Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród na końcu świata

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród na końcu świata

monika_fal 15:51, 29 wrz 2014

Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 45
Ładna pogoda skusiła na zmiany, postanowiłam wykorzystać to co mam, dokupiłam kilka roslin i wzięłam się za rabatę przed tarasem.
Oczywiście zakochałam się w obwódkach bukszpanowych więc nie mogło jej zabraknąć malutka ale mam nadzieję że już w przyszłym roku będzie cieszyć oko. Posadziłam jeszcze 2 róże.


Zawijasek z lawendy, za bukszpanem żurawki.






rozplenica oszalała



hibiskusy i rozchodniki - jesień też potrafi cieszyć



I "moje" zwierzęta Brutus nieszczęśliwy, Pani zajęta .... nie ma komu rzucać piłeczki





Mama też wstępny plan na rabaty przy wiacie.



____________________
Ogród na końcu świata
monika_fal 16:01, 29 wrz 2014

Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 45
Wstępny plan, jak znam siebie często będzie się zmieniał
Ale od czegoś trzeba zacząć.
Program niestety nie nadaje się do projektowania ogrodów, zarys i kształ już jest, o roślinach jeszcze pomyśle
Co wiem, przed altaną trzy brzozy, bukszpanowe stożki, obwódka i tu się zastanawiam z czego kusi lingust.







____________________
Ogród na końcu świata
Magdalenka 11:07, 30 wrz 2014


Dołączył: 08 mar 2013
Posty: 1266
Uwielbiam Twój taras I zawijasek lawendowy też.


____________________
Magda Na Francuskiej
aage 12:24, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Moniś przejrzałam wszystko i widać pierwsze inspiracje ogrodowiskiem. Obwódka i zawijas świetny!!!
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
monika_fal 12:34, 09 paź 2014

Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 45
Aguś bo jak tu się nie inspirować tak pięknymi ogrodami obwódki i zawijaski to mnie kręci zmykam do Ciebie
____________________
Ogród na końcu świata
Kamajla 12:34, 09 paź 2014


Dołączył: 18 paź 2013
Posty: 2022
Witam u Ciebie, super poszło Ci uporządkowanie rabaty przy tarasie zawijasek rulez!

firanka na tarasie bardzo mnie się podobuje, u mnie jeszcze nie ma na czym zawiesić, ale nie tracę nadziei

a planowana wiata - będzie cudna... normalnie zapraszam się, znaczy wpraszam na kawę i ciacho (mogę przywieźć) jak już będzie gotowa

Piesa podrap za uchem, jest piękny...

No i pokaż ławeczkę, zrobiłaś już?

A cisy gdzie będą?
____________________
Kamila - Ogród, a najlepiej piękny ogród - jak się do tego zabrać?
aage 12:40, 09 paź 2014


Dołączył: 31 sty 2014
Posty: 846
Ogrodowisko bez dwóch zdań do kopalnia wiedzy i inspiracji
____________________
Agnieszka - Piękno ukryte w detalach...na skraju zielonego świata oraz http://pieknoukrytewdetalach.blogspot.com/
iwka 13:09, 09 paź 2014


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Monika plany na wiatę suuper, pozwolisz, że będe podglądać po cichutku realizację

A brutusa też kiedyś miałam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
monika_fal 13:19, 09 paź 2014

Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 45
Witaj Kamila
Zapraszam na kawę, ciacho też się znajdzie wiatę planuje na przyszły rok jak eM się nie wypnie na temat. Ławeczka "prawie" gotowa, nie ma komu pomalować
Zrezygnowaliśmy z basenu więc został placyk na ognisko. Tam właśnie posadziłam cisy i planuje dosadzić wzdłuż ogrodzenia.
Brutusa podrapie po pracy.... uwielbia to

Aga ogrodowisko tak mnie wciągnęło że chyba cierpię na syndrom lenia w pracy Nic tylko oglądam, podziwiam, czytam ... ale co poradzić jak tyle piękności tutaj

____________________
Ogród na końcu świata
monika_fal 13:27, 09 paź 2014

Dołączył: 09 lip 2014
Posty: 45
Witaj Iwona
Mój eM jak zobaczył wiatę zapytał czy planuje wygrać w totka ale spokojnie policzyłam, wytłumaczyłam i dał się przekonać. Zapraszam do mojego ogrodu w każdej chwili, nie koniecznie po ciuchu
____________________
Ogród na końcu świata
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies