Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » To tu...

Pokaż wątki Pokaż posty

To tu...

jazzy 11:29, 15 maj 2016


Dołączył: 15 sie 2014
Posty: 8646
Świecznice super, też mam w planach, ale w O. wczoraj nie widziałam
Powojnik prze-piękny! Niech kwitnie jak oszalały!
____________________
"w moim ogrodzie, gdzie czas leniwy..."
lindsay80 21:13, 15 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Piękne zakupy, a Twój ogród uwielbiam za ten uroczy klimacik.
____________________
Tu ma być ogród :)
lindsay80 21:13, 15 maj 2016


Dołączył: 23 wrz 2014
Posty: 16229
Dubelek, no to sobie przycupnę i popatrze na rabatę z ambrowcami.
____________________
Tu ma być ogród :)
MAD 23:30, 15 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Gardener27 napisał(a)
Pracownicy O.. z działu ogród słyną ze swojej wiedzy Lepiej się ich o nic nie pytać
Świecznicy u siebie nie mam , warto się nią zainteresować

Ciekawa byłam co mi babeczka powie. Ale jako, że kompjuter jej nic nie podpowiedział podczas sprawdzania ceny to niestety się nie dowiedziałam.

Ja do tej pory nie wiedziałam o istnieniu świecznicy. Odkrywam w tym roku byliny.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:38, 15 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
lojalna_ napisał(a)
Mad Twoj ogrod to perelka zywoploty pierwszej klasy , nasadzenia przemyslane atrakcyjne dla oka

Warzywnik wzbudza zachwyt .......pracy zrobilascie monostwo....pieknie

Fragmenty ogrodu zachwycają mnie też. Jeszcze sporo miejsc na rabatach bardziej przypomina przechowalniki i namnażalniki. muszę koniecznie piszerzyć rabatę wzdłuż muru bo mi się tam nic nie mieści. I muszę wsadzić zimozielone bo zimą łyso będzie. Ale to stopniowo.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:43, 15 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Madzenka napisał(a)
Mam świecznice i najbardziej lubie jej czekoladowe liscie, kwiaty mi zawsze na słoncu przypalało, dlatego posadziłam ja w innym miejscu. Ona lubi półcień i kwitnie dopiero w sierpniu mimo, ze kłosy bardzo długo sie zbierają. Irenka zawsze za hycla sie jej zapachem, aj nie wacham

Z białych powojnikow w tym roku mam Marię Curie-Skłodowska ciekawe czy z różą Golden Celebration zakwitnie

Ciekawa jestem zspachu tej świecznicy. Nie znam go. Za to kwitnie mi właśnie azalia pontyjska. Upojny zapach. Uwielbiam! Nawet jestem w stanie wybaczyć jej te żółte kwiaty.

Muszę zerknąć do Ciebie jak prowadzisz powojnik. Po czym on się pnie? Kombinuję nad umiejscowieniem mojego... Mam jeden granatowo/fioletowy pełny na kratce, drugi wędruje gdzieś po leszczynie... Temu muszę znależć miejsce gdzieś bliżej domu.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:44, 15 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
Kacha123 napisał(a)
Ale rarytasy trafiłaś w O. Powojnik cudny

Noooo. Powojnik skradł moje serce. Jeden egzemplarz miał rozwinięty kwiat... Musiałam kupić. Cudo.
A świecznice z innego c.o.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
MAD 23:47, 15 maj 2016


Dołączył: 22 maj 2014
Posty: 3337
jazzy napisał(a)
Świecznice super, też mam w planach, ale w O. wczoraj nie widziałam
Powojnik prze-piękny! Niech kwitnie jak oszalały!

Akurat świecznica w innym miejscu kupiona. W O. nie widziałam. Za to mieli wypasione powojniki. Były jeszcze m.in. Fioletowe pełne - też piękne ale podobnego akurat mam.
____________________
Pozdrawiam! To tu…
Basiula 13:35, 16 maj 2016


Dołączył: 06 kwi 2016
Posty: 489
Ten powojnik przepiękny będzie! ależ cudeńko! Ciekawe czy na żywo też będzie taki 'eyecatcher' coś czuję, że tak
____________________
W basiowie
Toszka 13:38, 16 maj 2016


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Psze Pani, mogę się zapytać jak wysoko ma Pani szczepione ambrowce???
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies