Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

mrokasia 08:36, 24 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
A Ty mnie powiedz dobra kobieto - jak chcę różowe jarzmianki, ale wiesz, nie taki bladziutki róż tylko taki zdecydowany ale też nie bordo, to którą odmianę mam brać? Romę?
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
makadamia 08:37, 24 maj 2018


Dołączył: 25 kwi 2016
Posty: 10110
Jak Ci jarzmianki kwitną w cieniu, to i ja chyba wypróbuję. Chce mi się kwiatków na lipowej.

A ogródek mniamniuśny
____________________
Asia-podmiejski ogrodek
UrsaMaior 08:40, 24 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8331
mrokasia napisał(a)
A Ty mnie powiedz dobra kobieto - jak chcę różowe jarzmianki, ale wiesz, nie taki bladziutki róż tylko taki zdecydowany ale też nie bordo, to którą odmianę mam brać? Romę?


Muszę zerknąć na moje karteluszki, bo nie pamiętam nazwy moich. Roma jest różowa, ale nie wiem czy na tyle zdecydowana. Na focie z ostatnich zakupów jest Roma, po prawej stronie. Mam jeszcze ciemniejsze, sprawdzę.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 08:41, 24 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8331
makadamia napisał(a)
Jak Ci jarzmianki kwitną w cieniu, to i ja chyba wypróbuję. Chce mi się kwiatków na lipowej.

A ogródek mniamniuśny


Kwitną, kwitną Z tego względu kupiłam moje pierwsze sztuki, a potem poszłooo. Piękne są, szczególnie w większej ilości.
____________________
ogród pod lasem
mrokasia 08:44, 24 maj 2018


Dołączył: 26 lip 2016
Posty: 18141
UrsaMaior napisał(a)


Muszę zerknąć na moje karteluszki, bo nie pamiętam nazwy moich. Roma jest różowa, ale nie wiem czy na tyle zdecydowana. Na focie z ostatnich zakupów jest Roma, po prawej stronie. Mam jeszcze ciemniejsze, sprawdzę.


Bo patrzyłam jeszcze na Hadspen Blood.
Ta Roma w zakupach jest fajna.
____________________
Kasia - Ogrodowe marzenie Mrokasi okolice Warszawy
Makao_J 09:13, 24 maj 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
A ja nie mogę dostać stacjonarnie jarzmianek absolutnie. Od kilku lat szukam. Pewnie jak zamówię wkońcu w necie to się pojawią. Zawsze tak jest.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
malgol 09:15, 24 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Makao_J napisał(a)
A ja nie mogę dostać stacjonarnie jarzmianek absolutnie. Od kilku lat szukam. Pewnie jak zamówię wkońcu w necie to się pojawią. Zawsze tak jest.


To tak jak ja a lubię na żywca obejrzeć kolor bo te fotki zawsze przekłamują
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UrsaMaior 09:27, 24 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8331
mrokasia napisał(a)


Bo patrzyłam jeszcze na Hadspen Blood. Ta Roma w zakupach jest fajna.


Kartki mi dzieci rozniosły, ale ten ładny róż to była chyba Venice. Hadspen nie mam, gdzieś na forum była...w którym minimalistycznym...u Siakowej? Nie jestem pewna.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 09:29, 24 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8331
Makao_J napisał(a)
A ja nie mogę dostać stacjonarnie jarzmianek absolutnie. Od kilku lat szukam. Pewnie jak zamówię wkońcu w necie to się pojawią. Zawsze tak jest.


malgol napisał(a)


To tak jak ja a lubię na żywca obejrzeć kolor bo te fotki zawsze przekłamują


Tu też nie ma. Moje pierwsze kupowałam w necie, potem dokupiłam w ZP, no ale do nich trzeba się kawał drogi pofatygować.
____________________
ogród pod lasem
malgol 10:43, 24 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5860
Jszcze jedno pytanie odnośnie buka...ty go jakos tniesz, ze ma taką ładną formę? obejrzałam w necie trochę fotek i wygląda na nich jak strach na wróble taki jakiś poczochrany i jakby mu ręcę opadayły ze zmartwienia
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies