Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na glinie

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na glinie

Malgosik 13:10, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Polecam nowy program o metamorfozach ogrodów. Jest nieagresywny, angielski, fajny. Pokazują co robią, opowiadają, a nie tylko metamorfozę robią, taki szok.

Domo+ w czwartek o 21 i piątek o 15.

Bardzo mi się podobał 1 odcinek, były ładne bylinowe rabaty, staw, altanka okrągła obsadzona pnącymi jaśminowcami i placyk drewniany itp.
____________________
Ogród na glinie
Iwk4 15:04, 22 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Malgosiu, wczoraj byłam u ciebie, ale już nie miałam sił pisać.
Podobają mi się te kwitnące trawy. Ciągle myślałam o twojej rabatce z red baronem i cisami i właśnie ją pokazała. Tam dosadzisz hakone? Kupowałaś w szkółce, czy wysyłkowo? Bo u nas nie ma. A szukam w przystępnej cenie.
Lawenda pięknie się rozrosła. Mi też się porozrastała, ale zauważyłam, że im bardziej ma sucho, tym większe krzaczki. Przy jednej rośnie dalia i bardziej tam podlewałam, i krzaczek jest o połowę mniejszy od pozostałych
Małgosiu, w jakim pakiecie masz Domo +?
Gdzie można ten program oglądać?
____________________
Ogródek Iwony II
mira 15:06, 22 wrz 2014


Dołączył: 13 lut 2012
Posty: 15041
Malgosik napisał(a)
Polecam nowy program o metamorfozach ogrodów. Jest nieagresywny, angielski, fajny. Pokazują co robią, opowiadają, a nie tylko metamorfozę robią, taki szok.

Domo+ w czwartek o 21 i piątek o 15.

Bardzo mi się podobał 1 odcinek, były ładne bylinowe rabaty, staw, altanka okrągła obsadzona pnącymi jaśminowcami i placyk drewniany itp.


zglądam i musowo oglądać muszę ten program - narcyze posadzone - zazdroszczę - chyba po tych deszczach z tydzień nic z ogrodowych dłubanin

pozdrawiam
____________________
Mira - Ogrodowy spektakl trwa *** Wizytówka
Malgosik 16:09, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
Iwk4 napisał(a)
Malgosiu, wczoraj byłam u ciebie, ale już nie miałam sił pisać.
Podobają mi się te kwitnące trawy. Ciągle myślałam o twojej rabatce z red baronem i cisami i właśnie ją pokazała. Tam dosadzisz hakone? Kupowałaś w szkółce, czy wysyłkowo? Bo u nas nie ma. A szukam w przystępnej cenie.
Lawenda pięknie się rozrosła. Mi też się porozrastała, ale zauważyłam, że im bardziej ma sucho, tym większe krzaczki. Przy jednej rośnie dalia i bardziej tam podlewałam, i krzaczek jest o połowę mniejszy od pozostałych
Małgosiu, w jakim pakiecie masz Domo +?
Gdzie można ten program oglądać?


Hakonechloa kupowałam gdzieś w sklepie. One tam już rosną, ale miałam jeszcze dzielone w doniczce i chcę dosadzić.
W opały podlewałam lawendę co drugi dzień, krótko, a inne rośliny na tej rabatce codziennie. Właśnie wiem że nie lubi mokro. Ale okaże się po jesieni i wiośnie czy grunt wystarczająco przepuszczalny przygotowaliśmy. Napewno idealny nie jest.

Ja mam chyba Cyfrę+, muszę męża zapytać, bo się nie znam.
____________________
Ogród na glinie
Malgosik 16:10, 22 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
mira napisał(a)


zglądam i musowo oglądać muszę ten program - narcyze posadzone - zazdroszczę - chyba po tych deszczach z tydzień nic z ogrodowych dłubanin

pozdrawiam


Witam u mnie

Przede mną jeszcze dużo sadzenia cebulowych. Czekają w garażu. Ale jak leje to lepiej się wstrzymać. Jest jeszcze dość czasu na posadzenie.
____________________
Ogród na glinie
BarbaraM 11:25, 23 wrz 2014


Dołączył: 16 lis 2012
Posty: 3701
Nadrobiłam zaległości wizytowe.
Pięknie ci rośnie.Kolory śliczne.
____________________
ogród ogrodniczki *** ogród ogrodniczki II
Malgosik 11:44, 23 wrz 2014


Dołączył: 06 sie 2012
Posty: 10477
BarbaraM napisał(a)
Nadrobiłam zaległości wizytowe.
Pięknie ci rośnie.Kolory śliczne.


Dzięki
____________________
Ogród na glinie
Kamajla 16:28, 23 wrz 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
u mnie chyba nie ma takiego programu, muszę sprawdzić, bo nawet nie wiem co tam mamy w tej telewizorni...
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
as226 00:04, 24 wrz 2014


Dołączył: 21 wrz 2013
Posty: 1126
Małgosiu byłam, cudownie, lawenda piękna Ja mam Cyfrowy Polsat i nie mam Domo Dziękuje za odwiedziny. Ściskam
____________________
pozdrawiam Asia Zaczątek ogrodu
Iwk4 00:11, 24 wrz 2014


Dołączył: 26 maj 2014
Posty: 21022
Szukałam programu Domo, często w kablowej jest. Niestety ja nie mam
____________________
Ogródek Iwony II
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies