Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

MAD 09:11, 29 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Magda_ napisał(a)
o matko ile tego jest?? 200 ?

500...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 09:16, 29 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


O, wow! No faktycznie. A ile folii będzie do wywiezienia!
Nie lepiej było zamówić wywrotkę ziemi luzem?

Na szczęście folia pójdzie do recyklingu albo na ogrodowe wory śmieciowe.

Wywrot ziemi mieliśmy już dowieziony ze 20 do podwyższenia terenu i wiem jaka z tym zabawa. Zwłaszcza dzieci były szczęśliwe wspinając sie na te góry i robiąc sobie zjeżdżalnie... Wolałam w wzorach bo to wygodniej w porządku trzymać zanim sie wykorzysta, łatwiej rozwozić po działce. Teraz pięknie poukładane czekają na ciąg dalszy w 3 częściach działki. A przed domem nie ma śladu po "akcji ziemia", a to tez było dla mnie ważne.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
tabliczkazna... 21:03, 29 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
No, chyba ze od razu nie rozkladasz po rabatach, to rozumiem...
Ale rozpakowywania tego tez nie zazdroszczę. Ja wiem ile worów kompostu, ziemi do kwasnolubnych i torfu u mnie już nawysypywalam... Kręgosłupie, trzymaj sie!
____________________
Marta
malkul 21:11, 29 cze 2014


Dołączył: 07 wrz 2011
Posty: 21702
O Matyldo no niezła robota Was czeka
____________________
Gosia - Ogród tworzę nowoczesny***Wizytówka - Ogród nowoczesny kokoszki
MAD 21:18, 29 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Już wszystko pięknie poukładane. Teraz czyścimy pas ziemi szerokości 2m wzdłuż muru (54m). Wybieramy resztki gruzu, przekopujemy z piachem, ziemią tutejszą i ziemią ogrodową. Musimy trochę podnieść tę rabatę bo teraz trawnik ma spadek w stronę muru, a docelowo ma być prosty i nie chce żeby rabata była niżej...
Plany musieliśmy trochę zmienić, bo starszy dzieć nam anginę złapał i nici z jego przyszlotygodniowej wyprawy z dziadkami... Ech...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Kamajla 21:42, 29 cze 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Tak to właśnie bywa z planami... zdrówka życzę starszemu dzieciowi
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
MAD 21:57, 29 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kamajla napisał(a)
Tak to właśnie bywa z planami... zdrówka życzę starszemu dzieciowi

No niestety... Dzięki!
Zostaje z nim w domu i modlę się o drzemkę w ciagu dnia. I synchronizację pogody z ewentualną drzemką...
____________________
Pozdrawiam! To tu…
tabliczkazna... 22:32, 29 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
MAD napisał(a)

No niestety... Dzięki!
Zostaje z nim w domu i modlę się o drzemkę w ciagu dnia. I synchronizację pogody z ewentualną drzemką...


Tja... ja się tak modlę od dziewięciu miesięcy i rzadko bywam wysluchiwana Choć postępy ostatnie polecają na tym, ze moje koczkodanki nie chorują, wiec nie oglądam ogrodu zza szyby
____________________
Marta
MAD 22:40, 29 cze 2014


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
tabliczkaznapisem_ucze_sie napisał(a)


Tja... ja się tak modlę od dziewięciu miesięcy i rzadko bywam wysluchiwana Choć postępy ostatnie polecają na tym, ze moje koczkodanki nie chorują, wiec nie oglądam ogrodu zza szyby

Przedszkole się skończyło i też liczę właśnie na to, że będzie dwumiesięczna przerwa od choróbsk. Ale finisz z anginą mnie dobił... Nic to. Głowa do góry i do przodu!
____________________
Pozdrawiam! To tu…
tabliczkazna... 23:00, 29 cze 2014


Dołączył: 07 mar 2014
Posty: 777
Zawsze mogłas mieć szkarlatyne, słyszę, ze występują zamiennie. Ciesz się więc
U nas angina była miesiąc temu, to idzie falą

Moja pani doktor pediatra widząc mój stan psychiczny po ostatnim kwartale skłonna była zapisać mi jakies środki uspokajające... I wciąż przekonuje, ze to jeszcze trochę i minie...

____________________
Marta
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies