Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Narodziny ogrodu Eweli

Pokaż wątki Pokaż posty

Narodziny ogrodu Eweli

Kindzia 22:41, 20 lip 2015


Dołączył: 04 kwi 2012
Posty: 28042
Pamiętaj o tym, że są różne ogrody : "pod linijkę" i nie. Ja lubię pod linijkę, uporządkowanie, ale to nie znaczy, że u kogoś nie podoba mi się artystyczny nieład. Ja bym bankowo przycięła choinki, mam takiego jedynaka świerka srebrnego (robi za choinkę świąteczną na ogrodzie) i nie wyobrażam sobie, żeby była rozczochrana. Musisz sama wiedzieć jak lubisz i tego się trzymać!!! Przecież nie będziesz codziennie patrzała na ogród, który podoba się komuś, nie Tobie!
Kuleczki bardzo ładnie wyglądają, dodaj jakieś niewysokie trawki i będzie git, rabatka pełna Tylko troszkę poczekać trzeba, rozrośnie się

Pozdrówka
____________________
Kasia***zjazd VI 2016***cz.I***cz.II*** Ogród z łezką II
ewelaa74 23:11, 20 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Dobry wieczór
Popołudnie pełne pracy za mną. Melduje, że kulki posadzone i mają za zadanie rosnąć
Trawy na tej długaśnej rabacie zostało jeszcze ok.3 m więc niewiele. 1 podejście
Ja lubię raczej proste linie w ogrodzie, bo to faktycznie daje złudzenie porządku;D
Obiecałam zdjęcie i proszę oto i ono:
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
ewelaa74 23:12, 20 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Kurczę jak ja się cieszę, że zaglądacie tutaj. Mam taką chęć grzebać w ziemi jak nigdy dotąd
Pozdrawiam serdecznie i juz zmykam, bo z rana śmigam do pracy a potem - wiadomo!
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Marga 23:19, 20 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 4122
Trafiłam na jeszcze ciepłe zdjęcie
Śliczne kulki! Jaka ładna, soczysta zieleń.
Wiesz już co do nich dosadzisz? I czy wogóle coś będzie?
A tego świerka srebrnego przy kulkach to będziesz równała?
____________________
Ogród dla moich synków
iwka 23:29, 20 lip 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
ewelaa74 napisał(a)


Jak patrzę na Twój awatarek, to aż mnie skręca Ze śmiechu
A co do ciągnięcia - to jak mus, to MUS !
Dzieki za wsparcie


Ja nie będę do Ciebie zaglądać, bo dalej nie pociągniesz tej rabaty ze śmiechu

Podoba mi się, ślicznie będzie
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
AnnaCh 23:45, 20 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Jakie śliczne kuleczki
Są tak zielone, że wyglądają trochę jak podrasowane w photoshopie No to działaj dalej
____________________
Ania - Malutki pod lasem
Kasya 06:21, 21 lip 2015


Dołączył: 22 mar 2014
Posty: 42191
ewelaa74 napisał(a)


Postaram się dokupić trawę. Jeszcze rozważam i oczywiście oglądam masę zdjęć na "O".
W Jankach skręciłam na Lesznowolę i tam w Janczewicach jest szkółka. Na wiosnę kupowałam u nich 2 kulki bukszpanowe i trzmielinę. Wszystko się przyjęło więc chyba są godni polecenia Mają sporo bylin, traw i topiarów.


Znam tą szkolkę i zagladam czasem bo maja ciekawe roslinki
____________________
pozdrawiam i zapraszam do ogladania moich zmagań z naturą Sezon 2020-2023 / Sezon 2016-2018 / Sezon 2014-2015
ewelaa74 10:15, 21 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
AnnaCh napisał(a)
Jakie śliczne kuleczki
Są tak zielone, że wyglądają trochę jak podrasowane w photoshopie No to działaj dalej



Zdjęcia zazwyczaj robię telefonem, stąd taki dziwny format. Ale jedyne co - to czasami rozjaśniam Nie podrasowuję
Jak idę do ogrodu, to słuchawka w ucho i gadam i dziabię w ziemi Poza tym, jak coś się dzieje ciekawego to pstrykam fotki
____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
AnnaCh 22:08, 21 lip 2015


Dołączył: 10 mar 2015
Posty: 12213
Nie no ja nie podejrzewam Cie o podkręcanie zdjęć, tylko ta zieleń jest szałowa A zielony to mój ulubiony kolor
____________________
Ania - Malutki pod lasem
ewelaa74 22:47, 21 lip 2015


Dołączył: 29 kwi 2014
Posty: 857
Kolejne popołudnie w ogrodzie
Podsumowując, to skończyłam drapać i wydzierać trawę z mojej 15- metrowej rabaty. Jestem mega wykończona ale MEGA szczęśliwa
Kulek jeszcze nie mam. Pewnie w piatek pojadę przez wioski i zahaczę o szkółkę kolejnym etapem będzie wysypanie korą. A 15 worków to do auta mi się nie zmieści. Poza tym, nie mogę tak kasy upłynniać, bo "warzywo" się zorientuje U_U

Z ważniejszych prac to w końcu udało mi się posadzić klona palmowego do gruntu. Czekał w donicy od zeszłego roku

____________________
Ewela - http://www.ogrodowisko.pl/watek/4489-narodziny-ogrodu-eweli
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies