Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

justi 22:15, 19 cze 2011


Dołączył: 29 maj 2011
Posty: 6263
W pięknym miejscu mieszkasz. A dużo masz komarów w lecie mieszkając tak blisko wody?
____________________
Justyna - ogród w Alei Lipowej
monteverde 22:27, 19 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
a ja właśnie miałam pytać jak tam na Kubusiowie było, ale już obejrzałam pracowitą relację,roślin trochę się jednak zmieściło do auta, a tak się martwiłaś, resztę dowieziesz) rabatka superowa, ale pielenia to tam będziesz miała) Napewno wróciłaś zmęczona , ale zadowolona)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
ela 22:54, 19 cze 2011


Dołączył: 16 mar 2011
Posty: 461
Rabatka wygląda ładnie, a jak rozrośnie sie i zakwitnie będzie super a pielenia będzie, oj będzie... wiem coś o tym
____________________
Ela-Mój ogródek na Suwalszczyźnie
kaisog1 09:05, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Haniu jezioro będzie jeszcze lepiej widać gdy nasz Pan Koparkowy skończy pracę.... Miał dokończyć w zeszłym tygodniu ale zawarł jakis kontrakt na większa robotę i wiesz jak jest.... I tak już o niebo lepiej wygląda niż było

Sebek ja to się boję, że tych kamieni nie uda nam się usunąc i kosiarke rozwalimy w końcu.... M. wyniósł 12 wiader z kamieniami..... i końca nie widać

Justynko niestety nie mieszkamy tam To jedynie nasza działka. Wiele bym dała, żeby tam się przeprowadzić ale praca w Wawie trzyma.....

Ania zmęczona jestem strasznie ale tak zmęczona mogłabym być ciągle Pielenia będzie ale co mi tam.... przecież nie moge leżeć plackiem i nic nie robić, bo bym chyba zwariowała

Ela no mam nadzieje, że będzie to wyglądało co najmniej poprawnie hihihihi
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kriss 09:57, 20 cze 2011


Dołączył: 07 lis 2010
Posty: 321
Jeziorko przy działeczce piękna sprawa,tylko po zazdrościć,ale w dobrym tego słowa znaczeniu.
____________________
Pozdrawiam Ogród Krysi
Matka 09:59, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lis 2010
Posty: 7595
Gosiak, no ładnie pohasałaś sobie na działeczce!a co tam na tej skarpce masz dokłądnie, bo z daleka nie rozpoznajęa ogród, prawie, w całości pokazać możesz?co tam masz w planie bo już zabyła ja
____________________
U Matki
kaisog1 12:15, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Krysiu mamy nawet parę metrów linii brzegowej Tylko co z tego jak i tak ogrodzić nie możemy bo trzeba zostawić przejście....

Bogda narazie jest to:

1. DELPHINIUM ELATUM - Ostróżka
2. PHLOX Subulata
3. AGUILEGIA – Orlik-
4. ASTRANTIA MAJOR – Jarzmianka
5. GERANIUM orion– Bodziszek
6. GERANIUM ENDRESSII – Bodziszek
7. ALCHEMILLA MOLLIS – Przywrotnik
8. NEPETA X FAASSENIi – Kocimiętka
9. SALVIA NEMEROSA – Szałwia
10. ROZCHODNIK okazały
11. MISKANT CHIŃSKI
12. Jeżówka Magnus

Yyyyy co do pokazania ogrodu w calości to będzie problem... Chyba, że masz na myśli projekt (od pory kiedy go wstawiłam na forum nic się nie zmieniło - cały projekt mam w głowie )
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 16:27, 20 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Jeśli macie kosiarkę z koszem to ona powinna zbierać kamienie do środka - tak jak moja to robiła. Oczywiście co ileś czeka Was porządne przegrabienie, ale jak trawnik zarośnie to nie powinny już wychodzić.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
monteverde 17:00, 20 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
szkoda noży na kamienie)
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 20:58, 20 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek kosiarka jest z koszem, wierz mi, że kamieni nie zbiera Raczej noże się pourywają niż ona będzie je zbierać. Fakt, że to nie jest kosiarka na taki trawnik tylko narazie jest to kosiarka z Teściów ogródka.

Wstawię jeszcze parę fotek roślinek Ciekawe czy Łucja i Sebek mnie nie opietruszą, że się źle opiekuję nimi









Sebciu, przypomnij mi co to za roślina??? (matko jedyna jaka skleroza )
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies