Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Pokaż wątki Pokaż posty

Ogród nie tylko bukszpanowy - część III

Gardenarium 07:48, 29 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Marzenko, po nocy odkurzone... a rankiem z powrotem zawalone Znowu będę zbierać.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
beata_m 08:31, 29 paź 2015


Dołączył: 14 lis 2014
Posty: 4298
u mnie dopiero się zaczyna szał liściowy .... od sąsiada, z działki obok własnych jeszcze nie za wiele

p.s. co do artykułów ... od roku mniej więcej jak coś potrzebuję szperam tylko tutaj!!!!! i pewnie nie tylko ja więc ... wdzięcznam ja dozgonnie
____________________
Własny kawałek ziemi i początkująca ogrodniczka
Pszczelarnia 09:34, 29 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Danuś, dla ludzkości ogrodniczej to poświęcenie.

A na poważnie - to jest dar w człowieku, dar dzielenia się tym co dobre i piękne. Możesz go w sobie zatrzymać ale czy będziesz szczęśliwsza z przeżywania szczęścia i radości tylko w sobie i dla siebie?

Upssssss, a mówiłaś, że Twój watek "nierozmowny".

____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
Zielona 09:42, 29 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Gardenarium napisał(a)


Kilka innych zdjęć z tego ogrodu (4) znajdzie się w nowej galerii zdjęciowej (już jest) w artykule
http://www.ogrodowisko.pl/artykuly/17-co-robimy-w-ogrodzie-w-listopadzie

Za karę Marta musisz skomentować Zgadnij, które to som


4 godziny mi zajęła ta wymiana zdjęć. Cały wieczór do północy, tak siem poświęcam.


Oj, Babo Pewnie, że skomentuję. I skomentuję też to: jesteś niemożliwa! Wymieniać zdjęcia w archiwalnych artykułach!? Toż to szok! Mus nie tylko czytać, ale i oglądać na nowo

PS Taka kara to nagroda! Poproszę o więcej takich Wiesz, że rozumiem Twoją decyzję o wstrzymaniu emisji seriali z Twoich realizacji, ale... no właśnie... pokaż mi jedną Osobę na tym forum, która nie czeka na Twoje zdjęcia... W podskokach biegnę oglądać galerię z listopadowych prac
Gardenarium 09:46, 29 paź 2015


Dołączył: 09 lip 2010
Posty: 77308
Chyba wszystkie wymieniłam, albo prawie wszystkie. Bo jakoś mnie smucą archiwa, że tak mało zdjęć i wtedy nie miałam dobrego aparatu. Teraz mam. Odświeżam więc.
____________________
Danusia - Ogród nie tylko bukszpanowy cz.III*Część II*Część I*Wizytówka***Ogrodowisko-ogrody pokazowe*2 Wizytówka

Instagram Ogrodowiska
Zielona 09:47, 29 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Właśnie oglądam! Mnóstwo nowych dałaś! Ale fajnie!
Loosiuu 09:50, 29 paź 2015


Dołączył: 03 gru 2011
Posty: 3297
Ja co roku przeglądam artykuły, żeby sprawdzić czy pamiętam o wszystkim co trzeba w danym miesiącu zrobić
____________________
Pozdrawiam Filip - Ogród z platanem.
Zielona 09:57, 29 paź 2015


Dołączył: 10 wrz 2013
Posty: 5717
Ależ w tym nowym ogrodzie jest ogroooomny staw! Widziałam na projekcie, ale brzeg na żywo wygląda na spory.
Pszczelarnia 10:13, 29 paź 2015


Dołączył: 04 maj 2011
Posty: 29256
Lubię też Twój jesienny artykuł z 3 paź 2010. Pokazał mi wtedy, że istnieją ciekawe ogrody.
____________________
Ewa Pszczelarnia. Wizytówka
laurowisnia 10:20, 29 paź 2015


Dołączył: 22 lis 2011
Posty: 2676
Ja wracam do ogrodów angielskich, już niedługo będzie czas na ponowny przegląd.
Fotki ostatnie pooglądałam, lubię te wszystkie rośliny z Twojego ogrodu i to ich poukładanie.
____________________
Agata - Ogród w cieniu brzozy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies