Gdzie jesteś » Forum » Nasze ogrody » Lawendowy zawrót głowy

Pokaż wątki Pokaż posty

Lawendowy zawrót głowy

Anda 08:15, 14 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
Pozdrawiam wlascicielke pieknego ogrodu
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
lojalna_ 08:17, 14 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
Anda no własnie zaczynam byc zła na siebie ze tak długo wybierałam jezowki ze jeszcze ani jednej nie kupiłam a to juz ostatni dzwonek ech te wybory buziol
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
amelia_b 08:18, 14 wrz 2016


Dołączył: 26 maj 2015
Posty: 12720
a no mleko i cukier to podstawa udanego dnia pokarzesz ogród w weekend Jolu?
____________________
Pogubiłam się po drodze
Pluszakowa 08:22, 14 wrz 2016


Dołączył: 03 mar 2016
Posty: 1083
Macham w drodze na budowę
____________________
Magda Mały ogród miejski!
Anda 08:27, 14 wrz 2016


Dołączył: 25 maj 2015
Posty: 33596
lojalna_ napisał(a)
Anda no własnie zaczynam byc zła na siebie ze tak długo wybierałam jezowki ze jeszcze ani jednej nie kupiłam a to juz ostatni dzwonek ech te wybory buziol


Jezowki tez bede dokupywac, ale dopiero na wiosne. Na moich rabatach za malo koloru i tez jestem zla na siebie. Bede robila przemeblowanie na rabatach. Na dodatek chce zrobic na nowo rabate na przedogrodku i mam wielki problem, bo formalnie i z zimozielonymi to jakos nie umiem planowac. Doly jesienne nas lapia
____________________
Serdeczności Ewa - Doświadczalnia bylinowo-różana 2 poprzedni wątek Doświadczalnia bylinowo-różana Panie Foerster, co pan robi przeciwko nornicom? - Krzyczę na nie. Wizytówka doświadczalni Landhaus Ettenbühl i Rosengarten Zweibrücken
AsiaK_Z 08:31, 14 wrz 2016


Dołączył: 18 sie 2014
Posty: 11771
Jolu, kolejne spotkanie? Bomba Musimy się spotykać, bo inaczej byśmy zbzikowali U mnie tez ostatnio spotkaniowo Lubię to
____________________
Asia - Kiedyś będzie pięknie i u mnie - od nowa
bdan 08:41, 14 wrz 2016


Dołączył: 22 maj 2013
Posty: 2706
lojalna_ napisał(a)
Dziewczynki to jeszcze jedno zdjecia do tych porównań hahahah



Kolumnowe to graby Fastigiaty tak wygladały w zeszłym roku ))












Sierpień 2013 rok





Jak się zagląda na takie porównania, to jest satysfakcja, że taka fajna zmiana nastąpiła.
Tak sobie myślę, jakby wyglądałby mój ogród, gdybym na ogrodowisko nie zajrzała? Całe szczęście, że zajrzałam, bo chaos i przypadkowość byłaby wielka
UrsaMaior 08:47, 14 wrz 2016


Dołączył: 24 maj 2014
Posty: 8321
Hej Jola Ale czad, nie do wiary po prostu! Takie obrazki to dopiero dodają skrzydeł
Co do jeżówek, to ja już poczyniłam zakupy, zobaczymy jak się będą chowały. Póki co wyglądają ślicznie, nie wiem jak do tej pory mogłam ich nie mieć... Jakie odmiany rozważasz?
____________________
ogród pod lasem
lojalna_ 08:56, 14 wrz 2016


Dołączył: 29 lip 2014
Posty: 19078
No własnie porównania tez dzieki ogrodowisku bo przeciez po co zdjecia ugoru hahha a teraz to mobilizujące dla wszystkich.

Kolor tak to cos czego poszukuje od dawna ......roz bordo a nawet ostatnio rozglądam sie za żółcią i pomarańczem czego bym sie po sobie wczesniej nie spodziewała.


Polecaccie jakis zaklepie internetowy z bylinami . Bo juz chyba nigdzie. Wtym tempie do szkółki nie zajadę .
____________________
Jola Lawendowy zawrót głowy
Sebek 09:00, 14 wrz 2016


Dołączył: 08 lut 2011
Posty: 50262
lojalna_ napisał(a)
No własnie porównania tez dzieki ogrodowisku bo przeciez po co zdjecia ugoru hahha a teraz to mobilizujące dla wszystkich.

Kolor tak to cos czego poszukuje od dawna ......roz bordo a nawet ostatnio rozglądam sie za żółcią i pomarańczem czego bym sie po sobie wczesniej nie spodziewała.


Polecaccie jakis zaklepie internetowy z bylinami . Bo juz chyba nigdzie. Wtym tempie do szkółki nie zajadę .


W Wojslawicach będzie dużo bylin
____________________
Sebek - Coś jeszcze, coś więcej... Wizytówka ogrodu
Korzystanie z portalu ogrodowisko.pl oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Więcej informacji można znaleźć w Polityce plików cookies