Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Podwórkowa rehabilitacja

Pokaż wątki Pokaż posty

Podwórkowa rehabilitacja

ryska 10:37, 11 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Anda napisał(a)


Jaka piękna róża
Śliczne kolory zagościły w Twoim królestwie. Szkoda tylko, że zimno. Kącik wypoczynkowy z kocykiem pewnie odwiedzasz
U mnie też zimno. Całe lato w tym roku jak wiosna lub jesień.


Piękna(bo masz dobry gust i talent w doradzaniu), na razie kwitnie stale na pojedynczych pędach, więc nie jest to spektakularne. Potencjał ma ogromny.
A co sądzisz o Rose de Resht? Pomyślałam, że Paganiniego (jest piękny i kwitnie non stop ale ma wysokość ok 1 m) dałabym na przód koło studni a na to miejsce wsadziłabym 3 wyższe, np. te co wymieniłam.
Dziś też zimno. Ale nie pada
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 10:42, 11 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
hanka_andrus napisał(a)
Posłuchałam o octowych przetworach, lubię ale nie mogę.
Obejrzałam cudne zdjęcia, a teraz siedzę nad wodą i macham nogą, tym razem, bo mi coś szwankuje. Muszę ćwiczyć, a gdzie, jak nie u Ciebie? Mam nadzieję, że mnie nie wygonisz do domu?

Haniu a gdzie tu się rehabilitować jak nie u mnie? Zapraszam do moczenia nóżek i relaksu przy szumie strumyka. Zamiast przysmaków w occie przygotuję tartę z budyniem a Ty zabierz kochana borówki do posypania
Miłego dnia
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
ryska 10:46, 11 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
anabuko1 napisał(a)
Piękne jeżówki
werbena patagońska bardzo urokliwa.Ja o swojej zapomnialam
.Ciekawe czy jest.Muszę tam zajrzeć

Szkoda, że u mnie tak mało miejsca, bo werbena w łanach wygląda najlepiej. U mnie się obroniła właśnie przez towarzystwo liści powojnika.
Jeżówki cieszą, kupiłam w tym roku jeszcze inną ale nie kwitnie.
Pozdrawiam
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Zana 11:10, 11 sie 2016


Dołączył: 26 mar 2016
Posty: 12232
Cudny jest Reniu ten Twój kącik wypoczynkowy z sadzawką. Powojnik niezmordowany w kwitnieniu, on tak cały sezon?
____________________
Anula, Ogród z rzeźbą
ryska 11:20, 11 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Dziękuję Aniu, ten powojnik Krakowiak w kąciku wypoczynkowym zaczął nieśmiało pod koniec czerwca. Jak długo będzie taki piękny nie wiem, bo to dopiero nasadzenia z września zeszłego roku
Jak pomyślę, że z każdym rokiem będzie piękniej to uśmiecham się sama do siebie Sadzawka też cieszy, bo woda cały czas krystalicznie czysta.
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
Donia72 11:26, 11 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Pozdrawiam Renatko
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
ryska 21:52, 11 sie 2016


Dołączył: 12 sie 2013
Posty: 11684
Donia72 napisał(a)
Pozdrawiam Renatko

Dorotko kwiatuch dla Ciebie na dobranoc
____________________
Renata Podwórkowa rehabilitacja*****Wizytówka-podwórko Ryski Dlaczego podwórkowa rehabilitacja? Bo grunt to zdrowie :)
agapant 22:24, 11 sie 2016


Dołączył: 03 lip 2014
Posty: 1317
Pomidory apetycznie wyglądają, muszę spróbować. Pozdrowiam
____________________
Pozdrawiam Aga Daleki od ideału, Wizytówka - Daleki od ideału
Donia72 22:39, 11 sie 2016


Dołączył: 07 maj 2013
Posty: 6728
Dziękuję, jaki śliczny kosmos
____________________
Dorota. Zakątek z fioletową ławeczką
Anda 12:29, 12 sie 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33751
ryska napisał(a)


Piękna(bo masz dobry gust i talent w doradzaniu), na razie kwitnie stale na pojedynczych pędach, więc nie jest to spektakularne. Potencjał ma ogromny.
A co sądzisz o Rose de Resht? Pomyślałam, że Paganiniego (jest piękny i kwitnie non stop ale ma wysokość ok 1 m) dałabym na przód koło studni a na to miejsce wsadziłabym 3 wyższe, np. te co wymieniłam.
Dziś też zimno. Ale nie pada


Rose de Resht jest cudowna i tajemnicza, bo tak naprawdę do końca nie wiadomo, skąd i kiedy się wzięła w Europie Pachnie pięknie, kwiaty ma małe ale ciągle tworzy nowe. Można z niej robić marmolady Może urosnąć mała, ale jeśli jej się miejscówka spodoba, to może osiągnąć niezłe rozmiary po paru latach U Ciebie rośliny rosną jak na drożdżach, więc nie wiem, czy trzy Rose de Resht to nie za dużo
U mnie dziś wreszcie cieplej i nie pada. Za to wczoraj w górkach nieopodal skrobano rano samochody
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies