Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Kubusiowo

Pokaż wątki Pokaż posty

Kubusiowo

kraania 22:24, 28 gru 2012


Dołączył: 12 lut 2012
Posty: 1709
Ale szczęściara z Ciebie, nie dość, że prezent dostałaś to jeszcze miły wieczór u Danusi spędziłaś. A o mężu, który ma taaaakie chody u Mikołaja to już nie będę wspominać . Też bym tak chciała.
____________________
Ogród w lesie - moje miejsce na ziemi Ogrodowiskowe spotkanie Spotkanie wrzesień 2012 u kraanii zmiany zmiany u kraanii-czyli co w lesie piszczy
kaisog1 23:18, 28 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Sebek

Bogda anoooo Ja jestem przeszczęśliwa z tego powodu

Ania hehehhe nooo te chody to Paweł ma A wieczór był boski! Potrzeba mi było tego
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Gardenarium 01:15, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Ja wypiłam całe wino, a Gosia 1 cm w kieliszku, możecie sobie wyobrazić na jakim poziomie będzie Coton Manor? hehehe, jutro poczytam, może całkiem niezły?

Gosiak podobno nie pije, bo ją szybko bierze

ale plotę, wybaczcie

a Pawłowy mikołaj kupił skrzyneczkę, czyli komplet narzędzi z widełkami do pielenia i dwiema łopatkami.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
zuza12 08:33, 29 gru 2012


Dołączył: 09 lip 2012
Posty: 1920
O kurcze, widzę, że miło spędzacie poświąteczny czas. I ja tak blisko byłam i w tym dniu ulicami Warszawy chodziłam i o Was nie zobaczyłam. Ateraz poważnie. Nawet przez chwilkę myślałam o odwiedzeniu szefowej, ale M mówi tak zaraz po świętach, pewnie kobieta gości ma aty jej będziesz d truć. Więc ograniczyłam się do łażenia po stolicy i wczoraj do domku.


____________________
Mój ogród - lekarstwem na całe zło
anula_wn 09:23, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
Marzena2007 napisał(a)

Ania Asc
...
...a jeszcze Wam powiem, że gadałam tak z rodzinką o wyjazdach. Gdzie kto planuje itd. Moja siostra z M i dzieciaki wybierają się na Alaskę. Pomyślałam sobie "ale super" a potem druga myśl "matko... ile ja bym roślin do Kubusiowa za taka wycieczke kupiła". To juz chyba jest zboczeniem nie?


Też tak miałam przez dwa lata ale gdy ogród już założony przelicznik już się nie włącza i człowiek zaczyna myśleć o innych rzeczach
Jeszcze wszystko na donice przeliczam


dokładnie jak ogród zrobiony to człowiek myśli co by wymienić, bo nudno....
____________________
anula mój mały raj na ziemi
anula_wn 09:24, 29 gru 2012


Dołączył: 08 cze 2011
Posty: 7829
kaisog1 napisał(a)
Renata dzięki

Sebek dzięki za otuchę Zwątpiłam

Marzena hahhaha mnie to nie grozi Jeszcze długoooo zanim Kubusiowo będzie wyglądać jakbym chciała

Bocku

Kasik no własnie tego chaosu sie boję.,. Będę normalnie ściągać beszczelnie z ogrodów angielskich i już



A ja dzisiaj miałam cudny wieczór. Paweł przyszedł z pracy, gdzieś zadzwonił i mówi "pakuj się, jedziemy" Pytam Go gdzie... a On na to "do Dany"... i ubrany czeka już w przedpokoju.... Ubrałam się grzecznie i pojechaliśmy. A tu się okazuje, że u Danusi "Mikołaj" zostawił mi prezent i trzeba go było odebrać
(zdjęcie jutro bo baterie mi padły)
Nie dość, że dostałam fantastyczny prezent to jeszcze przemiło spędziliśmy wieczór! Szefowa dzięki


i nie zajrzeliście?
foch
____________________
anula mój mały raj na ziemi
Magda70 12:33, 29 gru 2012


Dołączył: 05 lip 2012
Posty: 20087
Kurcze....ale masz fajnie z tą szefową
Rudolf boski
Zdjęcia rodzinne - bezcenne
____________________
Niby nowoczesny -- Carpinus ogród nad jeziorem -- Wizytówka - Appeltern - Bressingham --
kaisog1 12:36, 29 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
Szefowa Coton będzie na poziomie rozrywkowym i zdradziłaś co Mikołaj przyniósł A mnie faktycznie szybko bierze bo nie piję prawie w ogóle ...ale jak mnie już mnie weźmie to trzymaj się duszo z majtkamy

ZUza za Szefową mówić nie mogę ale.... telefony sa można było zadzwonić

Ania jak ja bym wiedziała, że jedziemy to pewnie byśmy sie spotkali a Paweł mi tu taka niespodziankę zrobił
____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Urszulla 13:34, 29 gru 2012


Dołączył: 10 lip 2012
Posty: 21860
To fajny prezent dostałaś gdzie zdjęcie?
____________________
Blaski i cienie nowego życia*** Od patyczka po ogród*** Wizytówka-Blaski i cienie nowego życia
kaisog1 14:30, 29 gru 2012


Dołączył: 14 lut 2011
Posty: 13108
A proszę bardzo

____________________
Pozdrawiam Małgorzata Kubusiowo, Kubusiowo II, Mini Kubusiowo
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies