Gdzie jesteś » Forum » Projektowanie ogrodów » Ogród pod lasem

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród pod lasem

iwka 13:20, 29 maj 2018


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
kłosownicowo-trzmielinowa rabata super, widziałam i chwaliłam już u siebie

a naparstnice to w którym roku kwitną? posiałam w ubiegłym, teraz są ładne ale mają jakieś 15 cm i chyba nie zamierzają kwitnąć
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
UrsaMaior 13:21, 29 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
malgol napisał(a)
w ogóle to fajny masz ten targ...oprócz spozywki rosliny maja czy specjalnie gdzies zboczyłyscie z trasy?


Targ fajny jest, ale wpadłyśmy jeszcze do szkółki odebrać różę, która na mnie czekała. No i jakoś tak...łatwo poszło;D
____________________
ogród pod lasem
Kawa 13:24, 29 maj 2018


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 14911
o mamo jakie zakupy "truskawkowe" Iza twoja rodzina z głodu padnie jak im takie truskawki będziesz zapodawać
____________________
Kamila-Droga do spełnienia
UrsaMaior 13:25, 29 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
Makao_J napisał(a)
Normalnie ogród masz z gumy chyba. Tam na przednich siedzeniach też coś wystaje. Co kupiłaś? Widzę cisy, powojnika chyba... i co jeszcze?


Ania - Sokole Oko W środku były upchnięte jeszcze dwie Kaliny Kilimandżaro Sunrise i naparstnice. Kupiłyśmy derenie Midwinter Fire, małe ciski, kilka Palibinów, kilka róż (Bonica, Rosa Mundi i Perennial Blue) i jaśminowca Lemoinei. Róże pachniały nieziemsko, jaśminowiec też, w aucie było jak w raju ogrodnika, serio
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:28, 29 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
iwka napisał(a)
kłosownicowo-trzmielinowa rabata super, widziałam i chwaliłam już u siebie

a naparstnice to w którym roku kwitną? posiałam w ubiegłym, teraz są ładne ale mają jakieś 15 cm i chyba nie zamierzają kwitnąć


Ooo jesteś! No, podoba mi się, choć jeszcze nie dokończona. Ten trzmielinowy żywopłocik będę musiała wyprowadzić na ludzi, dosadzić jeszcze parę naparstnic... Ale już ją bardzo lubię, a do tej pory omijałam ten zakątek szerokim łukiem.

Naparstnice chyba w drugim. U mnie to ich pierwsze kwitnienie.
____________________
ogród pod lasem
UrsaMaior 13:34, 29 maj 2018


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8413
Kawa napisał(a)
o mamo jakie zakupy "truskawkowe" Iza twoja rodzina z głodu padnie jak im takie truskawki będziesz zapodawać


Przynajmniej się odchudzać nie będą musieli;D
____________________
ogród pod lasem
malgol 15:00, 29 maj 2018


Dołączył: 17 cze 2015
Posty: 5882
A naparstnice masz w słońcu czy bardziej w cienu? Ja posadziłam w cieniu bo ponoć tez dają radę,ale nie wiem....(
____________________
Gosia -Mój ogród pod lasem Wizytówka
UlaB 15:24, 29 maj 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
Mamy identyczną stałą czasową - tez dzisiaj "przypadkiem" zajechałam do ogrodniczego Za każdym razem gdy pokazujesz zakupy i ja mam w aucie na parkingu jakies roslinki. Tylko ja tak nie szaleję - niestety Dzisiaj kupiłam sobie paproć, jezówkę pachnącą (juz ma paki - namierzyłas nazwe odmiany swojej jeżówki pachnącej? jaki ona ma kolor kwiatów? białe czy inne?) i floksa wiechowatego takiego mniejszego w żółto-koralowym kolorku (o ile nie pomylony). Mieli mieć szałwię, ale nadal nie dojechała więc za kilka dni znowu się wybiorę Różom tez sie intensywnie przyglądałam, ale najpierw musze pokombinowac gdzie by tu upchnąć
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
iwonkap 15:25, 29 maj 2018

Dołączył: 02 kwi 2015
Posty: 722
UrsaMaior napisał(a)


Targ fajny jest, ale wpadłyśmy jeszcze do szkółki odebrać różę, która na mnie czekała. No i jakoś tak...łatwo poszło;D


a juz mysląlam ze wpadając po ogorki gdzies znajde od reki w okolicy takie roślinki na jakims targu

W jakiej cenie sa naparstnice ?
UlaB 15:27, 29 maj 2018

Dołączył: 23 sty 2012
Posty: 2002
malgol napisał(a)
A naparstnice masz w słońcu czy bardziej w cienu? Ja posadziłam w cieniu bo ponoć tez dają radę,ale nie wiem....(


Gosia, u mnie sa i w cieniu i na słońcu. W tym roku w cieniu nie kwitną bo sa tylko siewki z ubiegłorocznych, ale w zeszłym roku dały radę i dosyc długo sie trzymały. Zagapiłam się wiosną z pikowaniem ze slonecznej strony na cienistą i chyba dokupie żeby w tym roku tez mi kwitły w ocienionych miejscach.
____________________
rabaty "charytatywne" w pracy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies