Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Narodziny ogrodu Eweli

Pokaż wątki Pokaż posty

Narodziny ogrodu Eweli

AnnaCh 15:56, 18 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
ewelaa74 napisał(a)
Wczoraj z prac ogrodowych bylo tylko podlewanie. Ale wracając z pracy, żeby ominąć korek związany z otwarciem kolejnej części autostrady pojechalam "wioskami" i nie byłabym sobą gdybym nie zajrzała do ogrodniczego. Kupiłam i postawiłam kuleczki oto efekt:

Efekt super Zdzieraj tą trawę dalej, fajnie będzie.
A to otworzyli kolejną część S8 od Mszczonowa gdzieś? Pytam, bo czasami jeżdżę do W-wy i już mnie wkurzają te remonty i jazda między pachołkami
____________________
Ania - Malutki pod lasem
eliza3 18:34, 18 lip 2015


Dołączył: 12 kwi 2012
Posty: 7563
Witaj "Zosiu Samosiu" Widzę, że wszystko robisz sama w ogrodzie, a praca to nie lekka
Bardzo dobrze Ci idzie, a inspiracji u nas pod dostatkiem.
Rabatka z buksikami będzie ładna i chociaż nie jestem ich wielką miłośniczką, to u innych bardzo mi się podobają, zwłaszcza z cebulowymi na wiosnę i trawkami na jesień.

Choinek na razie bym nie wyrzucała, na to zawsze masz czas, a tymczasem bym je troszkę przycięła po bokach, ja swoje przycinam i ładnie się zagęściły.
Pięknie by wyglądała przed nimi duża rabata z piętrowymi nasadzeniami.
To tylko takie moje luźne spostrzeżenia. Pozdrawiam
____________________
Ela - Kwiatki i rabatki u Elizy
iwka 21:55, 18 lip 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
no i mus dalej to pociągnąć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
ewelaa74 11:11, 19 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Marga napisał(a)
A zdjęcie kuleczek z bliska będzie?
Z rabatą będzie duuużo ładniej. Już to widać.


Jasne, że będzie. Tyle tylko, że niedługo
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ewelaa74 11:14, 19 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Kasya napisał(a)
Fajnie wyglada taki rządek
Coś koło nich będzie ?


Postaram się dokupić trawę. Jeszcze rozważam i oczywiście oglądam masę zdjęć na "O".
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ewelaa74 11:17, 19 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
AnnaCh napisał(a)

Efekt super Zdzieraj tą trawę dalej, fajnie będzie.
A to otworzyli kolejną część S8 od Mszczonowa gdzieś? Pytam, bo czasami jeżdżę do W-wy i już mnie wkurzają te remonty i jazda między pachołkami


Mam nadzieję, że dam radę z dalszą częścią rabaty

Trasę otworzyli w piątek o 22. To jest ta część przy Maximusie w Nadarzynie. Ale oczywiście dookoła wszystkie dorogi wyjazdowe w każdy piątek są "za ciasne".....
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ewelaa74 11:24, 19 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
eliza3 napisał(a)
Witaj "Zosiu Samosiu" Widzę, że wszystko robisz sama w ogrodzie, a praca to nie lekka
Bardzo dobrze Ci idzie, a inspiracji u nas pod dostatkiem.
Rabatka z buksikami będzie ładna i chociaż nie jestem ich wielką miłośniczką, to u innych bardzo mi się podobają, zwłaszcza z cebulowymi na wiosnę i trawkami na jesień.

Choinek na razie bym nie wyrzucała, na to zawsze masz czas, a tymczasem bym je troszkę przycięła po bokach, ja swoje przycinam i ładnie się zagęściły.
Pięknie by wyglądała przed nimi duża rabata z piętrowymi nasadzeniami.
To tylko takie moje luźne spostrzeżenia. Pozdrawiam


Fajnie, że zaglądasz Inspiruję się każdego dnia Oglądam masę zdjęć i mam nadzieję, że będę potrafiła choć w niewielkim stopniu odtworzyć niektóre części Waszych ogrodów na moim podwórku

Tak właśnie myślę, że zostawię świerki. Przytnę je kosmetycznie i na bank posadzę przed nimi hortensje. Chyba nawet niebawem kupię kilka egzemplarzy i na wiosnę będę rozsadzać, żeby uzupełnić caaaaaały rząd, aż do śmietnika z lewej strony.
Przez zimę przemyślę co dam przed hortkami
Ja niestety tak wolno.... Ale co tam? Mam satysfakcję, że SAMA
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ewelaa74 11:26, 19 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
iwka napisał(a)
no i mus dalej to pociągnąć


Jak patrzę na Twój awatarek, to aż mnie skręca Ze śmiechu
A co do ciągnięcia - to jak mus, to MUS !
Dzieki za wsparcie
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
AnnaCh 11:32, 19 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
ewelaa74 napisał(a)
Mam nadzieję, że dam radę z dalszą częścią rabaty

Trasę otworzyli w piątek o 22. To jest ta część przy Maximusie w Nadarzynie. Ale oczywiście dookoła wszystkie dorogi wyjazdowe w każdy piątek są "za ciasne".....

Nawet nie myśl, że nie dasz rady. Dasz i tyle, najwyżej będzie dłużej, bo samodzielnie, ale wiesz jak to bardzo cieszy U mnie ostatnio M też ograniczył się tylko do koszenia A 2 tyg. temu to nawet ja kosiłam.

Usłyszałam już wczoraj wieczorem w tv, że to nie ta droga, która mnie interesuje. Ja od Janek jeżdżę na Katowice.
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Pola 19:29, 20 lip 2015


Dołączył: 27 sty 2012
Posty: 4455
Pośpieszyłam z rewizytą, widzę że plan już jakiś masz....a że samodzielnie działasz, super.....my też z mężem sami tworzymy od kilku lat....i wiesz satysfakcja niesamowita, trzymam za Ciebie kciuki i będę zaglądać. Praca w ogrodzie się nigdy nie kończy i to jest fajne
____________________
Jola Nowa ogrodniczka prosi o pomoc. || Ogrodniczka i jej mały ogródeczek.
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies