Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

malgol 20:31, 23 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
A ja przesadzilam berebrysa z cienia do trochę słońca I chyba go zabilam nie wiem jak wy z tym przesadzanie o tej porze roku dajecie radę
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Toszka 20:33, 23 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
Gosiu, podlewaj obficie tego berberysa. U mnie po przesadzeniu straszył suchością. W następnym roku zmartwychwstał.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
iwonkap 21:03, 23 maj 2018

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
Iza śliczny ten Twój ogródek, taki wieleowymiarowo zielony, super
Ja muszę borówkę amerykańska przesadzić i świdośliwę i dumam kiedy to zrobić zeby ich nie zabić. ale zdarzało mi się przesadzać co o parę cm bo nie było w linii
kwartet 21:38, 23 maj 2018

Dołączył: 06 lis 2014
Posty: 882
Przez to latanie z roślinami z miejsca na miejsce to je szkólkujemy.
A wiadomo że szkółkowane lepiej się przesadzają.
Ja dzisiaj musiałam przesadzić dużą kępę szałwi już kwitnącej,trochę klapła,ale po podlaniu się podniosła.
UlaB 21:44, 23 maj 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
UrsaMaior napisał(a)
Dziewczyny, dziś zaplotłam liście narcyzów w warkocze. Myślicie, że czas udać się do specjalisty?


phi, normalnie foch - co roku zaplatam pozostałości irysków
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Kasia_CS 22:07, 23 maj 2018


Dołączył: 07 maj 2016
Posty: 10448
Gruszka też zaplata liście narcyzów o ile dobrze pamiętam Moje póki co całkiem spoko wyglądają i mnie nie rażą, ale może skorzystam też z tego patentu jak stracą na urodzie

Iza, jak zawsze zachwycam się Twoimi rabatami! A jeszcze jak masz nowe możliwości nasłonecznieniowe to już w ogóle możesz twórczo poszaleć

A Toszko, jak tego Adonisa więcej będzie, to może i ja się o namiar uśmiechnę
____________________
Ogródek Kasi - początkującego ogrodnika kawałek trawnika
Toszka 22:22, 23 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
dam znać jak dodzwonię się czy mają na stanie
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
bacowa 06:38, 24 maj 2018


Dołączył: 26 paź 2011
Posty: 2463
UrsaMaior napisał(a)


[/img]




Iza, ty mi powiedz co to ?bo nie poznaje .
Johanka77 07:11, 24 maj 2018


Dołączył: 12 maj 2016
Posty: 13628
Piękne widoki! Pełnia lata u Ciebie normalnie!
Jarzmianki mnie kuszą
____________________
Asia Ogród Pierwszy (nie)Wielki *** Ogród Pierwszy (nie)Wielki part 2. *** Wizytówka *** Jankowskie Jeziorany - las, woda, cień
UrsaMaior 08:19, 24 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8215
Makao_J napisał(a)
Ja dziś cisy dwuletnie przesuwałam o 8 cm bo za rzadko były i musiała dosadzić 3 sztuki


No. Jaka oszczędność!;D

Toszka napisał(a)


Dziś miałam w gościach ogrodnika z Kanady. I dowiedziałam się, że jestem mega trendy w trendach Ameryki Północnej, bo teraz szał jest na Stella de Oro i jeszcze jakiś z "lady" w nazwie, ale w Polsce jeszcze niedostępny.

Tak więc i ty bądź trendy i sadź Stellę, bo na kwaśnym dobrze rośnie.


Może i tak... Denerwuje mnie ta rabata już od dawna.

malgol napisał(a)
A ja przesadzilam berebrysa z cienia do trochę słońca I chyba go zabilam nie wiem jak wy z tym przesadzanie o tej porze roku dajecie radę


Kurka Gosiul, ja nie wiem co Ci poradzić. U mnie nic takiego się nie wydarzyło, a nawet wczoraj 3 sztuki przesadziłam Lej wodę.

kwartet napisał(a)
Przez to latanie z roślinami z miejsca na miejsce to je szkólkujemy.
A wiadomo że szkółkowane lepiej się przesadzają.
Ja dzisiaj musiałam przesadzić dużą kępę szałwi już kwitnącej,trochę klapła,ale po podlaniu się podniosła.


Ja też. Ostatnia Caradonna powędrowała w kulki wczoraj. Parę przesadzę jeszcze chyba w róże...

UlaB napisał(a)


phi, normalnie foch - co roku zaplatam pozostałości irysków


Haha no to czuję się pocieszona

Kasia_CS napisał(a)
Gruszka też zaplata liście narcyzów o ile dobrze pamiętam Moje póki co całkiem spoko wyglądają i mnie nie rażą, ale może skorzystam też z tego patentu jak stracą na urodzie

Iza, jak zawsze zachwycam się Twoimi rabatami! A jeszcze jak masz nowe możliwości nasłonecznieniowe to już w ogóle możesz twórczo poszaleć



Kasia, dziękuję! U mnie te narcyzy leżały plackiem, no okropnie to wyglądało. to jeszcze od frontu przy samym wejściu:/

bacowa napisał(a)


Iza, ty mi powiedz co to ?bo nie poznaje .


Ewa, to przetacznik Knallblau Wczoraj zamówiłam jeszcze więcej goryczkowatego, ujęły mnie te błękitne kwiatuszki

Johanka77 napisał(a)
Piękne widoki! Pełnia lata u Ciebie normalnie!
Jarzmianki mnie kuszą


Dzięki! Jarzmianki są cudne, nie wiem dlaczego kiedyś ich nie chciałam.
____________________
ogród pod lasem
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies