Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

UrsaMaior 19:56, 23 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Toszka napisał(a)
Chyba znalazłam Adonisa. W Wawie. Jutro będę tam dzwonić i pytać. Wprawdzie małe, ale i niedrogie dzięki temu. Dam znać co i jak. Reszty nie zapeszam


Ok Trzymam kciuki!
____________________
ogród pod lasem
eVka 19:57, 23 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)
Dziewczyny, dziś zaplotłam liście narcyzów w warkocze. Myślicie, że czas udać się do specjalisty?

Hehe jednostka chorobowa na O.: ogrodomanius pospolitus
____________________
Makao_J 19:59, 23 maj 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
UrsaMaior napisał(a)


No wkurzały mnie takie rozlazłe na rabacie. W przyszłym sezonie muszę je jakoś inaczej posadzić, w trawach bardziej, żeby maskowały. Kiedy można je ścinać? Wiesz może?

Nie mam pojęcia kiedy ciąć bo nie mam narcyzów ale pewnie tak jak tulipany. Jak liście zaczną usychać.
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
UrsaMaior 20:04, 23 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
effka napisał(a)

Hehe jednostka chorobowa na O.: ogrodomanius pospolitus


Ja plotę liście, a moja sąsiadka miauczy do kotów, nie wiem co bardziej niepokojące;D
____________________
ogród pod lasem
JoannaDe 20:09, 23 maj 2018


Dołączył: 08 maj 2014
Posty: 2169
Toszka napisał(a)
Chyba znalazłam Adonisa. W Wawie. Jutro będę tam dzwonić i pytać. Wprawdzie małe, ale i niedrogie dzięki temu. Dam znać co i jak. Reszty nie zapeszam


A miałam napisać że dam Izie namiar internetowy ale nie wiem jak z przesyłką do pl.
____________________
Skarbonkowy ogródek Symetryczny, poukładany, biało-żółty... będzie
UrsaMaior 20:12, 23 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
Dziewczyny, w temacie azalii. Ja właśnie rozsadziłam moje białe na trzy grupy i dumam co im dać do towarzystwa. Męczy mnie ta moja azaliowa, same Sangokaku nie wystarczają
____________________
ogród pod lasem
eVka 20:17, 23 maj 2018


Dołączył: 27 paź 2016
Posty: 14291
UrsaMaior napisał(a)


Ja plotę liście, a moja sąsiadka miauczy do kotów, nie wiem co bardziej niepokojące;D

O matko dom wariatów! Chyba rzeczywiście lepiej liście pleść. A mąż wczoraj pykał sie w głowę jak wielki hortki o 30 cm przesadzałam.
____________________
UrsaMaior 20:20, 23 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8298
O rany, jak to? Przecież 30 cm to MEGA dystans! Facet nic nie rozumie;D
____________________
ogród pod lasem
Makao_J 20:26, 23 maj 2018


Dołączył: 06 cze 2015
Posty: 12810
Ja dziś cisy dwuletnie przesuwałam o 8 cm bo za rzadko były i musiała dosadzić 3 sztuki
____________________
Ania Anna i Ogród ... i ciągłe poszukiwania własnego idealnego raju:)
Toszka 20:31, 23 maj 2018


Dołączył: 02 sty 2013
Posty: 14436
UrsaMaior napisał(a)
Dziewczyny, w temacie azalii. Ja właśnie rozsadziłam moje białe na trzy grupy i dumam co im dać do towarzystwa. Męczy mnie ta moja azaliowa, same Sangokaku nie wystarczają


Dziś miałam w gościach ogrodnika z Kanady. I dowiedziałam się, że jestem mega trendy w trendach Ameryki Północnej, bo teraz szał jest na Stella de Oro i jeszcze jakiś z "lady" w nazwie, ale w Polsce jeszcze niedostępny.

Tak więc i ty bądź trendy i sadź Stellę, bo na kwaśnym dobrze rośnie.
____________________
Kto szuka ten znajduje, kto pyta ten dostaje:-)
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies