Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

bogumila 22:40, 28 cze 2011


Dołączył: 22 wrz 2010
Posty: 19612
W domku lśni,pięknie.
____________________
W cieniu - zacieniona / Mexico City / Oliwa - park
Niage 10:41, 29 cze 2011


Dołączył: 05 sty 2011
Posty: 1601
Gosiu, pracowicie spędzasz czas w swoim pięknym siedlisku A to zaowocuje - już wyobrażam sobie, jak pięknie wszystko będzie wyglądać za kilka lat Cieszy też pomoc i zaangażowanie rodziny. Samemu trudno byłoby to wszystko ogarnąć. Będzie cudnie

A zdjęcie superowe, ma teściu talent do unikatów
____________________
Pozdrawiam Genia - W ogródku Niage
kaisog1 12:26, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Przemek cieszę się, że Ci sie podoba u nas Faktycznie miejsce urokliwe, pola, kawałek lasu obok, no i jezioro na wyciągnięcie ręki. Niestety do jeziora narazie zejśc nie można bo zarosło trawskiem hahahaha

Greglis wiesz, że pierwsze co mi przyszło do głowy po obejrzeniu tego zdjęcia to "uffff dobrze, że fryzury nie widać" hihihhi A ze schodami..... no tak to jest jak blondynka sie do pracy weźmie

Sebek ciekawe jak mnie poznasz po takim zdjęciu

Ania ano mój Teść praktyczny. Ostatnio jakoś mój "tył" lepiej wygląda jak "front"

AniuDS no właśnie tego "wymęczenia" troszke się boję.... Przy sadzeniu "pogadałam" do nich troszkę, może to cos pomoże Jak oglądałam zdjęcia w necie to z każdym kolejnym nabierałam więcej przekonania, że to jednak Bonica. Jednak jak już Ty potwierdzasz to jestem pewna

Danuś nazwy nie pokręciłaś Już wczoraj się podszkoliłam co to te Hdr-y. W życiu nie umiałabym czegoś takiego zrobić.... Po prostu te zdjęcia same tak wyszły - jedyne co zrobiłam to dałam troszkę wiecej kontrastu.

Bogusiu no właśnie jeszcze wcale nie lśni Brydagada cały czas wykańcza dół, góra do pomalowania.... echhh to się chyba nigdy nie skończy

Geniu masz rację. Bez pomocy nie dałabym rady... Szczególnie, że cała działka to przeklęta glina... Jak sucho łopaty nie wsadzisz, jak leje to grzęzawisko.... Mam nadzieje, że za pare lat ogród będzie taki jak go sobie w "pomyślunku" noszę

Słuchajcie, nie obraźcie się na mnie, że nie odzywam się w Waszych wątkach.... No zupełnie teraz brakuje mi czasu..... Tyle spraw się nagromadziło, że nie wiem w co ręce wlożyć... A w przyszłym tygodniu znowu jedziemy na działkę na 2 tygodnie Został mi więc, tydzień na załatwienie wszystkiego...


____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
hanka_andrus 12:36, 29 cze 2011


Dołączył: 20 lis 2010
Posty: 34408
Życzymy znalezienia chwili odpoczynku w tych dwóch tygodniach.Rób zdjęcia ,nie będziesz musiała wiele rozpisywać się po powrocie.Powodzenia i pogody!
____________________
sezon 2017 u hanusi sezon 2017 u Hanusi Ogródek Hanusi - jeszcze jeden sezon Ogródek Hanusi - kolejny sezon * Ogródek Hanusi po zimie
Sebek 13:04, 29 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
kaisog1 napisał(a)


Sebek ciekawe jak mnie poznasz po takim zdjęciu



Obrócisz się - żarcik
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
kaisog1 14:20, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Haniu bardzo Ci dziękuję Zdjęć będę robić dużooooooo tylko narazie nie bardzo mam czego ale cos zawsze pstryknę

Sebek hahahahahhaha
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
kaisog1 21:36, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Słuchajcie, no nie mogę przeglądać żadnych gazet...... znowu zachorowałam..... Znalazłam kącik wypoczynkowy, taka mała samotnia.... iiiiiiiii chcę ją mieć! No zobaczcie czy nie cudna???



Pomyślałam, że świetne by było miejsce przy garażu o to....

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
monteverde 21:42, 29 cze 2011


Dołączył: 31 paź 2010
Posty: 44149
to do dzieła, samotnia bardzo ładna
____________________
monteverde-mój kawałek raju - mój kawałek raju II - Kwiatowy ogródek Monteverde
kaisog1 21:46, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Anka skąd kasę brać..... Kurcze puszczam sie w tego totka i puszczam a tu nic...... Na sam żywopłot majątek a zawijasek drugie tyle.......
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 21:46, 29 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
No super.
Całkiem zapomniałem, żeby kupić moją koffaną gazetkę
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies