Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

Joanka 22:03, 29 cze 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Gosiek, hihi, też mi ten kącik wpadł w oko, gdy tylko przeglądałam gazetkę
W ogóle to dzięki naszemu Forum zakochałam się w bukszpanach, zawijaskach i kulkach
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
kaisog1 22:06, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Asia no ja tak chodze koło tego i chodzę.... nie wiem czy Teść przeglądał dziś forum więc jutro zabiore gazetke i przestawię nowy pomysł

W sumie w tym roku mogłabym zacząć od żywopłotu i zawijaska, posiadzić te robinowe drzewka a resztę w przyszłym roku.....
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 22:12, 29 cze 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
Czasami wyciągam z szafy wszystkie moje gazety, pakuję się z tym przychówkiem do łóżka i wertuję. Wtedy wyobraźnia zaczyna działać i nic do mnie nie dociera
Nawet mój M już wie, że nie należy się wtedy odzywać i trzeba tego fijoła grzecznie przeczekać
____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
inya 22:13, 29 cze 2011


Dołączył: 10 maj 2011
Posty: 140
Ja też już skądś znam ten zakątek - zauroczył mnie kiedyś tak jak Ciebie Gosiu - jest przewspaniały
____________________
Marta - mój Diamentowy ogród :)
kaisog1 22:13, 29 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Asiu no to nie jesteś sama! Ja też wyciągam z pięciu segregatorów gazety i przeglądam..... W sumie znam chyba te gazety na pamięć ale i tak siedzę i podziwiam


Marto on jest z "Mojego pięknego ogrodu" z maja tego roku
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Joanka 22:16, 29 cze 2011


Dołączył: 02 lut 2011
Posty: 9820
kaisog1 napisał(a)
No to nie jesteś sama! Ja też wyciągam z pięciu segregatorów gazety i przeglądam..... W sumie znam chyba te gazety na pamięć ale i tak siedzę i podziwiam










Szczególnie zimą często lubię przeglądać gazetki, no i książki też.....Maję znam na pamięć ale i tak zawsze na coś nowego zwrócę uwagę....


____________________
Joanna Ogrodowy zawrót głowy, czyli początki przygody mojego życia
Neska 22:55, 29 cze 2011


Dołączył: 05 mar 2011
Posty: 2377
kaisog1 napisał(a)
Słuchajcie, no nie mogę przeglądać żadnych gazet...... znowu zachorowałam..... Znalazłam kącik wypoczynkowy, taka mała samotnia.... iiiiiiiii chcę ją mieć! No zobaczcie czy nie cudna???



Pomyślałam, że świetne by było miejsce przy garażu o to....



O rany Gosia ja też ją chcę. Piękna.
____________________
Pozdrawiam Kasia - Ogród na skraju sadu
myszorek 09:27, 30 cze 2011


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 1772
Joanka napisał(a)
Czasami wyciągam z szafy wszystkie moje gazety, pakuję się z tym przychówkiem do łóżka i wertuję. Wtedy wyobraźnia zaczyna działać i nic do mnie nie dociera
Nawet mój M już wie, że nie należy się wtedy odzywać i trzeba tego fijoła grzecznie przeczekać

też tak mam, a potem tylko zbieram te gazety znowu na kupki, nie wiem po co
____________________
ogród zmyślony
kaisog1 13:00, 30 cze 2011


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Dobra przemyślałam sobie iiiiiii............chyba będzie samotnia Tylko teraz tak....z czego zrobić "ogrodzenie"? W orginale projektu jest żywopłot liściasty, czyli co będzie najlepsze? Ligustr, grab? Co szybko rośnie a jest niedrogie? Czy opłaca się kupic sztobry?

Druga rzecz to ten zawijas.... w orginale jest z cisa. Jako, że cisa nie mam w ogrodzie i nie planuję to może istniejący juz bukszpan? Tylko czy z tym liściastym żywopłotem będzie ok?

Tak sobie pomyślalam, żeby w tym roku zrobić jedynie szkielet... czyli zywopłot i zawijasa... no może uda się drzewa kupić. Resztę w przyszłym roku

Ahhhh zapomniałam dodać, że ta samotnia troszku duża 9x5,5m
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Sebek 13:27, 30 cze 2011


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Z żywopłotem nie miałem do czynienia więc się nie odzywam Ale może pęcherznica by się nadała - niedroga i rośnie szybko.
Zawijas z bukszpanu pasuje jak najbardziej.
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies