Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

19:47, 13 paź 2015
Gardenarium napisał(a)
Lenistwo nie trwało długo
Z mojej listy wykonałam dzisiaj zbieranie liści z trawnika i topiarów, wyłowiłam je także ze stawu. Ścięłam zawilce i gaurę. Wyrzuciłam niezimujące rozplenice.

To na razie tyle..na więcej mnie nie stać. Rozmyślam..

W takich temperaturach to nie sposób robić w tempie letnim.

Wczoraj oglądałam "Daleko od miasta" i bardzo mnie to zainspirowało, rozmyślam nad przyszłością Kto oglądał? Domki nad morzem?


ja oglądałam ...nawet ładne te domki ...zastanawia mnie jakie mają obłożenie poza sezonem ...bo juz te domki w jakiś pismach widziałam wcześniej ...zastanawiaja mnie te tarasy takie odsłonięte ...wieczorem nie da się osobno grila robić ...integracja z sąsiadami konieczna nawet!
iwka 19:53, 13 paź 2015


Dołączył: 21 lis 2012
Posty: 13363
Danusiu na jaką wysokość ścina się zawilce? Przy ziemi ? Pozdrawiam
____________________
Iwona Od nowa... :) Jak mam czas, to leżę i odpoczywam, jak nie mam, to tylko leżę.
Gardenarium 19:55, 13 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Zawilcom pozostawiłam liście, a ściachałam tylko zwisłe łodygi, bo kwiaty zmarzły i brzydko wyglądały.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Gardenarium 19:57, 13 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
eee_taam napisał(a)


ja o oglądałam ...nawet ładne te domki ...zastanawia mnie jakie mają obłożenie poza sezonem ...bo juz te domki w jakiś pismach widziałam wcześniej ...zastanawiaja mnie te tarasy takie odsłonięte ...wieczorem nie da się osobno grila robić ...integracja z sąsiadami konieczna nawet!


Właśnie to, brakuje ekranów wysłaniających, dobry ogrodnik by się im przydał. Ale dekoracje turzycowe piękne były i jakieś sukulenty zauważyłam na stole w drewnianych skrzyneczkach. Bardzo mi się podobała ta "osada", takie grzybki pod strzechą i wnętrza wspaniałe.

Ci ludzie tacy radośnie zakręceni i z marzeniami, aby jeszcze coś w życiu zrobić, uratować stary młyn, dwór. Przyznam że ja też mam takie marzenia. Uratować coś.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
20:12, 13 paź 2015
ale tam piasek jest to za dużo roślin nie podoła
Sebek 20:24, 13 paź 2015


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
Postarali się z sadzonkami Chyba się domyślili domków mają trafić
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Basilikum 20:27, 13 paź 2015


Dołączył: 14 cze 2015
Posty: 21737
Danusiu Cappucino dla Ciebie

http://www.ogrodowisko.pl/watek/5901-pod-bialo-niebieska-chmurka-ogrod-basilikum?page=59#post_1
____________________
IzaBela Pod Bialo-Niebieska Chmurka***cz.I*** Wizytowka "Nie moge na dluzej zostac" -wyszeptala Chwila Szczescia - "ale wloze w Twoje serce wspomnienia"
Gardenarium 20:29, 13 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77309
Widziałam, niesamowita
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
sylwia_slomc... 20:39, 13 paź 2015


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 82616
Gardenarium napisał(a)
Aaaa, bym zapomniała powiedzieć, że zamówiłam po raz pierwszy bukszpany w internecie, co by się na własnej skórze przekonać co dostanę za 2,80/szt. Mam nawet zdjęcia Nawet myślę, że nieźle jest.

Ale wiem, że nie zawsze się udaje być zadowolonym.


Danusiu ja z internetu mam wszystkie buksy, po 1 zł kupowane i drugie tyle w gratisie dostałam w zeszłym roku wszystkie się przyjęły i pięknie rozrosły , a w tym mimo suszy i upałów w jakich je sadziłam na 200 szt może z 5 -10 szt wypadło Wszystkie kupowałam z łysym korzeniem
____________________
Ranczo Szmaragdowa Dolina II *** Ranczo Szmaragdowa Dolina *** Wizytówka
Olili 20:40, 13 paź 2015

Dołączył: 09 paź 2014
Posty: 2386
Pozdrawiam ,zaglądam
____________________
Iza -Ogród-wyrozumiały
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies