś rajdu do tego ogrodu ślaśkiego

Buziaki
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Kasya 20:47, 22 cze 2014


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42809
gierczusia napisał(a)


Miałam jeszcze jakąś odrobinkę rozsądku ,.... choć przed regałem , gdzie stał cyprysik to mi chyba zeszło jakieś 15 min .. Stałam tam i się gapczyłam a na jednym ramieniu siedział mi aniołek i mówił : opanuj się kochana , opanuj się ...,.a na drugim diobołek i mówił : bierz , potem będziesz sie martwić

Grujecznik nie dla mnie , tylko dla Ozz .. On jest szczepiony i to dość wysoko, więc myślę ,że jakoś go upcha



ale ten cyprysik wolno rosnie

za 20 lat bys go wyciela najwyzej...eh.. gdzie on byl ?
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
JulkAd 20:49, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
gierczusia napisał(a)


Pięknieś to podsumowała Julciu .. Tak sobie myślę ,że potem na studiach to bele zaliczyć

Achhh , człek to zawsze chciałby więcej .. Ale jak patrze na mojego i to czego ten bidok musi sie w tym gimnazjum uczyć , to mu szczerze współczuję , choć staram się ze wszytskich sił tego nie okazywać

Fajny ten nowy awatarek

Ścsiskam


I ja byłam przerażona ilością wiedzy jaką Dziecię moje musiało przyswoić w gimnazjum...właściwie to obydwoje, ale Synuś mnie jakoś nie wtajemniczał w program ...ale masz rację na studiach to "bele zaliczyć"
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
JulkAd 20:57, 22 cze 2014


Dołączył: 01 lip 2012
Posty: 9027
Tojeśc wsadzona, a gdzie foty?...pogoda nie dopisała?....wycieczka po ogrodzie pokazowym, zwłaszcza różanym dla mnie niebezpieczna byłaby
____________________
Julita - Ogród do odświeżenia
GosiaJoanna 20:57, 22 cze 2014


Dołączył: 08 sty 2013
Posty: 3095
gierczusia napisał(a)

To ten sam dostawca od którego ja kupowałam ... Stan rośliny przyzwoity , tylko że ja kupowałam na stoisku a nie wysyłkowo..

I piękna jest , co tu dużo mówić ... Mnie część kwiatów zeżarły łyse pały .. Teraz odsunęłam roślinę od ścianki i mam nadzieję ,że będzie lepiej i jeszcze się kwiatami zdążę nacieszyć


Ja kupiłam przez neta z Multifiori 3 clematisy ale M.C. Skłodowskiej juz nie mieli sadzonki przyzwoite, szybka dostawa tylko tez odchorowuja swoje. Zrobie foto jak eMus pomaluje obeliski
____________________
gdzies na koncu swiata & wizytówka ogrodu gdzieś na końcu swiata
gierczusia 21:02, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
Kasya napisał(a)



ale ten cyprysik wolno rosnie

za 20 lat bys go wyciela najwyzej...eh.. gdzie on byl ?


... U mnie w ogródku naprawdę mam bajzel , tego się nie da inaczej określić ... Więc nauczona doświadczeniem już w każdym ogrodniczym włącza mi się lampka ostrzegawcza ,żeby fffszystkiego co mi w oko wlezie nie kupować

Zażarcie trzymam się klucza : najpierw zaplanuj szczegółowo a potem kup tylko !!!! to co zaplanowałaś
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
gierczusia 21:07, 22 cze 2014


Dołączył: 05 gru 2012
Posty: 18678
JulkAd napisał(a)


I ja byłam przerażona ilością wiedzy jaką Dziecię moje musiało przyswoić w gimnazjum...właściwie to obydwoje, ale Synuś mnie jakoś nie wtajemniczał w program ...ale masz rację na studiach to "bele zaliczyć"
mój mnie też wtajemnicza..niestety .. A czekam już na ten czas studiów jak ... spragniony na oazę na pustyni .. A może to żludne ,że potem będe sie mniej stresowac i część odpowiedzialności spadnie na młodego ..echhhh.. Nadzieja matka głupich , jak to mówią

Tojeść posadzona , fotki będą jutro albo pojutrze bo jutro dzień ojca .. Nie wiem czy dziś wyrobię , czas mi się kurczy

Ode mnie to 40 min do tego ogrodu , może jak będziesz.......
____________________
Ela- ogród pod lasem w sercu aglomeracji CFS 2014 / cz.I / Ogród w sk.mikro cz.II a obecnie Mikro ogród-pączkowanie
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies