Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

lojalna_ 11:45, 13 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Ide do Ciebie takie skarby kawa po katach chowasz ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Nett 12:15, 13 wrz 2016


Dołączył: 24 lut 2016
Posty: 2392
lojalna_ napisał(a)


Nett gracki sztuk trzy , rozplenica fontannowa, evergoldy przy kulkach, pod nimi konwalnik i w srodku Kostrzewę sina )))


Trzy gracki??? A to mnie zaskoczyłaś. Zmieściły Ci się? One duże rosną.
____________________
Aneta-Ogród Nety- moje marzenie
lojalna_ 12:43, 13 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Tak wiem
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Moniq 12:49, 13 wrz 2016


Dołączył: 17 lut 2015
Posty: 2294
Jolu evergoldy mi nawet spore porosly. Kiedy je mozna dzielic?
A jak teraz ciachne miskanta ml szpadlem na pol to bedzie zyl, czy czekac do wiosny?
____________________
beskidzkie marzenie
lojalna_ 12:55, 13 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Moniczko najlepiej na wiosne )) daj im spokojnie zime przejść )) ja moich jeszcze nie dzieliłam ciesze sie ze takie duze sa )))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
MagdaBaj 20:12, 13 wrz 2016


Dołączył: 20 kwi 2015
Posty: 276
Jolu przepiękny ogród. Gratulacje. Będę podglądać, jeśli pozwolisz. Podoba mi się wszystko. Dom ekstra, kostka taka jaką sobie wymarzyłam, a nawet domek gospodarczy bardzo mi się podoba. Co do niego właśnie mam pytanie. Widuję u na forum takie właśnie i mam pytanie czy robiliście na zamówienie czy można gdzieś je kupić.
Roślinki wszystkie takie jakich szukam, jakie mi się marzą w moim ogrodzie. Rewelacja!
____________________
Magda - Zachwyt i obawa
ag_zie 21:44, 13 wrz 2016


Dołączył: 07 sie 2014
Posty: 3579
Jolu, mam pytanie dot Twoich platanów - czy w tym roku choroba wróciła? Bo czytałam że miałaś z nimi problemy (antraknoza) ... Na moim klonie się "to" pojawiło...
____________________
Pozdrawiam, Agnieszka U Agi czyli słońce i piach
amelia_b 07:35, 14 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
Jolu może kawa? zawsze rano z kawą Kawa przychodzi może tak dla odmiany dziś ja?Buziaki zostawiam
____________________
Pogubiłam się po drodze
lojalna_ 08:07, 14 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Edit dziekuje za tyle miłych slow. Jednak ja czuje ciagle to samo co na poczatku drogi , to zarys ogrodu brakuje w nim sporo kwiatow jezowek, roz bardzo bym chciała jeszcze go troche zapełnić )))

Zawitka buziolki mocne czas spotkaniowy trwa ))))
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
lojalna_ 08:11, 14 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Magda dzieki wielkie ciesze sie ze Ci sie podoba hahaha wszystko no to wiecej niz mnie hahah. Domek kupilismy gotowy. Zamawiany na wymiar. Jesli chcesz moge Ci na priv wysłac namiary.

Aga ja stawiam na to ze one wtedy poprostu zaraz po posadzeniu potrzebowały wiecej wody. I przesuszylismy je. Nie wiem czy to była ta choroba. Platany to straszne pijoki u mnie natychmiast reagują żółtymi lisci jak tylko maja za mało wody. Miały w tym roku tez w srodku troche żółtych lisci. Jednak nie wiem potrafie tego zdiagnozować.

Amelko mleka zabrakło tragedia dla mnie
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies